Цього разу Вам потрібно прописати план для кожної із раніше сформульованих цілей, продумуючи чітку мотивацію для кожної (в попередній вправі Ви визначили мотив).

Це фінальне завдання. Курс вважається завершеннем лише після підбиття підсумків. 

Як зберегти мотивацію в роботі над собою?

   Сьогоднішнє завдання полягає в тому, щоб спробувати одну із технік для розвитку сили волі. Адже за 10 днів кардинально життя не змінити. Можна щодня робити щось, що наближатиме Вас до своєї цілі. Так щодня Ви стаєте кращою версією себе

   «Утотожнення». Ідентифікуючи себе, наприклад, з героєм улюбленого фільму або ж з людиною, що викликає у Вас відчуття захоплення, цим самим Ви розвиваєте в собі основні риси характеру притаманні даним об’єктам (розум, силу, спритність).  Надихайтеся образами, прагнете до досконалості.

    Регулярно повторюйте вправу “Святковий бенкет” і утотожнюйте себе із “кращою версією себе через 5 років”.

           Вправа 1. Біографії відомих особистостей
Даний метод є одним з найефективніших для самомотивації. Полягає він у знайомстві з життям успішних людей, що досягли в якій-небудь сфері видатних результатів. Якщо Ви відчуваєте, що у Вас пропала мотивація діяти, рухатись вперед, продовжувати роботу над якимось проектом або навіть роботу над собою, зробіть наступне: подумайте, хто з відомих особистостей викликає у вас інтерес і захоплення. Це може бути якийсь бізнесмен, засновник якоїсь компанії, тренер з особистої ефективності, спортсмен, зірка кіно, політик, історична особа і тому подібне.

        Знайдіть біографію цієї людини, статті про нього/неї його висловлювання або будь-яку іншу інформацію. Почніть вивчати знайдений матеріал. Напевно, Ви знайдете в житті цієї людини безліч мотивуючих моментів, прикладів стійкості і бажання йти вперед незважаючи ні на що. Під час читання Ви почнете відчувати бажання взяти себе в руки, продовжувати прагнути до наміченої мети, Ваша мотивація багаторазово посилиться.

      Якщо Ви оберете для себе цю вправу для виконання. Вам необхідно зробити колаш  фразами/висловами та фото із життя Вашого віртуального наставника.

             Вправа 2. Візуалізація.

          Це ще один дуже дієвий метод підвищити свою мотивацію. Він полягає в уявному проживанні бажаного (сюжету). рекомендую робити це перед сном. Прогляньте свої записи: Діаграму Ганта 2020 (яке Ви хочете життя через 5 років).  Робиться це дуже просто: постарайтеся вибрати час, щоб Вас ніхто не відволікав, сядьте зручніше, розслабтеся і закрийте очі. Деякий час просто сидите і стежте за своїм диханням. Дихайте рівно, спокійно, розмірено. Поступово починайте представляти в уяві картинки того, чого бажаєте досягти. Краще візьміть конкретну сферу із колонки 2020 . Не просто думайте про це, а уявляйте це так, як ніби це вже є у Вас. Уявіть в деталях що відбувається, продумайте як розвивається сюжет. Завтра візьміть собі наступну сферу і розвивайте новий сюжет.

              Вправа 3. «Емоційне занурення»
Все що Вам дороге, все, що викликає у Вас підйом душевних сил (Ваші перемоги, нагороди, досягнення) – згадуйте про це якомога частіше, фіксуйте новий емоційний стан, перебувайте в ньому – залучайте в своє життя благополуччя та успіх. Хваліть себе, говорите собі: «Молодець, так тримати!»

           Якщо Ви оберете для себе цю вправу для виконання. Вам необхідно проглянути всі записи “Картонки” (аналіз дня за критеріями). проаналізувати свої +ки, скільки кроків щодня Ви робили для досягнення свої цілей, як проживали ці 30 днів курсу. 

                Вправа 4. «Список справ, що мене наповнюють»
Які 15 справ Ви із задоволенням робите зараз? Складіть список з 15 своїх найулюбленіших занять. Так це займає небагато часу, але дає колосальні інсайти! Записуйте все, навіть самі банальні – гуляти по вулиці, ходити в кіно, їсти смачну їжу або готувати її. В хвилини демотивації повертайтесь до цього списку і починайте робити одну із записаних справ, просто не задумуючись.

           Якщо Ви оберете для себе цю вправу для виконання. Вам необхідно скласти список мінімум із 15 пунктів.

Отже, завдання полягає в наступному: оберіть для себе одну із перелічених вище вправ і попрактикуйте сьогодні, щоб перевірити їх ефективність. В подальшому житті, коли Ви успішно завершите даний курс, користуйтеся рештою технік, щоб зберігати самомотивацію і постійно розвиватись.

Facebook Comments