практичний онлайн курс з

вивчення свого потенціалу і формування амбітних цілей

#myLine

12 – 22 лютого 2016 року

Щоб глибоко пропрацювати матеріал курсу, рекомендую присилати д/з в повному обсязі. Тоді коуч може задати додаткові запитання, знайти причину. У Вас є можливість отримувати індивідуальні міні-консультації  щовечора (якщо в цьому є потреба).

Оберіть для себе зручний спосіб комунікації: через емейл (зберігаючи дерево переписки) або приватні повідомлення в фейсбук, прикріплюючи фото/скрін  д/з. І притримуйтесь цього способу до кінця курсу. Тоді коуч знатиме на якому ресурсі очікувати від Вас результат завдання.

завдання необхідно виконати і прозвітувати до 20:00

новий доступ до завдання та коментар коуча з 20:00-21:00

(!) конфіденційність зберігається

 

Правила #myLine: 

  • Всі учасники стартують одночасно: 12 лютого о 20:00 – отримують 1-е завдання.
  • Нижче в зеленому блоці  доступні завдання із детальним описом та прикладами. Кожне нове завдання відкривається після виконаного домашнього завдання до 20:00 вечора.
  • Опрацьовуєте і звітуєте по д/з на пошту коучу чи в приватні повідомлення у фейсбуці (1 спосіб комунікації обирайте і слідуйте до кінця курсу)  не пізніше 20:00 відповідно.
  • З 20:00 до 21:00 Ви отримуєте наступне завдання  (якщо попереднє виконано).
  • у коментарях кожного завдання (на сайті внизу) через фейсбук профіль або в коментарях сайту Ви залишаєте загальні враження від вправи – інсайти, нові для себе відкриття чи власні результати для обміну з рештою учасників курсу.

* якщо інформація дуже особиста замість окремих слів, ставте символи (наприклад: до кінця року хочу організувати сімейну подорож до *** .)

  •  Якщо виконати д/з вчасно не виходить, то пишіть коучу завчасно, що маєте проблему, і домовляєтесь про термін здачі завдання.
  •  Якщо Ви два дні підряд не виконуєте завдання (немає від Вас коментаря і листа з попередженням), доступ до наступних завдань закривається. Такі учасники вибувають з курсу.
  • Успішне завершення програми вважається після написання фінального звіту.

* Якщо під час виконання завдань у Вас виникатимуть уточнюючі запитання чи дрібні проблеми, відразу запитуйте  у коуча.

** Дл виконання завдань краще заведіть маленький записник (зошит на 36 аркушів), який не потрібно носити з собою, лише відкривати щовечора для виконання д/з. Зате вони будуть всі в одному місці. А важливі замітки, обіцянки собі чи ідеї виписуйте на окремому аркуші (першому чи крайньому).  Або ведіть записи в електронному варіанті на google disk.