Спрощуйте! В такий інтенсивний темп сьогоднішнього стилю життя все на багато простіше, ніж нам іноді здається. Я вже згадувала в своїй історії про любов до експериментів. В роботі з клієнтами я віддаю перевагу лише простим методикам, але дуже ефективним, які дійсно спрощують нам життя. Саме по цій причині перш, ніж рекомендувати щось комусь, я перевірю її ефективність!

IMG_84231. Тиждень ходити і сидіти з прямою спиною – покращується пам,ять, швидше починаю міркувати. суттєво змінюється самопочуття, оскільки їжа перетравлюється мінімум 30 хвилин – 2 години, а за ноутбук сідаю іноді відразу після обіду, то це колосально відобразилось на загальному самопочутті.

2. Вітання і прощання не зводьте до автоматизму! Прощаючись з друзями / колегами перестати говорити “ну .. давай!”. Результат: “послевкусие”. Коли люди кладуть слухавку або розвертаються і йдуть, то в них залишається коротко тривалий спогад з посмішкою про Вас. зазвичай в цей момент люди вже переключаються на інші справи, бо всі проговорюють ” ну давай” як формальна “на цьому закінчуємо нашу зустріч!”.  Те ж саме замість “до побачення” замінити на “на все добре!”. Особливо, по телефону. Іноді, спілкуючись з оператором чи представником служби підтримки якоїсь компанії, я перепитую: “а ми хіба з Вами бачились?” Так, вони збиті з пантелику! Але навіщо говорити мені стандартні фрази із скрипта, не задумуючись? Я розумію скільки у них таких дзвінків на день, але мінімум кілька хвилин на день, можливо, навіть в розмові з наступним клієнтом – вони змінять свою тактику. До речі, моя служба доставки води, внесла це в свою базу. Кожного разу. мені телефонують різні представники цієї компанії, але тепер всі на прощання бажають гарного дня або кажуть “На все добре!”.

3. Замінити каву на чай (я пила чорний, без цукру) впродовж двох тижня і результат мене здивував: немає різких перепадів у настрої, спокійно засинається і сон глибший. Відповідно це дуже відображається на обличчі, легка нервозність (у стресовий період) пішла (або зменшилася мінімум вдвічі).

4. На ніч не їсти (за 3 години) і засинати з голодним шлунком впродовж 1-2 тижнів помітите результат:  якість сну зміниться і щоранку будете прокидатися в хорошому настрої.

5. Не додавати в їжу приправи впродовж 3-5 днів. По – перше, я хотіла переконатись чи справді я люблю саму їжу, яку вживаю чи це результат її приготування, приправлення робить смакові властивості такими спокусливими. Перший день-два були просто жахливими. Я побачила свою повну залежність від солі. Мій настрій відображався потім на всіх справах, а їсти не хотілося, бо знала. що буде не смачно. Вже після 5 днів експерименту, я помітила, що не зовсім поспішаю додавати сіль і на далі.

Перевірка завершилась тим, що вирішила взагалі її менше вживати, в окремі страви не даю сіль, лише куркуму з базиліком чи інші приправи або розраховую, що сир в поєднанні з оливковим маслом дасть свій результат. Звичайно ж гостям на стіл я ставлю приправи окремо. Також, не менш приємний результат експерименту: з,їдається значно менша кількість їжі, тіло перестає набрякати. Чула, що через місяць люди помітно худнуть, але це вже іншиій експеримент, результатами обов,язково поділюся з Вами!

6. Відмовитись від лимонаду і будь-яких газованих напої, куплених в магазині. Смачна проста вода для втамування спраги значно краще підходить. Після 3 денного експерименту я відмовилась від них взагалі. Лимонад готую сама або вживаю тільки в ресторані. Магазинні солодки напої, в тому числі і соки – для мене тепер не варіант.

7. Для людини, яка не подобається, але змушена мати справу, щоразу при згадці / зустрічі дарувати уявний подарунок, уявляючи, як ця людина радіє. Я помітила, що співрозмовник починає ставитися все краще, а у мене виникають запитання “що ж так не подобається в цій людині?”.  Тут іще користую японским прислів,ям: почили в людині недолік – виправіть свій.

8. Годину перед сном без монітору. Стараюсь замінити цей час на книгу або прогулянку перед сном на свіжому повітрі. За годину-дві до сну  не користуюсь гаджетами, в тому числі телефоном. Всі рідні, друзі вже знають мої звички і розуміють, що на дзвінок не відповім, а інші електронні справи перевіру вже вранці. Цей час використовую для себе або для рідних. Якість сну теж суттєво змінилась. бо думки заспокоюються, я не продовжую обдумувати електронні переписки, вже лежачи в ліжку. Книга чи прогулянка надихає подумки продовжити одну сюжетну лінію, дофантазувати кінець (розділу/ розмови) і швидко заснути.

9.  Частіше або в якості експерименту, щодня впродовж тижня наважуватись на щось, що мені незвично, щоб розширяти свою зону комфорту, пробувати новий досвід. Це те, до чого закликаю учасників своїх вебінарів, майстер-класів чи індивідуальних програм! Якщо Ви хочете, щоб зміни в житті реально відбувались, то все те корисне, що Ви чуєте або читаєте – пробуйте, практикуйте в своєму житті. Це лежить в основі онлайн самотренінгу iChallenge. А Ви можете спробувати кожен раз, як хочете зробити щось цікаве, нехай вперше, нехай рідкісне і Вам не властиве, зробіть це відразу, відкиньте роздумування і сумніви! Тоді побачите, що Ви можете на багато більше.

10. Спробуй посміхатися прохожим на вулиці, самим собі. Не переживайте про те, “що можу подумати про Вас”. Озирніться якось на вулиці – кругом всі похмурі, “в своїх справах”. Ви автоматично цим будете виділятись, а настрій з,явиться сам по собі! І Через певний час Ви почнете відчувати кожного прохожого “трішки знайомого” і безпечного. Достатньо одного дня для цього експерименту, щоб Ви помітили на скільки вдалим виявився день, просто так, без причини.

Я спробувала ці експерименти на собі? що і Вам рекомендую. Порадьте своїм друзям, можливо і вони наважаться:

Facebook Comments