04 – 14 травня 2016

практичний онлайн курс з

вивчення свого потенціалу і формування амбітних цілей

myLine

що я можу?

чим займатись?

з ким рухатись далі?

Ціль: відокремити власні бажання та переконання від нав’язаних оточуючими!

Набір на курс триває:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

10 днів / 15 практичних вправ

Подивитись на себе зі сторони без осуджень та порівнянь

Програма

  • включає в себе 15 практичних вправ;
  • мінімум 1 техніка щодня та додатковий матеріал в процесі навчання;
  • ділюсь посиланнями, статтями, відео та книгами: всім необхідним, щоб Ви успішно пройшли курс.

В цій програмі я зібрала кращі практики,для вивчення себе. Рекомендую клієнтам на індивідуальному навчанні, регулярно користуюсь ними сама. Деякі з них досить відомі, більшість – це інтеграція, мікс популярних, дієвих. Частина – мої авторські розробки.

R

реальні чи нав’язані Ваші бажання і мрії?

R

самоідентифікація в соціумі та прийняття себе

R

над якими якостями мені варто попрацювати?

R

детальний аналіз свого оточення

R

формулювання своєї піраміди цінностей

R

в чому полягає моє призначення?

R

як побороти лінь і розвинути корисні звички?

R

як удосконалити взаємовідносини з рідними?

R

постановка власних амбітних цілей

R

мотивація та план досягнення цілей

Як буде проходити навчання?

 *Участь не буде перешкоджати вашому звичайного ритму життя!  Навпаки – важливо практикувати все в повсякденному режимі.

l

ЩО?

Ви отримуєте пароль від завдання, яке можна виконати за 30- 60 хв, окремі займуть трохи більше часу.  Заходити можна з будь-якого пристрою. Потрібен лише доступ до Інтернету

ЯК?

Виконуєте його в своєму блокноті чи google disk. Кожне наступне завдання отримуєте  відразу після надісланого Вами звіту (фото/скрін записів) до 08:00 (наступного дня) на [email protected]

КОЛИ?

4 травня вранці стартуємо. Ви отримаєте перше завдання. Працюємо разом до 14 травня впродовж 10 днів (деякі завдання досить прості, тому пропонується додаткове).

 

Ось що пишуть учасники онлайн програм:

Що особоливо мене надихає : я побачила свої сильні сторони і відчула свій потенціал. Окремі вправи для пропрацювання установок виявилися для мене рятівними інструментами для корекції. Радісно усвідомлювати певні напрацювання, приємнр відчувати таку потрібну для руху вперед здорову злість! Словом, ці десять днів разом із коучем Іриною Оксенюк дали мені чіткіше уявлення шляху.

Раніше я ніколи не робила багатьох речей із тих, які запропонувала Ірина у ці 10 днів. Дуже гарні методи для пізнання істиного себе, своїх бажань, для переосмислення досвіду.

Интересная подборка упражнений. В этой связки они дают интересный продвигающий эффект в той динамике, которой подаются. Благодаря глубокой проработке своих установок, желаний, окружения лучше понимаю себя.

Очень приятно получать фидбек на выполненные задания от коуча и интересно читать комментарии других участников. Я чувствую облегчение после того как разгрузил голову от кучи идей и планов, изложив их на диаграмме и расписав миссию, пусть лучше лежит там – а я буду время от времени подглядывать;
– несколько других очень крутых инсайтов. Мне кажется за эти 10 дней я сделал больше упражнений и узнал о себе больше чем за все годы до этого=)

Я о себе, как оказалось, столько еще не думал как за эту неделю) благодарю!)

Завдання допомагають вийти з зони комфорту і подивитися на себе зі сторони. Виявити бока і почати з ними працювати) Подібні завдання дають гарний пендель для подальшого руху вперед і саморозвитку!

Курс, неодмінно, змістовний та корисний! Чудово підібрані методики на самоприйняття, потрібно, дійсно, сідати, відгороджуватися від свого оточення і копатися в собі!!! це не зовсім легко, тому в багатьох, думаю, спрацьовує захисний механізм “відкладання на потім”. Дякую Ірині за таку можливість та “самовстряску”.

