Моя історія дуже проста, багато в чому схожа на Вашу.

     Любов до дисципліни і постійної роботи над собою мені привила ще змалечку мама і лише в минулому році я подякувала їй за це. Тому що побачила, що з рядом своїх життєвих труднощів я справляюсь значно легше і швидше, ніж мої друзі та колеги. І саме принципам “всьому своє місце” та “робити все вчасно” варто завдячувати результату, який маю сьогодні.

     Ми – є тими, хто нас оточує. Вважаю, що моє коло складається з дуже різноманітної «каші» в позитивному значенні цього слово, бо саме така солянка допомагає мені краще розуміти людей з різними інтересами, ментальністю та цілями. Хоча, якості свого оточення багато в чому варто завдячувати активній громадянській позиції. Вона в різний час проявлялась по різному: студентське самоврядування, молодіжна політика в Києві, в Україні в цілому, з різними громадськими організаціями, а згодом і міжнародна. Ця діяльність дала змогу зрозуміти і прийняти ментальну природу (тут я маю на увазі вкорінений вплив соціуму та інших умов, що відобразились на системі виховання і зросту особистості), а також її вплив на поведінку людини, більше дослідити про життєві виклики ( і не лише молодих людей).

 Після закінчення університету перед молодою людиною завжди постає вибір із дипломом в руках: «А що далі?». В 2010 році в мене була робота в університеті. На той час я мала змогу працювати за фахом і в трудовій стояла відмітка (вже не перше робоче місце) – «Психолого-педагогічний центр». І скажу Вам більше: як психологію, так і педагогіку я люблю однаково. Тож, не довго думаючи, я вирішила вступити до аспірантури, щоб на наукових підставах дослідити розвиток професійних навичок, так як особистісними цікавилась іще зі шкільної парти. В цьому році готуюсь захистити кандидатську дисертацію.

Паралельно з навчанням в університеті, в аспірантурі, практикувала і часто пробувала свої сили в невеличких приватних компаніях в якості тренера, рекрутера та спеціаліста з розробки і впровадження корпоративної культури, системи мотивації, тощо. По суті це робота директора з персоналу, окремі проекти.

Вирішуючи персональні і професійні проблеми знайомих, їхніх знайомих, зовсім не знайомих (по рекомендаціях) людей, все більше приходила до висновку, що власні розробки та перевірені методики колег потрібно використовувати у своїй щоденній роботі. І присвятити цьому основну частку своєї діяльності. Тобто зайнятись персональним наставництвом.

Сьогодні моя історія продовжується тут, на цьому сайті. Для мене важливо вести конструктивний діалог з тими, кого цікавлять подібні теми. Я прагну допомагати тим, хто хоче розвиватись, щодня відкриваючи для себе нове і вивчаючи себе з іншої сторони. А раз Ви читаєте це, то, напевне, далі нам з Вами по дорозі.

 

Рада знайомству,

Ірина Оксенюк

Ваш провідник з персонального розвитку.

Як Ви вже зрозуміли, саме ці фактори допомогли мені зібрати таку «солянку». У великій мірі, саме діяльність з різнобічними людьми, а конкретніше,  успішний досвід у професійній допомозі їм,  вплинули на моє рішення завести цей блог. Я вірю, що кожна персона, яка зустрічається на шляху – це можливість отримати новий досвід: з яким емоційним забарвленням він буде: ми обираємо  самі, часто опираючись на свої внутрішні відчуття, а часто і на прожиті уроки.

В старших класах я жадно перечитала всю доступну науково-популярну літературу. В той час гуру сучасності був Дейл Карнегі, якого згодом змінив Робін Шарма, Джим Рон і лише потім – Стівен Кові. Зараз цей список має для мене зовсім інший порядок пріоритетності. Але саме так я відкривала їх для себе, книга за книгою, прививаючи  любов до загадки людського характеру, самовдосконалення. Думаю, це суттєво повпливало на мій вибір професії.

Я чітко фільтрую те, що читаю (книги),  і дивлюсь (фільми). Мої смаки можуть видатись дещо специфічними, оскільки тяжко заманити розкрученими маркетинговими новинками. Сподіваюсь списки найбільш корисних та вартих уваги стануть Вам у нагоді.

В повсякденному житті постійно використовую самі практичні і доступні додатки (IOS, windows),  лайфхаки для ефективної організації свого життя, часто вигадую свої, бо їх головна задача – спрощувати нам життя.

Сподіваюсь, цей блог стане корисним для Вас у осягненні своєї найзаповітнішої мрії, адже кожен день, крок – це відстань до її реалізації. І від нас самих залежить збільшуємо чи зменшуємо ми цю дистанцію.

ПРО ЩО ЦЕЙ БЛОГ

Системно проводжу м-класи та вебінари (онлайн семінари), рідше тренінги про які зможете дізнатись в календарі подій.

На сьогоднішній день я веду кілька клієнтів – коучинг, наставництво з персонального розвитку. Працюю над технічною частиною, щоб реалізувати проект з групової роботи такого ж плану. Також планую розгорнуто ділитись власними розробками та напрацьованими методиками в цій сфері.

Так як по життєвому принципу я постійно знаходжусь в русі, часто відвідую заходи як спікер, учасник чи співорганізатор, для себе веду нотатки про організаційну складову цікавого івенту.  

Відгуками та рекомендаціями обов’язково буду ділитись з Вами.

Давайте знайомитися!

Мені дуже важливо знати своїх читачів, оскільки цей блог я веду саме для Вас.
Будь ласка, напишіть в коментарях кілька слів про себе: хто Ви, чим займаєтеся, які інтереси і цілі…