Онлайн курс, 2 тижні супроводу: 4 відеоурока, аудіолекції, база аудіокниг. Практичний, з реальними кейсами, покроковими інструкціями!

#переосмислення

онлайн курс з вивчення себе, свого потенціалу  та пошуку справи життя

28 листопада  – 18 грудня 

наступний набір в 2017 році

Що це?

все відбувається онлайн, дистанційно. Матеріал в кількох форматах, щоб завжди був з Вами

6 відеоуроків, додатковий PdF та audio матеріал, постійний e-mail зв’язок з тренером

впродовж 3 тижнів з Вами тренер та однодумці в закритій групі facebook

Ціль: погрузитись в атмосферу спостереження, аналізу, практичних методик, щоб розкрити свій потенціал.

Набір завершено

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

 це практичний курс: прості і діючи методики!

Тотальне занурення в переосмислення життя!

Після проходження курсу:

проведете повний аналіз свого життя та знайдете стримуючі фактори зросту;

дослідите свій потенціал, визначите зони росту і які вміння/звички/риси розвивати;

визначите справу життя/призначення або нові ідеї/підказки як зростити в нинішній;

проведете переоцінку цінностей та аналіз реального та віртуального оточення;

розберете кучу в голові на чіткі послідовні плани дій;

роль мрій та цілей у Вашому житті, побачите себе у майбутньому, сформуєте стратегічний курс;

отримаєте базу комплексного матеріалу для постійного зросту, щоб виконувати вправи надалі самостійно!

Успіх- це не те, що Ви робите, а те, ким Ви є! (с) Д.Вальдшміт

Якщо Ви хочете змінитись, то, як мінімум Варто визначитись над чим працювати і що переформатувати: переосмисліть життя, пізнайте себе!

Як все відбувається?

Ви отримуєте відеоуроки з детальним покроковим роз’ясненням вправ, прикладами та шаблонами у pdf форматі.

l

Кожен учасник заздалегідь отримуєте детальну відеоінструкцію з роз’ясненням процесу. Для навчання потрібно мати інтернет (по вечорам) і бути зареєстрованим в соціальній мережі фейсбук.

для уточнення матеріалу чи додаткових запитань, тренер буде на зв’язку, щоб Ваші результати були максимальні.

За три тижні Ви виконаєте мінімум 15 вправ, щоб зробити аналіз життя, оточення і своїх “+” та “-“, щоб переосмислити своє життя, навчитись мріяти і реалізовувати свої бажання. 

Ви отримуєте також аудіолекції для  додаткового матеріалу та підтримки. Можете слухати з будь-якого гаджету по дорозі на зустріч чи під час прогулянки.

Ви розберете всі питання, що Вас хвилюють, розвієте сумніви, дізнаєтесь що робити зі страхами, які блокують Ваш ріст, задасте життю зовсім інший темп!

Ті, кого ми типово називаємо успішними, народились без природніх талантів і срібної ложки в роті. Вони були звичайними людьми, що зібрали докупи свої сили і стали надзвичайними.

Програма курсу:

Інструкція. Ввідна лекція про вивчення себе

Аналіз 10 років життя. Де я зараз?

Переоцінка цінностей

Аналіз оточення. Нетворкінг

Переконання та установки

Самооцінка. Образи. Методики прощення

Справа життя

Підсумок. Завершальна лекція “Наступні кроки”

Хто автор і тренер курсу?

 Ірина Оксенюк

 тренер з особистої ефективності, психолог.

    Веде власний блог, на якому ділиться корисними напрацюваннями, практичними рекомендаціями та історіями успіху своїх клієнтів. Любов до експериментів та прагнення випробовувати все на собі, перш, ніж рекомендувати, привела до ряду відкриттів, що тепер полегшують життя людям, які, як і Ви, прагнуть ефективно використовувати свій час.

     Автор методик з аналізу життя та розвитку навичок, зокрема soft skills. Тому в її онлайн програмах часто приймають участь колеги, щоб переймати досвід.

    Виступає на різного роду заходах, проводить вебінари і тренінги. Має 10-ти річний досвід публічних виступів і 7-и річний досвід проведення тренінгів на основі самостійно розроблених практичних методик, написаних і впроваджених навчальних програм. Вже 2 роки веде навчання онлайн, дистанційно. Досить часто серед учасників українська діаспора, бажаючі віком від 16- 48 років звідусіль, бо навчаються дистанційно.

     Активно співпрацює з компаніями – початківцями, проводячи тренінги та ділові ігри для співробітників малої та середньої ланки. Веде індивідуальне навчання для власників малого бізнесу.

