Моя історія дуже проста, багато в чому схожа на вашу.

     Любов до дисципліни і постійної роботи над собою мені привила ще змалечку мама, я продовжувала через книги, коли це ще не було мейнстрімом. Тому що побачила, що з рядом своїх життєвих труднощів я справляюсь значно легше і швидше, ніж мої друзі та колеги. І саме принципам “всьому своє місце” та “робити все вчасно” варто завдячувати результату, який маю сьогодні.

     Ми – є тими, хто нас оточує. Вважаю, що моє коло складається з дуже різноманітної «каші» в позитивному значенні цього слово, бо саме така солянка допомагає мені краще розуміти людей з різними інтересами, ментальністю та цілями. Хоча, якості свого оточення багато в чому варто завдячувати активній громадській позиції. Вона в різний час проявлялась по різному: студентське самоврядування, молодіжна політика в Києві, в Україні в цілому, а згодом і міжнародна. Ця діяльність дала змогу зрозуміти і прийняти ментальну природу (тут я маю на увазі вкорінений вплив установок, соціуму та інших умов, що відобразились на системі виховання і зросту особистості), а також її вплив на поведінку людини, більше дослідити про життєві виклики (і не лише молодих людей).

Як ви вже зрозуміли, саме ці фактори допомогли мені зібрати таку «солянку». У великій мірі, саме діяльність з різнобічними людьми, а конкретніше,  успішний досвід у професійній допомозі їм, вплинули на моє рішення писати статті для блогу. Я вірю, що кожна персона, яка зустрічається на шляху – це можливість отримати новий досвід: з яким емоційним забарвленням він буде: ми обираємо  самі, часто опираючись на свої внутрішні відчуття, а часто і на прожиті уроки та досвід з них. Подорожуючи, я відчуваю атмосферу міста, в першу чергу спілкуючись з місцевими та знайомлячись з їх звичками, “непрописаними правилами” міста.

Вирішуючи персональні і професійні проблеми знайомих, їхніх знайомих, зовсім не знайомих (по рекомендаціях) людей, все більше приходила до висновку, що власні розробки та перевірені методики колег потрібно використовувати у своїй щоденній роботі. І присвятити цьому основну частку своєї діяльності. Тобто зайнятись персональним наставництвом, коучингом – це індивідуальні консультації та супровід в telegram чаті на системній основі.

Найбільше в своїй практиці я приділяю темі психологічної зрілості та ментальній сепарації від батьків. Це ключові теми в онлайн  програмі-флагмані #Життя360. Про безумовну любов в щоденній практиці, про зрілий психологічний вік і її відмінність від егоїзму. Моя професійна мета – ліквідувати безграмотність українського соціуму в питаннях побудови здорових стосунків у сім’ї та в робочому колективі, де взаємодія будується без маніпуляцій, а на повазі, прийнятті нашої іншості та вірі в самостійність один одного.

Сьогодні, вже 5-й рік моя історія продовжується тут, на цьому сайті. Для мене важливо вести конструктивний діалог з тими, кого цікавлять подібні теми. Я відчуваю себе шерпою – провідник в Тібеті, який веде рівно туди, куди путівник готовий і рівно таким темпом, яким готовий. Шлях не менш цінний, ніж результат, бо в цьому процесі людина трансформується, стаючи тією особистістю, яка досягає бажану ціль. Я прагну допомагати тим, хто хоче розвиватись, щодня відкриваючи для себе нове і вивчаючи себе з іншої сторони.  А раз ви читаєте це, то, напевне, далі нам з вами по дорозі.

Рада знайомству, Ірина Юськова

Ваш провідник з персонального розвитку.

Психолог, тренер з розвитку емоційного інтелекту

І скажу вам більше: як психологію, так і педагогіку я люблю однаково. Тож, не довго думаючи, я вирішила вступити до аспірантури, щоб на наукових підставах дослідити розвиток професійних навичок, науково підтвердити розроблені мною методи навчання дорослих.

Глибоко розчарувавшись в науковому житті України, після успішного передзахисту кандидатської дисертації та закінчення аспірантури, приймаю рішення більше не інвестувати час у цю справу. Наукового ступеня я так і не отримала. Та ні хвилини не жалкувала про це рішення. Мене цікавить практична сторона, впровадження більше, ніж факт відкриття та наукова робота.

Паралельно з навчанням в університеті, в аспірантурі, практикувала і часто пробувала свої сили в невеличких приватних компаніях в якості тренера, рекрутера та спеціаліста з розробки і впровадження корпоративної культури, системи мотивації, розвиток soft skills та супровід програм стажування. По суті це робота директора з персоналу, проджект менеджера, івент менеджера.

