Онлайн програма трьох тижнів

#iChallenge

вивчення себе, тайм-менеджмент та комунікативні вміння        

Тиждень 2

(тайм-менеджмент)

День 1: Де Ваш час?

День 2: План дня

День 3: Пріоритети

День 4: Розвиток звички

День 5: Постановка цілей

День 6: План досягнення

День 7: Вихідний, підсумок.

Правила курсу:

Правила #iChallenge: 

  • Ці правила діють впродовж всього курсу і мають строгий характер, щоб сформувати самодисципліну та всі знаходились в рівних умовах. Ви можете зненавидіти тренера чи весь курс, але щоденне виконання 1 нової вправи сформує Вам самодисципліну і дасть чимало нових інсайдів (відкритів) за рахунок витриманого темпу.
  • В закритій facebook групі спілкування відбувається за ініціативи учасників цього та попередніх наборів курсу. Вона для обміну корисною інформацією (посилання, книги, статті), взаємодопомоги та безпечного середовища однодумців.  
  • Блоком вище (Частина 1, 2, 3) доступні завдання курсу із детальним описом та прикладами. Якщо ви будете виконувати 1 завдання в день – тоді відчуєте ефект і від темпу і від обдуманих, виважених результатів. 
  • З понеділка по суботу – інтенсивна робота в курсі – виконання завдань, додатковий матеріал, запитання, уточнення, міні-консультації. Неділя – вихідний – жодної роботи над собою та комунікації з тренером.
  • Всі завдання між собою поєднані. Досить часто одне є підготовкою до більш складного, наступного. Тому варто налаштуватись на виконання всіх обов’язкових завдань без пропусків з пн по сб, тримаючи інтенсивний темп.
  • Вся комунікація з тренером відбувається в одному дереві спілкування: відповідати на один і той же лист постійно.
  • Якщо у Вас є технічні запитання, уточнення, організаційна пропозиція – пишіть на conact@welldone.org.ua  або в закритій фейсбук групі для обговорення з рештою учасників.
  • На сторінці  завдання внизу є 2 способи коментування: через сайт або через фейсбук профіль. Учасники активно діляться своїми результатами або просто висновками, інсайдами (усвідомлення чогось нового, прозріння), щоб інші учасники бачили на скільки різні результати можуть бути при виконанні однієї і тієї ж вправи. Це Ваш спосіб взаємодопомоги іншим учасникам. Напишіть хоча б свої думки про ефективність чи безкорисливість техніки. Для анонімності оберіть спосіб – коментування через сайт, можете змінити ім’я (але використовуйте постійно одне і те ж під усіма завданнями).
  • Якщо Ви не надіслали лист з результатами в зазначений тренером день і не попередили (можливо, у Вас не буде доступу до інтернету), доступ до наступних завдань закривається і Ви лише спостерігаєте за рештою учасників. Курс Вами вважається не пройденим. Це строге правило для того, щоб Ви в черговий раз не відкладали роботу над собою, а відразу брались за вправи!
  • Курс вважається завершеним, коли написаний фінальний звіт. Саме статус випуcкника дає Вам право на знижку в будь-якій онлайн програмі welldone.

* якщо інформація дуже особиста замість окремих слів, ставте символи (наприклад: до кінця року хочу організувати сімейну подорож до *** .)

Відеоінструкція  

* Ці правила діють впродовж всього курсу:

Якщо Ви бажаєте глибоко пропрацювати матеріал курсу, рекомендую змінити свій пакет на “індивідуальний” і присилати домашнє завдання в повному обсязі щодня, щоб отримати свою підтримку і міні-консультацію конкретно по вашим резултатам.  

Відкривайте доступ до excel doc чи робіть фото записів, особливо 2-га частина курсу – чи правильно поставлені цілі, збалансовано прописаний план реалізації. Більш важливі Ваші висновки і відчуття (досвід) під час виконання вправи, ніж сама вправа.  Так тренер може підкорегувати Ваші цілі, задати додаткові запитання, знайти причину (як вправа може давати ще кращі результати).

Колекція надихаючих / мотивуючих аудіо книг з особистого розвитку в одному місці. Закачуйте на свої гаджети і під час прогулянки, по дорозі на роботу/зустріч чи тренування слухайте. Список постійно доповнюється. Вибирайте на свій смак!