Спочатку ознайомтесь з матеріалом-інструкцією. Вам потрібно буде вивести власний алгоритм розвитку звичок і розписати одну із списку, який вивели при аналізі оточення.

Для допуску до наступного завдання: розписаний власний алгоритм розвитку звички на наступний місяць (з сьогоднішнього дня). 

В коментарях внизу  (через фейсбук профіль або коментарі сайту)свої відчуття і враження (інсайти) після того, як вправу виконали, на що вона Вас наштовхнула, висновки.. 

***

Алгоритм розвитку звички

Розвивати кожного місяця нову звичку можливо і просто. Як? Повна відповідь у цій статті з відео. Будь ласка, передивіться, там вся “теорія”. Якщо маєте достатньо часу, то почніть спочатку з цієї статті, там основа основ. А нижче розписано саме завдання.

spisok-zvichok-priklad

Завданням на сьогодні є скласти свій план розвитку нової звички. Вам варто врахувати всі аспекти, що згадувались в алгоритмі і звернути увагу на поступове збільшення навантаження (фізичного чи інтелектуального).

Ваш план може бути поєднаним із календарним  плануванням і мати вигляд, як на малюнку: приклад наведений на компліментах. Або в будь-якій зручній формі.

план розвитку навички

Дуже рекомендую скористатись списком навичок/якостей, який Ви складали при аналізі оточення.

Окремі рекомендації та правки при індивідуальному спілкуванні з кожним учасником (при необхідності).

Facebook Comments