Моя творча відпустка завершилась і повертаючись до нового сезону на Well done хочу поділитись корисним, напрацьованим та всім тим, що так полегшує нам життя, тому варто ділитись з читачами. А Ви пересилайте друзям, знайомим і всім-всім, кому це може стати в нагоді!

електронні книги

Відразу попереджу, що це лиш для додатку telegram. Тому сміливо ставте на скачування, якщо іще не користуєтесь цим захищеним месенджером з дуже різноманітними стікерами і читайте покрокову інструкцію нище.

Я зазвичай любитель паперових книг. Але в подорож так незручно брати їх з собою, коли місця зовсім обмаль. Як тільки відійшла від записників і стала робити всі записи в замітках телефону, зрозуміла, що дозріла до електронних книг. Напевне, в кожного свій час. І серед свого оточення я довше всіх опиралась.

У вже згадуваній системі організації себе писала (до речі, пора готувати нову статтю, бо з 2015-го мій темп і стиль життя дещо змінився, а з цим і нові методи самоорганізації), що полюбляю списки. Окремий такий для книг і їх там надзвичайно багато. Іноді хочеться відразу ж приступити до читання новинки. Тому цей чатбот просто знахідка.

Дякую співробітникам техноїжака за підказки. Це мій улюблений магазин гаджетів та смарт-побрикушок. Знаючи мою любов до всього корисного і ефективного (я просто в них постійний клієнт, тому вже й історії один одного гарно знаємо), майстри підказують мені такі фішечки. Тому, в першу чергу, дякую Сергію за цю знахідку.

Отже, мова йде про бот Flibusta Book, якого в телеграм шукати за ніком @flibustafreebookbot. Тому що варіацій Flibusta є чимало.

Хочу попередити, що бот шукає електронні книги лише російською мовою. Англійською та українською поки безуспішно. Можливо, Ви знайдете, то поділіться в коментарях яку саме видав. Також бот Flibusta знаходить не всі книги (новинки точно ні), в основному те, що на просторах російськомовного інтернету.

Далі давайте затестимо 🙂

На прикладі моєї улюбленої книги Джим Рон “Витамины для ума”.
Якщо книга знайдена, то пропонується цілий список. Іноді знаходить для мене по 12 книг. Тому варто писати і саму назву або не лише ініціали (наприклад, Толстой – є чимало і книг і авторів).

Джим Рон

Наступний крок: обираєте потрібну книгу і тисніть на лінк download

epub формат

Далі обираєте потрібний формат. Я качаю на мобільний epub формат, оскільки діагональ дозволяє читати книги в кожну вільну хвилину. Наприклад, коли спізнюється хтось на зустріч чи затримується початок події. Якщо так додати все разом, то впродовж дня мінімум 30-50 хв назбирається 🙂 а це вже 1-2 глави книги!

Далі скріни з самого телефону:

Скачати книгу

І відкриваєте в потрібній програмі:

зберегти в iBooks

Бот Вас сам веде крок за кроком і натискаючи на лінк, пропонує відкрити програму у встановлених додатках. Перевірте в налаштування чи відкриті доступи до потрібного додатку. В нашому випадку, відкриваємо в iBooks.

З моменту, як встановила цей бот, всюди, де зустрічаю рекомендацію цікавої мені книги – відразу шукаю її у @flibustafreebookbot, збираючи колекції. Пам’ятаю, раніше мала мрію зібрати велику бібліотику книг по саморозвитку та ефективності. Але книг ставало все більше, а місця – все менше, – роздавала, дарувала. Тепер розумію, що з електронною колекцію цю мрію абсолютно можливо реалізувати ;))

Отже за місяць користування ботом для пошуку книг@flibustafreebookbot в мене назбиралась чималенька колекція.

Користуйтесь знахідкою і діліться своїми результатами. Можливо, у Вас є цікавий бот для інших задач, що теж полегшує життя, – діліться!!

Facebook Comments