       Найкращий показник професіоналізму – результати клієнтів. Ті, хто постійно спізнювались, нічого не встигали, не знали як перебороти лінь і реалізовувати кілька проектів паралельно, тепер цінують свій час і вміло їм розпоряджаються, також налагодили роботу з помічниками, командою. Вони знаходять достатньо енергії для бізнесу, близьких та самих себе. Більше про результати тих, з ким працювала тут і тут.

        Персональна і професійна історія тут.

Ось відгуки учасників онлайн курсів за авторством Ірини Оксенюк:

Можно сравнить с бурей ворвашейся в мою жизнь, за эти дни я пережила столько эмоций и отчаяние и страх, неудовлетворенность, слёзы, несколько раз хотела бросить всю эту затею, хотелось убежать от вопросов к себе, от всего этого, это было как своего рода перерождение, но в итог  я пришла с чувством удовлетворения собой, с чувством зарождающейся веры в себя,с чувством окрыления! Дальше я жду своего саморазвития, еще со страхом, но уже с надеждой.
Елена Медзатая

Враження лише позитивні: вправи гарно підібрані, підтримка весь час відчувається. Авторські техніки тренера – дуже гарні, воіcтину, все геніальне – просте. Загалом, дуже задоволена, що вирішила взяти участь у тренінгу і з нетерпінням чекаю продовження! Думаю, сильна його сторона, що ти не лише чуєш про якісь ефективні техніки, але й маєш зобов’язання їх спробувати, перед тим, як рухатися далі.
Iréna Tehlivets

Це дуже непросто. Але мої реальні мрії вже намічаються серед всього туману. Кожного дня тепер питаю себе, що я хочу, і як (поки теоретично) я можу цього досягти. Виявила в собі бажання займатися кількома діяльностями, про які я навіть ніколи не думала. Тепер є про що подумати, нарешті вирішити і почати над цим працювати. Досить цікаві та неочікуванні для мене результати проглядаються. А в діяльності яку я вже почала, я відчуваю ще більш сильну мотивацію. Дуже дякую за курс!

Kaja (анонімно)

Завдання допомагають вийти з зони комфорту і подивитися на себе зі сторони. Виявити бока і почати з ними працювати) Подібні завдання дають гарний пендель для подальшого руху вперед і саморозвитку!

Руслана (анонімно)

Очень интересный опыт. Я люблю анализировать себя, окружающую среду и т.д. Но в последнее время, делаю это всё реже. Я вижу в этом разные причины: 1. не желание осознавать своё положение; 2. а дальше целый список тех отговорок которые вытекают из первого. Но для меня было очень интересным понять в результате анализа своей жизни и себя, что все ведь не так плохо, мы просто привыкли смотреть на всё не с той стороны. Есть ведь много достижений и возможностей, большой потенциал, теперь вопрос в том как его реализовать. Тренинг совпал с реализацией сложного проекта и мне очень тяжело выполнять всё в строк и достаточно качественно. Однако, я получаю хороший результат. И очень эффективно использую время в транспорте между встречами и выполнением задач, во время обеда и т.д. Спасибо за возможность развиваться!

Нина (анонимно)

Дуже задоволена. Справді, вийшло тотальне занурення в перезавантаження життя. Думала, що вправи будуть трохи простіші, але ви ж обіцяли, що буде непросто. Я таких технік ніде не зустрічала раніше, хоча читала багато книжок по саморозвитку. Навіть з призначенням круто вийшло: я була впевнена, що знаю чим мені займатись в житті, але, поки робила вправу, вилізло трохи сумнівів.Тому вирішала зробити ще бонусні вправи, які ви нам давали. Тепер я розвіяла всі свої сумніви і наважилась реалізовувати свою мрію! Я зрозуміла, що зараз важливо розібратись зі своїм життям і одна година в день, а іноді і 10 хв – варті того. Я, ніби роблю все те саме, але всі мої справи мають якесь більше значення чи що. Знайшла більше часу на себе. Я наче стала голодна на нове і на розвиток. Якось дуже багато відкриттів. Вже дивуюсь на що я здатна. Дякую, дуже дякую за таку можливість.

