Вам необхідно виконати одну із запропонованих вправ. Другу виконуєте за бажанням.

Для допуску до наступного завдання, тобто д/з на [email protected] або у фейсбук в приватні повідомлення коучу (в залежності який спосіб комунікації обрали) надішліть: фото записів, Ваших висновків чи обіцянок собі, як підтвердження виконання вправи.

В коментарях внизу  (через фейсбук профіль або коментарі сайту)свої відчуття і враження (інсайти) після того, як вправу виконали, на що вона Вас наштовхнула, висновки? 

***

Вправа “Святковий бенкет” 

Сядьте, закрийте очі, зробіть кілька глибоких вдохів  і уявіть наступне: уявіть собі ситуацію, що відбувається через багато-багато років в майбутньому. Ви сидите в своїй елегантній вітальні, в оточенні самих близьких Вам людей. Всі вони одягнені офіційно і вишукано. Важливість події відчутно літає в повітрі. Це – Ваш ювілей. Ті, хто знають Вас, як особистість, як професіонала прийшли відмітити Ваші досягнення і віддати шану Вашій дружбі.

Подумайте про те, що би Ви хотіли б почути від них про себе? Невже би Ви хотіли б почути на заході сонця Вашого життя, що прожили його без досягнень, без натхнення, без любові і без конкретних результатів? Як би Ви себе відчули, якби почули, що навіть і близько не підійшли до повної реалізації свого потенціалу? Як це буде почути, що Ваші мрії, такі надихаючі спочатку, так і лишились нереалізованими, що Ви ніколи не перенавантажували себе і лише платили за рахунки, купували все саме необхідне і жили «як всі нормальні люди»..?

Визначіть самі що би Ви хотіли б почути на святковому бенкеті свого життя?

Вправа “Безлімітна картка”

Дуже рекомендую виконувати її перед сном. Уявіть собі, що Ви знайшли банківську карту з безлімітним рахунком. Не потрібно вводити пінкод, але не можна знімати готівки – тільки розраховуватись безпосередньо нею. Тепер Ви можете здійснити всі давно омріяні покупки. Єдиний ліміт – 100 000 грн в день. Розвиньте сюжет (мінімум тижня) які зміни у Вашому житті відбуваються. Що ви купуєте чи як витрачаєте кошти? Саме цікаве розпочинається тоді, коли всі матеріальні бажання реалізовані. А безлімітна карта досі у Вас. Чим будете займатись далі. Тільки чесно. Цю відповідь можете навіть не писати коучу. Більш важливі Ваші висновки. Коли всі бажання свої реалізували, всім подарунки накупували, що робите з доступним Вам рахунком далі?

З цих вправ найважливіше не Ваші записи/описи, а висновки, на які вправа наштовхнула.

 

Facebook Comments