Що це таке я писала тут. Тому, за кращими традиціями, спочатку прочитайте статтю, щоб ми з Вами однаково розуміли речі.

інформ_дієта

Отже, сьогоднішнє завдання полягає в наступному:

Вам необхідно встановити свої межі інформаційної дієти на завтрашній день.

Знаю, можливо, вся Ваша професійна діяльність базується на інтернеті. Або у Вас чимало онлайн зустрічей вже заплановано: всі ми люди і в тих же умовах.

Але Ви можете:

  • обмежити кількість годин в соціальних мережах до мінімуму. Якщо Ви працюєте як копірайтер для сайтів/SMM-manager, використайте свій час лише для наповнення робочих пабліків.
  • написати заяву для своїх соціальних мереж про те, як часто будете заходити/відписувати повідомлення/прослідковувати події відтепер і до кінця курсу, а то й до кінця року. Можете, навіть, зазначити, що в якості експерименту весь наступний місяць. Поясніть причину (що вирішили цей час приділити іншим справам/що хочете структурувати потік повідомлень, тощо.). Дуже рекомендую і запостити її в себе на сторінці (можете не постити, але текст заяви потрібний – аргументуйте своє рішення). Скрін фото кидайте в нашу закриту групу як приклад.
  • обрати для себе нову звичку для розвитку в заміну зекономленого часу – одна година перед сном без монітору, тощо

***

На виконання вправи у Вас піде до 30 хв.

 В коментарях внизу: опишіть свої відчуття та висновки після проведення дня (якщо такий був сьогодні) чи окремих годин на “інформаційній дієті”. Чи запланували практику всього дня без комп’ютера? 

 Для звіту тренеру: яку інформаційну дієту (обмеження) Ви собі обрали на сьогодні. Текст заяви (нові правила та аргументація).

Facebook Comments