Вже вкотре учасники запитують де можна перечитати чи подивитись матеріал після м-класу, коли трохи перевариться весь зроблений аналіз або щоб знову зробити практичні вправи. По цій причині вирішила на сайті викладати саме цікаве з кожної події.

IMG_0124Помітила, що, навіть якщо тема повторюється в різних місцях, матеріал, приклади суттєво відрізняються. Думаю, причина в самих учасниках. Я дуже не люблю ходити на заходи, де спікери дають матеріал, який самому можна знайти. М-клас для того, щоб зекономити час на пошуках різного матеріалу, за короткий період часу дізнатись саме ефективне із підтвердженням на життєвих прикладах, success cases. По цій причині свій виступ будую на реальних ситуаціях, часто наводжу приклад як із клієнтом вирішили питання (зберігаючи анонімність особи) і розбираємо запитання учасників.

Ми самі собі повинні бути психологами, хоча б мінімальними. І якщо є речі, які під силу швидко визначити, виправити чи удосконалити, чому б не використати успішний досвід інших і впроваджувати в своє життя. Або підібрати власну систему, модифікувавши техніки під себе?

Отже,

місце та організатори: communa. Надзвичайно вражена професійним рівнем комунікації, швидкому вирішенню всіх робочих моментів. Та й саме місце – дуже комфортне, красиве, в центрі ( а місце проведення та логістика суттєво впливає на загальне враження учасників заходу).  Є деякі особливості, які варто переймати київським коворкінгам. Своїм львівським колегам чи з іншим міст, які шукають місце для заходів у Львові – дуже рекомендую – не пожалкуєте.

12092574_10154267165369167_872949897_n

учасники: була здивована % студентської аудиторії. Зазвичай молодь йде на позитивні емоції, щось розважливе, а не тему аналізу. Найчастіше учасники цього майстер-класу – ті, хто опинився на роздоріжжі або задумується аби озирнутись назад і переосмислити життя, чи в правильному напрямку рухаються (24-38 років).

Спочатку подумала, що це специфіка львівської аудиторії, але серед гостей виявилось 4 людей, що живуть в Києві і часто відвідують подібні події в місцевих коворкінгах. Так як поки що це мій єдиний досвід виступу у львівському закладі, порівнювати мені ні з чим.

Що ж, тема аналізу оточення одна із моїх улюблених. Саме в цьому напрямку розпочались мої перші напрацювання і авторська методика (про яку вже писала). Дуже дивно, але всі по різному розуміють кого “включити” в своє оточення для аналізу:

https://www.youtube.com/watch?edit=vd&v=weMRJO0_HfE

Лунали досить цікаві запитання, яких не було раніше, тому вирішила розібрати їх окремо і в письмовому вигляді. Скоро підготую статті.

Судячи по відгукам, які отримала – учасники залишились задоволені:

dТут розміщую презентацію з виступу.

Аналіз оточення

Якщо є питання по даній темі – пишіть (contact@welldone.org.ua) з радістю підкажу!

IMG_0111

Facebook Comments