Ціль: погрузитись в атмосферу спостереження, аналізу, практичних методик, щоб розкрити свій потенціал.

Навчання триває:

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)

Як проходити курс?

На цій сторінці нижче лінки на відеоуроки з описом практичних вправ та прикладами результатів. Ви самі вирішуєте коли і скільки вправ робити. Результат для Вас і в першу чергу залежить від Вас самих. Від прослуховування вправ – результатів не буде, їх потрібно виконувати! Матеріал доступний лише на час проходження курсу. Заплануйте 1 год в день для виконання вправ, для себе!

l

Якщо у Вас є сумніви стосовно своїх результатів чи бажаєте уточнити по інструкціям – напишіть тренеру на пошту ( у відповідь на лист, який отримали з паролем) Використайте цю можливість, щоб глибше пропрацювати вправи,  задати додаткові запитання. Доцільно розбиратись глибше, якщо Ви виконали практичні вправи, а не припустили свій можливий результат.

Слухайте подкасти по окремим підтемам, щоб глибше зрозуміти суть. Іноді почута кілька разів одна і таж ідея, але різними словами, провокує знайти відповідь в середині себе. У Вашому розпорядженні база аудіокниг. Ви можете використати цей список і знайти іншої якості запису або ж в друкованій версії. Старайтесь наповнювати свій мозок максимально підібраною інформацією.

Щоб отримати максимальний ефект, приділяйте курсу хоча б годину в день і при кожній можливості (збираючись на зустріч, під час прибирання, в транспорті) слухайте підкасти та аудіокниги.

Щоденна робота над собою приведе до колосальних результатів!

Якщо Ви заплутались з інструкцією до завдання або інформація Вам не зрозуміла, або ж зовсім не хочеться рухатись далі чи виникли організаційні питання, будь ласка, напишіть тренеру на особисту пошту:

irynaoxeniuk@gmail.com

Відеоуроки:

Колекція аудіо книг  з особистого розвитку в одному місці.

Закачуйте на свої гаджети і під час прогулянки, по дорозі на роботу/зустріч чи тренування слухайте. Список постійно доповнюється. Вибирайте на свій смак!

*Під кожним відеоуроком є окремі книги (наполегливо) рекомендовані по темі.

Закрита група в facebook – для комунікації між учасниками: ділитись результатами і підказками, корисними лінками і спостереженнями. Вся інформація (лінки, обговорення) залишаються в цій групі, не репостимо на стіни.

Нехай вона служить підтримкою і мотиватором! Ви звичайно ж можете не приймати запроження /не додаватись в цю групу, всі ініціативи приймаються за бажанням.

Це, дійсно, чудовий і оперативний спосіб бути на зв’язку, в тому числі і після курсу.

Організаційні запитання:

Чи потрібно надсилати звіти по вправам?

За бажанням. Якщо Ви хочете отримати коментар від тренера – надсилайте свої результати. В будь-якому випадку, варто раз в тиждень написати про свій темп, загальні враження. Тренер зможе відслідкувати Ваш темп, організувати підтримку чи дати доцільну рекомендацію.