Коли йде мова про ефективність, досягати більше результатів і краще освоювати техніки тайм-менеджменту, доволі часто опускається усвідомленість процесу. Тобто людина сидить на зустрічі, а подумки вже на іншій; живе сьогоднішнім днем, але в думках вихідні або найближче свято. Щоб Ви горіли реалізовувати свої цілі, але й насоловдувались процесом досягнення, бо саме в цей момент і відбувається життя, потрібно змістити свій фокус на увсвідомлений підхід. Варто задумуватись перед кожною зустріччю, кожним завданням “навіщо” Вам це потрібно і на скільки кроків це наблизить Вас до реалізації своєї мети.

Словом, щоб жити усвідомленим життям (Ви можете продовжити працювати над цим, спостерігаючи за усіма своїми діями, особливо в особистому, не лише професійному житті), ми підготуємо таку “чарівну” табличку. Коли заповните повністю, повісьте її над ліжком чи покладіть у записну книгу, яку носите за собою скрізь або сфотографуйте, щоб завди була “перед очима” в телефоні. Ця табличка служитиме Вам нагадуванням про ціль/сенс Вашого життя на даному етапі! Так Ви це визначили самі раніше при стратегічному плануванні.

Як виконувати: накресліть собі у блокноті або на окремому аркуші таку ж табличку, як на малюнку (або скачайте внизу шаблон) і заповніть її відповідями з попередніх завдань.

Не бійтесь переписувати свої цілі по 10 раз.

Як мінімум, за цей час Ви їх вивчите, продумаєте деталі плану (можливо, щось не помітили / не врахували раніше).

план ціль мотивація

 

! Відповідайте чесно (як у вправі “навіщо?”)

! Коли обирали для себе ціль – Ви знали/відчували навіщо Вам це потрібно – розпишіть конкретніше: що зміниться у Вашому житті, коли ціль буде досягнута? Не пишіть привильну відповідь, пишіть чесну!

На виконання вправи потрібно 30 – 40 хв. Були випадки, коли виконували за 15 хв.

Шаблон таблиці.

***   

В коментарях під завданням: зробіть короткі нотатки-висновки про цю вправу. Ваші враження та час виконання.

Для звіту (д/з):   розписуєте всі відповіді для 3 цілей, а тренеру присилаєте фото записів  (якщо нотатки в блокноті) або  прикріплюєте (відкриваєте доступ) до google doc.

Будь ласка, діліться своїми інсайтами та досвідом (чи виконували подібні врави раніше), які маєте результати, – підказки іншим учасникам, – в коментарях під завданням.

Facebook Comments