Мира Радусь

Project Manager

Курс, неодмінно, змістовний та корисний! Чудово підібрані методики на самоприйняття, потрібно, дійсно, сідати, відгороджуватися від свого оточення і копатися в собі!!! це не зовсім легко, тому в багатьох, думаю, спрацьовує захисний механізм “відкладання на потім”, з’являються відразу термінові страви і т.д… (аналізую свою поведінку :-) ) тому дуже важливо, зібратися, сконцентруватися, і плідно попрацювати!!! Тому, дякую Ірині за таку можливість та “самовстряску”!!!
Mariia Patrul

Інститут післядипломного навчання НАУ

Загальні враження позитивні. Все таки правильна постановка питань і чесність з самим собою дещо конкретизували мої думки і надіюся, що це привідкрило занавісу моєї справжньої особистості для мене самого. Звичайно, банальне проходження курсу саме по собі мало що змінює, важливе значення має рішучість і бажання праці над собою, системність та самоорганізація. Організаційно з курсом все гаразд, приємно працюється. Оригінальний підхід та сучасні методи. У мене виникали інколи додаткові питання до завдань, та частіше тому що я надто буквально сприймаю інформацію. Ну що ж, рухаємося далі – вперед і вгору!

Володимир (анонімно)

Мені сподобалася послідовність вправ і хоча вони були різними по важкості, в цілому виявили досить старі глибинні переживання.

Анастасія (анонімно)

Тиждень був одночасно дуже енергійний, захоплюючий, з другої сторони виснажливий, бо треба було майже весь час себе заставляти, підштовхувати, мотивувати, вмовляти. Були моменти, коли хотілося опустити руки, кинути всю цю справу, але десь знаходилися сили продовжувати, бо дуже цікаво. Дуже тішуся, що записалася на цей курс, в ньому все продумано, чітко і зрозуміло. Дякую. Такого піднесення давно вже не відчувала)
Sana Khrupa

Трускавецька школа психотерапії

Ніколи раніше не складала списку бажань та великих планів на своє життя. Тепер прийшлося. І, дійсно, те, що викладено і більш-менш систематизовано на папері (в моєму випадку – в окремих доках на гугл драйві), відкладається у пам’яті і тримається там. Далі спрацьовує азарт і інтерес, що ж буде далі.

Anastasia Sylenok

Digital Project Manager у Be—it Agency

Я ніколи не думала про себе так багато як в ці дні. Виявилось, що я взагалі ніколи не думала про себе. Покопатись в собі дуже корисна штука, ніби знайомство сама з собою, як би то дивно не звучало. Чоловік відзначив, що я стала спокійніша і більш врівноважена)))

Віталія (анонімно)

Курс дуже подобається. Кожна вправа відкриває мене. Оскільки, я ніколи так детально не розглядала своє життя, мрії та не аналізувала своє оточення. Знайшла в собі багато позитивного, а також над чим ще треба працювати. Завдання мають глибокий зміст та добре стимулюють.

Ліна (анонімно)

Курс замечательный:) даёт возможность подумать над собой предметно и на бумаге) как оказалось все “само-представления” и цели просто свалены в голове в кучу, а задания курса помогают разложить все по полочкам.

Артем (анонімно)

Цікаво розбирати, чому саме певні перепони, бажання склалися в моїй голові – коли аналізуєш при виконанні завдань – то повільно приходить дисципліна та розуміння як треба виправляти і реалізовувати і поступово зменшується відчуття нездійсненності та страху. Сформувалося переконання, що важливо працювати кожен день, а не все в один день і важливо навчитися формувати собі завдання на день та його виконати.

Леся (анонімно)

 Хочу переосмислити своє життя!

Зареєструватись на курс!

Переваги онлайн навчання #переосмислення:

Отримуєте рекомендації, неодноразово перевірені на практиці

З Вами працює тренер-практик з  освітою психолога, досвідом  навчання та консультування онлайн

Всі учасники рівні: в середовищі однодумців і бажаючих знайти відповіді 

У Вашому розпорядженні додатковий матеріал та підтримка тренера

Ви швидко занурюєтесь в процес аналізу та самоспостереження, щодня приділяючи собі увагу

Безпечний самоаналіз з інструкцією та тренером, сидячи вдома, щоб розвиватись системно і стрімко

 Хочу стати учасником наступного набору!

Зареєструватись на курс!

ГАРАНТІЇ

  • Якщо будете незадоволені результатами – просто напишіть про це впродовж 14 днів, і я поверну 100%  без зайвих питань. Але більше не зможу Вам надати свої платні послуги в цілях економії часу один одного.
  • За весь свій досвід роботи з клієнтами я не отримала жодної скарги. Обіцяні результати отримує кожен!

ЦІНА

*включає всі вище перелічені послуги

1050 грн.

 до 26.11 (включно:)

750 грн.