Чимало пишу, розповідаю про особисту ефективність (класичний тайм – менеджмент, управління часом) через психологію та власний досвід. Власну систему організації себе я виводила 10 років, вивчаючи, читаючи, пробуючи різне. І лиш останні 4-5 років говорю про неї, як стійку систему, що неодноразово доказала свою ефективність під різні стилі життя. Але її треба відчути і внедрити, а не просто натянути, як непохитне правило. Тому даю по кілька опцій /технік / варіацій на один і той же крок. Кожен із них можливий, бо актуальний на різних етапах життя / для різних людей. Тому тренінги з формування стратегії життя проводжу не лише в грудні та січні, а й посеред року. Ця “особиста ефективність” про знати і розуміти себе, щоб краще проживати СВОЄ життя.

Емоційним інтелектом цікавлюсь близько 8 років самостійно і з 2018 я сертифікований тренер з розвитку емоційного інтелекту Міжнародного іституту з розвитку емоційного інтелекту (МІРЕІ). Це ключовий напрямок в тренерській діяльності. В блозі веду окрему рубрику, щоб знання про EQ доносити простими словами і техніками. Але емоційна зрілість формується лише практикою самотійною, індивідуальною з експертом чи в тренерському досвіді системно.

Про мене в ЗМІ:

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Часто клієнти приходять з одним запитом, а в ході першої консультації розуміють, що готові заглянути в проблиматику глибше. Привела їх до мене проблема на роботі чи в стосунках, а разом ми шукаємо дорогу до себе, щоб краще розуміти себе, чути і вміло самостійно рефлексувати.

Люди, які вже попрацювали зі мною, ті, хто постійно спізнювались, нічого не встигали, не знали як перебороти лінь і реалізовувати кілька проектів паралельно, тепер цінують свій час і вміло їм розпоряджаються, також налагодили роботу з помічниками, командою, сім’єю. Також завершили токсичні для себе стосунки, навчившись відстоювати свої кордони та говорити ні. Вони знаходять достатньо енергії для бізнесу, близьких та самих себе. Частина відгуків  тут і тут.

ТРЕНІНГ

Ви власник бізнесу або співробітник, який вболіває за спільну справу? Хочете поділитися користю самоменеджменту з колегами? Чи організувати стратегічну сесію, вибудувати і впровадити корпоративну культуру, систему менеджменту і комунікації в команді?

Маю досвід співпраці з компаніями від 3 до 40 чоловік топ-менеджменту (не враховуючи співробітників у відділах та виробництва).

Для тих компаній, в яких виділити цілий робочий день ніяк не виходить, передбачений гнучкий варіант тренінгу на частину дня чи кілька днів. Навик (зокрема емоційна зрілість) формується системною та поступовою практикою. Якщо це разова подія, розгляньте варіант лекції з практичними вправами чи воркшопу.

ІНТЕРАКТИВНА ЛЕКЦІЯ

Організовуєте конференції чи куратор освітнього простору? Знаєте цікаві майданчики, де можна провести інтерективну лекцію, насичену практичними техніками, кейсами з досвіду впровадження?

Можу виступити на теми: емоційний інтелект, розвиток soft skills, digital грамотність (інтернет-етикет та самоорганізація), комунікація,  самоменеджмент, вивчення себе чи корпоративні задачі в роботі та управлінні командами. Не тільки розповідаю, а й пропоную учасникам спробувати деякі прийоми на собі прямо тут же, виконати вправу, щоб отримати досвід, не лише знання. Такий підхід найбільш дієвий та мотивує людей на конкретні кроки.

Як зі мною зв’язатись:

Стараюсь відповідати швидко, максимум впродовж 24 год.

Якщо такої можливості не маю (“дні без інтернету”, за кордоном, тощо), завчасно повідомлю на сторінці в фейсбук.

Онлайн з 08:00 до 20:00 кожні 3 години перечитую листи/повідомлення в порядку надсилання та по пріоритетності:  telegram, instagram, gmail, massenger (facebook). Соціальні мережі веду/проглядаю у спеціально відведений для цього час: вранці та ввечері. Бувають дні дієти від інтернет-спілкування і я 1-2 доби не проглядаю повідомлення.

Якщо у вас  запитання /пропозиція/ прохання / відгук, прошу вказати цю відмітку в темі листа.  В соціальних мережах прошу писати всю думку в одному повідомленні. Відразу описуйте запит / проблематику, бажану дату для зустрічі чи тренінгу, важливі деталі співпраці. Після виступів, тренінгів завжди радо додаю учасників і відповідаю на всі питання в facebook, не соромтесь, пишіть!

Буду рада комунікації та спільним справам!

Зв'язатись швидко:

4 + 12 =