онлайн тренінг 10 днів

ПОКРОКОВЕ ПЛАНУВАННЯ 2018 РОКУ 

22 – 31 грудня  2017 року

 

l

Щодня отримуєте крок аналізу 2017 і планування 2018 року. Заповнюєте самостійно, консультуючись з тренером з особистої ефективності.

95% матеріалу – це практика: таблиці і вправи. Економите час на кресленні, – готові шаблони. Конкретні приклади із практики тренера

Крок за кроком Ви переглянете свій потенціал, сплануєте реалістично рік, виводячи власні, реалістичні, не нав’язані кимось цілі 

Ціль: впродовж 10 днів покроково проаналізувати 2017 та реалістично спланувати 2018! Об’ємний процес поступовими частинами. 

З’їсти слона шматочками!

Акційна ціна до:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Зануритись в перегляд свого життя і виведення усвідомлених планів

Ми 8-й рік займаємось темою ефективності. 

Більшість клієнтів, якщо планують свій рік, то лиш тому що жаліють про прогаяний час в попередньому

32 % ставлять цілі 31 грудня або в перші дні нового року

45 % раніше ставили регулярно, але не досягали, тому розчарувались

23 % не хочуть планувати тому що це складного і нудно

.

Люди, які чітко формулюють свої передноворічні цілі та постулати в 10 разів успішніші в їх досягненні, ніж ті, хто цього не робить.

Ваші цілі завжди в фокусі. Ви чіткіше помічаєте можливості навколо, щоб їх реалізувати. 

.

.

Під час прописування розвіюються страхи і набираєтесь рішучості діяти.

ПРОГРАМА:

Навчання проходить через особистий кабінет користувача на зручній онлайн платформі.

Доступ з будь-якого пристрою. Потрібен лиш Інтеренет

онлайн зустріч:  як зробити процес аналізу та вивчення себе ефективним.

відеоурок: результати року, що минає; чесний підсумок

відеоурок: аналіз оточення та інформаційного простору: куди і з ким мені рухатись?

віделекція: стретегічне і тактичне планування, піраміда ефективності

відеоурок: перегляд образу життєвих цінностей, парадигма

відеоурок: аудит страхів та алгоритм подолання

відеоурок: робота над установками та самооцінкою

відеоурок: стратегічне бачення себе у всіх сферах життя

відеоурок: постановка цілей та план досягнення

відеолекція: мотивація в роботі над собою

Автор програми та тренер курсу:

 Ірина Оксенюк

 тренер з особистої ефективності, психолог, коуч, ментор.

    Веде власний блог, на якому ділиться корисними напрацюваннями, практичними рекомендаціями та історіями успіху своїх клієнтів. Любов до експериментів та прагнення випробовувати все на собі, перш, ніж рекомендувати, привела до ряду відкриттів, що тепер полегшують життя людям, які, як і Ви, прагнуть ефективно використовувати свій час.

     Автор методик з аналізу життя та розвитку навичок, зокрема soft skills. Тому в її онлайн програмах часто приймають участь колеги, щоб переймати досвід. Ментор колег-початківців.

    Виступає на різного роду заходах, проводить вебінари і тренінги. Має 11-ти річний досвід публічних виступів і 8-и річний досвід проведення тренінгів на основі самостійно розроблених практичних методик, написаних і впроваджених навчальних програм. Вже 2 роки веде навчання онлайн, дистанційно. Досить часто серед учасників українська діаспора, бажаючі віком від 16 – 49 років звідусіль, бо навчаються дистанційно.

     Активно співпрацює з компаніями – початківцями, проводячи тренінги та ділові ігри для співробітників малої та середньої ланки. Веде індивідуальне навчання для власників малого бізнесу.

       Найкращий показник професіоналізму – результати клієнтів. Ті, хто постійно спізнювались, нічого не встигали, не знали як перебороти лінь і реалізовувати кілька проектів паралельно, тепер цінують свій час і вміло їм розпоряджаються, також налагодили роботу з помічниками, командою. Вони знаходять достатньо енергії для бізнесу, близьких та самих себе.

        Персональна і професійна історія тут.

Півтори – дві години щодня.

Конкретними техніками з наглядними прикладами.

Ось що говорять учасники про якість матеріалу:

Прояснила ситуацію. Провокація – це хороший метод. Мої очікування були скептичні. Думала буде сухо, вказівки, однак, завдяки правильному підходу, змогла заглибитись в себе. Буду перечитувати конспект знову і знову.

