Бодо Шефер / Бодо Шафер / Bodo Schäfer / Bodo Shefer – німецький автор, всесвітньо відомий мотиваційний спікер та підприємець.

Бодо Шефер

Це один із улюблених і самих натхнених для мене віртуальних наставників. Він був коучем для відомих світових мотиваційних спікерів та підприємців. Його книги розібрали на цитати та на основі їх понаписували власні. Для мене це Автор і Велика людина. Часто рекомендую його книги, цитую. В цій статті його історія.

Бодо Шефер на даний момент є одним з найкращих експертів з фінансових питань в Європі, але його подорож до фінансової незалежності, багатства і популярності була непростою.

Він родом з німецького міста Кельн, але на сьогоднішній момент його знають практично в усьому світі. Ця людина стверджує, що багатство дається кожній людині вже з народження і його приголомшлива історія успіху служить тому підтвердженням.

Батько Шефера вів адвокатську практику і часто консультував клієнтів в його присутності. Бодо стверджує, що саме з цих консультацій почалася історія його кар’єри і всі інші життєво важливі події. Вся справа в тому, що його батько консультував бідних безкоштовно. Маленький Бодо дивився на людей, які не могли заплатити за те, щоб їх права захистили, і в ньому все міцніше формувалася неприязнь до бідності. Він дав собі слово, що стане мільйонером вже в 30 років.

Серйозні зміни про які розповідає біографія Бодо Шефера трапилися, коли йому виповнилося 13 років – в цей час помирає його батько.

Минуло 3 роки, у свої шістнадцять, не маючи ні освіти, ні грошей Бодо Шефер виїхав до Каліфорнії. Не бажаючи заощаджувати на всьому, він жив за принципом: “Переможець їде по життю першим класом” і до 26-ти років “приїхав” до повного банкрутства, заборгувавши кредиторам 75 000 марок.

“Я був у розпачі. Як же таке могло статися, що я заробляю відносно багато, але все одно по вуха в боргах? Коли я знайшов відповідь, то був вражений. Виявляється, в глибині душі я вважав гроші злом. Я сам саботував власні успіхи такою установкою“.

З цього скрутного становища Бодо Шефер знайшов незвичайний вихід. Провівши аналогію зі спортом і згадавши, що навіть у самих знаменитих спортсменів завжди є тренери, він вирішив, що йому теж потрібен “фінансовий тренер”. Після довгих пошуків знайшов наставника в особі американського мільярдера.

Багато хочуть бути багатими, але не хочуть платити ціну за свої багатства. Адекватна вартість добробуту – це зміни, які потрібно починати з образу мислення.

Через два з половиною роки під керівництвом свого наставника Бодо Шефер вперше в житті заробив 100 000 марок за місяць. До 30 років він зробив свій перший мільйон, а через деякий час міг жити на відсотки від капіталу.

Своє завдання я вбачав у тому, щоб ближче познайомити людей з фінансовими питаннями. Я повинен був знайти найкращу можливість, щоб найефективнішим чином поширювати серед них свої думки.

Шефер почав проводити серію лекцій у Німеччині в середині 1990-х років і писати книги. У середині 2002 року Бодо Шефер, згідно з його власними заявами, закінчив свою діяльність як лектор з теми фінансової свободи в Німеччині та розширив цю діяльність до Східної Європи.

“Мати гроші – це, в першу чергу, означає жити більш вільно і незалежно. Коли я зрозумів це, в мені виникла настійна потреба поділитися з людьми своїми знаннями. Я дав собі слово надати допомогу в пошуку шляху до фінансової свободи кожній людині, яка зустрінеться мені на життєвому шляху”.

Згідно з книгами Бодо Шефера, кожен відповідає за ступінь щастя і процвітання в його житті. Ця самовіддача починається з того, як Ви думаєте про себе і про світ. У своїх книгах Шефер хоче передати шлях, який думають багато успішних людей. Він має давні традиції таких авторів, як Сенека, Бенджамін Франклін, Дейл Карнегі, Ентоні Роббінс, Роберт Т. Кіосакі, Діпак Чопра та багато інших. Подумати про речі по-різному, часто доводиться змінювати свої переконання – тут Бодо Шефер спирається на нейролінгвістичне програмування.

У своїх книгах Шефер підкреслює важливість використання свого багатства для малозабезпечених. У 2000 році він заснував Фонд для дітей – наше майбутнє. Фундація розташована в Бергіш-Гладбах, а Бодо Шефер – член правління фонду.

Книги

*українською та російською мовами, щоб різниця в перекладі не збивала Вас з толку в пошуку

 • Прорив до фінансового успіху / Прорыв к финансовому успеху
 • Гроші добре впливають на жінок / Деньги хорошо влияют на женщин
 • Закони переможців /Законы победителей
 • Шлях до фінансової незалежності. Перший мільйон / Путь к финансовой независимости. Первый миллион
 • Просте лідерство / Простое лидерство
 • Гроші йдуть жінкам на користь / Деньги идут женщинам на пользу
 • Як в 12 років Кіра розбагатіла / Как в 12 лет Кира разбогатела.
 • Книга “Кіра й таємниця бублика, або Формування характеру за 7 кроків”
 • Money, або абетка грошей / Money, или азбука денег
 • Як навчитися заробляти більше /Как научиться зарабатывать больше
 • Money або Закони множення грошей / Money или Законы умножения денег
 • Як, керуючи характером, управляти успіхом. 7 правил чарівної особистості / Как, управляя характером, управлять успехом. 7 правил обаятельной личности
 • Позиціонування. практичний посібник /Позиционирование. Практическое пособие
 • Практичний маркетинг / Практический маркетинг
 • Нехрещені думки. Афоризми і вислови /Некрещеные мысли. Афоризмы и изречения
 • Як навчитися заробляти більше. Збільшення вашого річного доходу на 20 відсотків / Как научиться зарабатывать больше. Увеличение вашего годового дохода на 20 процентов
 • Мистецтво управляти своїм часом /Искусство управлять своим временем

Приємного читання та натхнення.

Facebook Comments