Ціль: погрузитись в атмосферу спостереження, аналізу, практичних методик, щоб розкрити свій потенціал.

Навчання завершено. Надішліть звіт.

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Як проходити курс?

Пн (17, 24) та чт ( 20, 27) о 8:00 на цій сторінці нижче з’являються відеоуроки з описом практичних вправ та прикладами результатів. Ви самі вирішуєте коли і скільки вправ робити. Результат для Вас і в першу чергу залежить від Вас самих. Від прослуховування вправ – результатів не буде, їх потрібно виконувати! Матеріал доступний лише на час проходження курсу. Заплануйте 1 год в день для виконання вправ, для себе!

Пн (17, 24) та чт ( 20, 27) о 20:00 ми зустрічаємось онлайн для питань – відповідей. Щоразу за цим лінком. Якщо у Вас немає можливості бути присутніми онлайн, – Ви відправляєте перелік запитань тренеру на пошту (мінімум за годину до старту). Ірина відповість (не називаючи імен). У зручний час подивитесь у записі. Використайте ці зустрічі, щоб уточнити по своїм результатам, задати додаткові запитання. Доцільно розбиратись глибше, якщо Ви виконали практичні вправи, а не припустили свій можливий результат.

Слухайте підкасти по окремим підтемам, щоб глибше зрозуміти суть. Іноді почута кілька разів одна і таж ідея, але різними словами, провокує знайти відповідь в середині себе. У Вашому розпорядженні база аудіокниг. Ви можете використати цей список і знайти іншої якості запису або ж в друкованій версії. Старайтесь наповнювати свій мозок максимально підібраною інформацією.

Щоб отримати максимальний ефект, приділяйте курсу хоча б годину в день і при кожній можливості (збираючись на зустріч, під час прибирання, в транспорті) слухайте підкасти та аудіокниги.

Щоденна робота над собою приведе до колосальних результатів!

Якщо Ви заплутались з інструкцією до завдання або інформація Вам не зрозуміла, або ж зовсім не хочеться рухатись далі чи виникли організаційні питання, будь ласка, напишіть тренеру на особисту пошту:

irynaoxeniuk@gmail.com

Відеоуроки:

Колекція аудіо книг  з особистого розвитку в одному місці.

Закачуйте на свої гаджети і під час прогулянки, по дорозі на роботу/зустріч чи тренування слухайте. Список постійно доповнюється. Вибирайте на свій смак!

*Під кожним відеоуроком є окремі книги (наполегливо) рекомендовані по темі.

Cтворена закрита група в facebook. Вона для комунікації між учасниками: ділитись результатами і підказками, корисними лінками і спостереженнями. Вся інформація (лінки, обговорення) залишаються в цій групі!

Нехай вона служить підтримкою і мотиватором! Ви звичайно ж можете не приймати запроження /не додаватись в цю групу, всі ініціативи приймаються за бажанням.

Це, дійсно, чудовий і оперативний спосіб бути на зв’язку, в тому числі і після курсу.

Організаційні запитання:

Якщо я не можу бути онлайн на зустрічах о 20:00 по понеділкам і четвергам?

Ви готуєте перелік своїх запитань до тренера і надсилаєте заздалегідь (не пізніше, ніж за годину до початку зустрічі). Тренер не називатиме імен і відповість на всі запитання публічно. Ви зможете переглянути в записі у зручний для Вас час.