Давайте подивимось як, на Вашу думку, має виглядати Ваше щасливе життя в момент, коли всі бажання здійснились. 

Ця техніка – чудова підготовка до формування стратегічного бачення себе в майбутнього. А для скептиків – мрійників, що не люблять чіткі плани – і оптимальний спосіб “планування”. Ця вправа про “що мені насправді хочеться” або “які із бажань реально мої”… Дозвольте собі помріяти (хоч українцям це зовсім незвично), прислухатись і зрозуміти чого ж насправді хочеться від життя. 

Для початку, прийміть, як константу наявність 6 сфер в житті кожної людини. Ми зараз не обговорюємо так вони у Вас називаються і чи всі 6 сфер є. Прийміть, як факт. Вони у Вас можуть бути в іншому порядку чи по-іншому називаються6 але на разі це не так суттєво. Важливо, щоб Ви не опускали хоча б одну із них із виду – зважайте на всі! Згодом зможете їх переналаштувати під себе, об’єднати. Головне, щоб ми нічого не опустили. Під кожною сферою є ключові слова, які в неї “входять”, тобто все, що зв’язано з цією сферою.

сфери життя 2017

Вам також знадобиться скласти список із “100 бажань”.

Їх потрібно розмістити в тому порядку під сферою життя, що зображено на малюнку. Тобто Ви берете  перше своє бажання, наприклад: Я хочу червону машину. Дивитесь на схему 1, де згадується про машину (матеріальний достаток). І під ту сферу (6.”фінансова незалежність”) виписуєте своє бажання. Щоб Вам було зручніше, можете взяти весь розворот зошита/блокнота. Або окремо листок А4. Вам стануть у нагоді результати цієї вправи. Хтось захоче дописати нові бажання з часом, тому можете вести в електронній версії або лишати трохи місця на папері.

Вам не потрібно заповнювати всі сфери, а просто виписати свої бажання в тому порядку (під тими сферами), де знайшли ключові слова. Дуже рекомендую, не ставити собі рамки, наприклад, “одружений чи не одружений”. Адже, коли-небудь Ви плануєте створити власну сім’ю. Якщо ж ні, то відразу переіменуйте свою сферу. 

Чому сфери знаходяться в такому порядку?

Кожна фізично і психологічно здорова людина повинна ставити себе, своє Я, гармонійний розвиток в центр свого Всесвіту. Наступний порядок розміщення може бути дещо спірним в силу життєвих чи релігійних поглядів, зміни цінностей на даному етапі життя. Можете змінювати його на свій смак. Але такий же порядок нам знадобиться для виконання наступних (в другому і третьому блоках).  Скажімо, для чоловіків, зазвичай, на другому місці іде кар’єра та власна справа (мамонт чекати не буде!), на 3-му сім’я (підтримка, для когось цей мамонт потрібний), потім фінансова незалежність, далі місце в суспільстві. Тому порядок (пріоритетність) обирайте для себе самі.

   бачення року, гармонія сфер 2017Як Ви розумієте, – зможете побачити те, чого Ви прагнете на одному папері.

Другий важливий аспект. Необхідно формулювати всі свої бажання (коли будете вписувати), враховуючи наступне:

  почуття (відчуття) + процес (теперішній час або теперішній тривалий) + максимум деталей, конкретики – (відсутня) частинка “не”

Наприклад: присутній страх “водити машину” і є бажання “мати власну” ми перефразовуємо у:

      я з легкістю їжджу по місту на власній червоної audi TT 2017 року з білим шкіряним салоном

Якщо потрібна допомога у перефразування, пишіть у нашу групу фейсбук- там всі “свої”, – допоможуть.

+якщо деякі бажання повторюються і Ви хочете об’єднати = можна

+ якщо в процесі виконання завдання з’явились нові бажання = дописуйте

Інші приклади:

1.В мене є успішний онлайн бізнес та продажі на амазоні, я постійно вдосконалюю свої знання і кайфую від того чим займаюсь

2. Мене оточують хороші, позитивні, успішні і взмотивовані люди які перебувають зі мною на одній хвилі

3. В мене прекрасні відносини з коханою , ми постійно працюємо над їх вдосконаленням, багато подорожуємо і підтримуємо один одного

4. Я завжди позитивно налаштований, впевнений в тому шо все буде ок, позитивний настрой це вже 50% успіху, це дозволяє бачити більше можливостей в житті і притягує тільки позитивних людей

5. Я займаюсь спортом і медитацією, постійно прокачую себе ставлячи амбітні цілі як і в житті так і в спорті

***

 

Facebook Comments