Олена, 27 років PM

Доступний та інформативний виклад матеріалу, впевненість та цілеспрямованість тренера вражають. Після тренінгу з’явилось ще більше бажання діяти та розвивати себе. Побільше давайте прикладів зі свого власного життя, не лише своїх клієнтів. Я захоплююсь вами, як організовуєте себе, тому хочу дізнатись саме ваш приклад. Дуже задоволена, що відвідала цей тренінг.

анонімно

Очень полезно для самоанализа, анализа прошлого года, глубоко!Полезно, чтобы начать думать о том, что ты действительно хочешь и это значит, что тебе нужно туда направляться, этого достигать. Я четко поставила цели на следующий год, а что еще важнее: новые 4 вызовы для себя! Продолжай вдохновлять и помагать людям. Это нечто!

Elisaveta Gutu

CMO у Salt Edge Inc.

Повне задоволення тренінгом! Дякую за ваш внесок у мій розвиток. Я глобальніше почала розуміти себе.

Yuliya Lytvynova, перекладач

Часто уточнюють:

Як зареєструватись і здійснити оплату?

Обираєте один із пакетів нижче: silver, gold відразу під цим блоком питань.

Виглядає так:

Реєстрація dreamyear

Клікаєте на кнопку зареєструватись. Далі Вам відкривається вікно з формою реєстрації.

Виглядає так:

 

Форма реєстрації dreamyear

Вносите в форму свої дані (саме за ними буде створено особистий кабінет, тому відразу вносьте коректні дані) і клікаєте на рожеву кнопку зареєструватись.

Вам відкривається вікно та дублюється інформація на пошту (можливо в папці “Спам” чи “Реклама”, тому перевіряйте “Вся пошта”) з реквізитами для оплати.

Виглядає так:

Реквізити

 

 

 

 

 

 

 

Лист на пошті  з такою темою:

 

Лист на пошту

Якщо для Вас все це складно або не бажаєте витрачати час, просто напишіть нам на contact@welldone.org.ua і ми спростимо цей процес для Вас!

Якщо на період курсу в мене вже запланована поїздка на кілька днів?
Ви можете обрати для себе 2 варіанти:

1) навіть під час поїздки, відпочинку знаходити годину-дві в зручний час і заходити в свій особистий кабінет для навчання – потрібен лиш інтернет, можна з мобільного.

2) пропустити кілька днів і потім рухатись своїм темпом, поступово опрацьовуючи кожне завдання. Тому краще оберіть відразу пакет Gold, щоб мати значно більше днів доступу до програми.

Якщо я не вмію користуватись онлайн платформами, мені буде складно проходити курс без цих знань?

Навчання проходит на онлайн платформі з особистим кабінетом. До старту навчання у Вас буде детальна  відеоінструкція як ним користуватись а також всіма сервісами, які стануть у нагоді помимо курсу: google (disk, gmail), youtube,telegram, тощо.

Головне – зконцентруватись на контенті і домашніх завданнях, виконання поступових кроків.

Чимало випускників стали вмілішими користувачами цих сервісів завдяки лайфхакам, які дізнались під час проходження програми. Це лиш додатковий бонус.

Чому Ваша програма коштує так дешево/дорого?

Вартість більшості тренінгів та курсів на таку тему починається від 1000 грн. в офлайні за один день. В онлайн програмі емоційний ефект від участі в групі мінімальний зате надскладний процес розбитий на конкретні кроки, щоб Ви не відволікались від звичного життя.

Дистанційно нам же потрібна лише платформа та час тренера. Саме тому встановлена невелика ціну (більша частина цих грошей буде витрачена на оплату онлайн платформи, тощо). А для учасників оплата послуг – це мотивація вимагати якість від того, хто надає послуги і самому старатись, оскільки грошей коштує. Ціна за навчання – це швидше мотиваційний аспект.

Вартість та гарантії:

*поспішіть ціна буде зростати

Випускникам онлайн програм welldone вартість – 7%

ГАРАНТІЇ

Якщо будете незадоволені результатами – просто напишіть про це впродовж 14 днів, і ми повернемо 100%  без зайвих питань. 

За весь свій досвід роботи з клієнтами я не отримала жодної скарги. Обіцяні результати отримує кожен!

Цей онлайн тренінг  – це інструмент, щоб переосмислити свій стиль життя, зробити підсумки, сформувати істинні сильні плани.

Такий формат для тих, хто хоче виважено, поступово сформувати особисту стратегію, заручившись підтримкою тренера з особистої ефективності.

9 + 6 =

Проблеми з оплатою або маєте ще запитання?
Звертайтеся і не соромтеся: будемо раді Вам допомогти!

Напишіть своє запитання у форму збоку  або у віконце в правому нижньому куті

contact@welldone.org.ua