*поспішіть, ціна буде зростати

у ВАРТІСТЬ входить:

+ 6 відеоуроків з практичними вправами і роз’ясненням

+ консультації/підтримка тренера

+ аудіолекції тренера по темі курсу

+ доступ до необхідних додаткових матеріалів, бази мотиваційних аудіокниг

+ гарантований результат, інсади: значно більше, ніж очікуєте!

10% цього проекту йде на підтримку ідей, що розвивають соціум.

Кожного набору онлайн курсу обирається новий проект серед представлених на спільнокошті та щоразу звітуємо в перші ж дні перед учасниками.  Це спільне рішення команди welldone – робити діяльність, що слугує людям і підтримувати інші соціальні проекти. Будучи учасником онлайн проекту #переосмислення, Ви також підтримуєте ідеї, що роблять життя українців кращим!

 Хочу стати учасником наступного набору!

Зареєструватись на курс!

Часто запитують:

Якщо я багато працюю і в мене нестабільний графік чи зможу я повноцінно проходити навчання?

Курс проходить у форматі онлайн, тобто Вам нікуди не потрібно їхати. Ви можете виможете виконувати завдання у спеціально виділений для цього окремий день-два або приділяючи по годині щовечора.

Чому Ваша програма коштує так дорого/дешево?

 В нас немає мети на цьому заробити, основна ціль – дати простий матеріал і психологічні техніки та розробки автора, що допоможуть кожному розібратись з тими питаннями, які на разі хвилюють. Оплата послуг – це мотивація вимагати якість від того, хто надає послуги і самому старатись, оскільки курс грошей коштує. Ціна за курс – це швидше мотиваційний аспект.

Всі пишуть, що проект підтримує благодійність, куди саме йдуть гроші і як звітуєте?

10% ми перераховуємо на рахунок одного із проектів спільнокошту. Щоразу обирається новий проект, який симпатизує по цінностям, спрямований на розвиткок суспільства, освіти і на реалізацію конкретної потреби. В перші дні нового набору ми звітуємо перед учасниками яку підтримали ідею, перерахували кошти.

На які конкретні результати я можу розраховувати?

Після проходження курсу у Вас буде ясність, чіткі відповіді – результат виконаних вправ. Програма побудована так, щоб підвести Вас до сильних інсайдів. На одному аркуші Ви щоразу матимите розписані чіткі кроки, фрази, настанови собі, щоб рухатись до своїх мрій та цілей. Наглядні приклади -кейси з практики тренера, відгуки після навчання підтверджують, що в кожного свої результати, в залежності від заглиблення Вами самими в навчання. Результати від одного прослуховування матеріалу – не прийдуть. На те це й тренінг, а не лекція. Та Ви отримаєте всі необхідні інструкції, підказки та підтримку, щоб розібратись з такими темами, як: в чому сила мого потенціалу; яка оптимальна справа життя; як змінювати і розвивати своє оточення; як змінювати свої установки і чи потрібно це мені; які бажання мої істинні, а які нав’язані; що, насправді, я хочу досягнути в своєму житті. І це лише мінімум, який Ви гарантовано отримуєте, пройшовши курс!

Подайте заявку завчасно. Набір триває до:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Як стати учасником онлайн курсу #переосмислення?

Вам необхідно заповнити реєстраційну форму

На пошту відразу  прийде лист із різними способами оплати послуг welldone

Оберіть для себе найзручніший.

Після оплати надішліть квитанцію або скрін privat24 / точний час для підтвердження участі.

 У відповідь отримаєте інструкцію та підготовчі матеріали

Величність не в тому, щоб бути кращим за ближнього.

Величність у тому, щоб рости над собою!

@Хемінгуей

#переосмислення – це ефективний спосіб, щоб перезавантажити своє життя!

Що буде після здійснення Вами оплати?

Після того, як Ви зробите оплату і надішлете підтвердження (скрін завершеного онлайн платежу чи фото квитанції) на е-мейл contact@welldone.org.ua, Вам буде відправлено лист про успішну реєстрацію на курс та доступ до закритої групи в фейсбук. В цьому ж листі буде описана вся детальна інструкція подальших кроків.

Одні й ті ж дії не приведуть Вас до нових результатів. Подумайте, скільки разів Ви відкладали час на себе, надіючись, що “якось буде”? Пора вносити конкретні зміни в життя! 

Проблеми з оплатою або маєте ще запитання?
Звертайтеся і не соромтеся: будемо раді Вам допомогти!

contact@welldone.org.ua