Я й сама б у себе запитала. Чому логотип welldone – горішок?

чому горішокНаче все очевидно: волоський горіх візуально повторює форму мозку, звивин.  Та й має всі необхідні вітаміни, масла, які живлять і сприяють кращому його функціонуванні.

Welldone.org.ua це сайт про те, як працювати над собою і щодня ставати кращою версією себе! Це постійна робота, змагання і порівняння лише з однією персоною – тим, ким Ви є сьогодні, були вчора і можете стати завтра! Це приборкання бажань тіла, щоб перемагав розум та внутрішній світ людини.

Звідси приємний побічний ефект – розвиток самодисципліни, краща самоорганізація, усвідомлене життя!

Але в мене з ним пов’язано чимало теплих історій. Так як welldone – реалізація моєї давньої мрії, тому й емоції такі ж теплі, як і ці історії.

Ось одна із них родом з дитинства 🙂

Татко в мене своєрідний. Він завжди проявляв батьківську любов по своєму. Наприклад приносив якусь корисну “лісову вітамінку”, довго розповідав скільки в ній всього необхідного для організму і протягував долоні з пропозицією протестити. При чому в тебе у цьому випадку вибору особого немає. Навіть якщо наїлась “від пуза”, відмовити вже не можеш. Так частенько бувало з горішками. Він любив їх налупити і приносить самі серцевинки. А в очах : ” я про тебе потурбувався, щоб ти не колола їх”! Навіть коли збирала сумку в дорогу, ходжу з кімнати в кімнату, щоб нічого не забути. А тато тишком-нишком в карманчик маленький пакуночок з лупленими горішками положить 🙂 А потім десь в аеропорту, коли шукаю зарядку, – знаходжу подарунок!

Щоразу, коли в десерті попадає горішок, – згадую татка.

Інша причина – афоризми і крилаті фрази.

Я люблю читати книги і виписувати фрази – раніше вони були на окремих листочках з підписом автора (с) і складала у корзинку на столі, за яким працювала. Бувало, що люди, які заходили до мене в кабінет, спочатку витягували собі фразу, а потім вже вітались зі мною. Це, як передбачення Сільпо у чеку чи натхнення на день. Між собою вони називали цю корзинку “натхнення від Іри”.  Моя любов до цих фраз не змінилась, перейшла у читацький щоденник, веду конспект книг, які читаю, а корзинка знайшла своє відображення у фразах на сторінці фейсбук та в середині горішків, в якості прояву підтримки  тим, кому пропоную обрати свій або дарую “коробочку натхнення”.

Тому горішок – це символ розуму, роботи над собою в супроводі любові, самої щирої до себе і до Світу. Це те, що прагне нести людям welldone.

Facebook Comments