Цю техніку ми часто будемо використовувати в курсі.

Уявіть собі свою удосконалену копію. Занотуйте  як Ви собі уявляєте зміни, що відбудуться з Вами, яким буде Ваше життя через 5 років. Опишіть свою удосконалену копію через 5 років. У вигляді речень. Як виглядає, поводиться, з ким дружить і як спілкується Ваша удосконалена копія. Чи зміниться оточення? Які нові звички та вміння з’являться у Вас? Опишіть себе в ідеальному варіанті.

      Цей опис це і є вже заповнені всі клітинки в стовбчику 2021. Ви – через 5 років. Тому не думайте про різні умови, які потрібно пройти, щоб досягнути цього результату – уявіть як Ви хочете. Просто речення або бажання, поки що не цілі.

Діаграма Ганта 2021

Опісля, Ви робите крок назад (2020) що має відбутись в кожній із сфер, щоб через рік після цього Ви отримали вже описаний (2021) результат? І так само з 2019-18 і все, що потрібно зробити до кінця цього 2017 року.

Головне – це описати повністю образ поведінки, манер Я-ідеальне виписати в окремий список перелік всього того, що Вам необхідно набути/розвинути. Так Ви заповнюєте всі сфери. Можете підглядати в попереднє завдання, де Ви писали про свої мрії (список 100 бажань).

Ось перелік сфер, що використовували у завданнях раніше. Порядок (пріоритетність для Вас) суттєвого значення в цій вправі не має.

сфери життя 2017

Коли основні клітинки будуть заповнені, залишиться лише зв’язати ті кроки, яких не вистачає (наприклад між машиною в 2019 році і наявністю (зданий екзамен) прав у 2017 можна вписати  “додаткові практичні уроки у інструктора” або “уроки екстримального водіння” (що дуже згодиться на наших дорогах) або “машина простішої (дешевшої) марки” у клітинку 2018 спочатку.

Шаблон діаграми для скачування

***

В коментарях внизу:  напишіть, будь ласка, як виконували завдання, скільки пішло часу, які попередні завдання допомогли це зробити, тощо. Заповнена таблиця 2021 по всім сферам має бути у Вас для наступних завдань, її кидати в коментарі не обов’язково, за бажанням (це можливо через фейсбук профіль). 

Для пропрацювання вправи, варто виконати: 

1) заповнити Діаграму Ганта у вигляді речень-мрій

2) список чого потрібно набути/розвинути, щоб максимально наблизитись до свого ідеального Я-образу в 2021 році. Мінімум 30 пунктів.

3) Свої висновки та враження по цій вправі.

***

Facebook Comments