Хочеться счастья, а конкретно никогда не задумывалась о деталях. Теперь отчетливо представляю счастливую себя. Стала часто задаваться вопросом каким образом мои сегодняшнии действия, эмоции, люди приближают меня к реализации хоть одного желания.

Нравится темп и дисциплина.

Мрії та переживання починають приймати певну форму, вимальовується усвідомлення того чого прагнеш насправді. В кінці курсу всі ми будемо вже іншими. Окрема подяка Ірині, дякую що допомагаете змінюватись на краще!

Давно аналізую своє оточення, мрії та куди витрачаю час, але під час проходження цього курсу, все набагато серйозніше.  Аналіз оточення, та вправа 100 бажань взагалі розставила всі крапки над і. Усвідомила, що у мене не так багато часу, що потім не настане, треба втілювати все тут і зараз. Після вправи бенкет, все стало ясніше, та частково перетворилось на план дій. Особливо важливою для мене вправою було перепрограмування, дуже багато різних шаблонів тягнеться з дитинства, та набуті з часом, саме вони блокують наші дії в напрямку здійснення мрій. Цікаво це було усвідомити. Дуже добре, що завдання треба виконувати щодня, так випрацьовується звичка аналізувати день та планувати наступний. Окремо хочу подяувати Ірині за швидкі ідповіді на питання та листи.

Хто я така і чому мені можна довіряти:

Мене звати Ірина Оксенюк

я  тренер з особистої ефективності, психолог.

    Веду власний блог, на якому ділюся корисними напрацюваннями, практичними рекомендаціями та історіями успіху своїх клієнтів. Любов до експериментів та прагнення випробовувати все на собі, перш, ніж рекомендувати Вам, привела до ряду відкриттів, що тепер полегшують життя людям, які, як і Ви, прагнуть ефективно використовувати свій час.

       Я автор методик з аналізу життя та розвитку навичок, зокрема soft skills.

   Часто виступаю на різного роду заходах, проводжу вебінари і тренінги. Маю 10-ти річний досвід публічних виступів.

       Найкращий показник професіоналізму – результати моїх клієнтів. Ті, хто постійно спізнювались, нічого не встигали, не знали як перебороти лінь і реалізовувати кілька проектів паралельно, тепер цінують свій час і вміло їм розпоряджаються. Вони знаходять достатньо енергії для бізнесу, близьких та самих себе. Більше про результати тих, з ким працювала тут і тут.

        Персональна і професійна історія тут.

ГАРАНТІЇ

Якщо будете незадоволені результатами – просто напишіть про це впродовж 14 днів, і я поверну 100%  без зайвих питань.

Але більше не зможу Вам надати свої платні послуги в цілях економії часу один одного.

За весь свій практичний досвід роботи з клієнтами я не отримала жодної скарги. Обіцяні результати отримує кожен!

ЦІНА

* включає всі вище перелічені послуги

при оплаті до 1 травня включно:

 375 грн.

з 2  по 4 травня включно:

 525 грн.

10 днів роботи над собою вартує менше 1 консультації експерта

 

у ВАРТІСТЬ входить:

+ 35 днів навчання та практики.

+ 24/7 підтримка та зв’язок в групі  з тренером і рештою учасників.

+ доступ до необхідних додаткових матеріалів.

+ гарантований результат Ваших успішних змін!

Часто запитують:

Скільки часу це буде займати?

Курс проходить у форматі онлайн, тобто Вам нікуди не потрібно їхати. Ви можете переглянути завдання, сидячи за комп’ютером або з телефону,  в кінці дня, перед сном (завдання прийде о 20:00). На виконання завдання дається день. Точніше, доступ до завдання Ви отримуєте ввечері о 20:00 (щоб ознайомитись, уточнити незрозумілі нюанси, можливі приклади в групі facebook), а виконуєте впродовж наступного дня. Хоча в цілому на одне завдання у Вас піде 30-60 хв.

Як ці вправи допоможуть зрозуміти себе?

    Впродовж 10 днів Ви дозовано виконуєте практичні вправи, які надсилає тренер, щоб спробувати конкретний досвід (а не лише прочитати корисну статтю в інтернеті). Вони вибудувані так, щоб подивитись на себе та стиль життя зовсім під іншм, не звичним кутом. Результат залежить в першу чергу від докладених Вами зусиль. Тренер відіграє роль модератора (регулює яку вправу за якою виконувати), комунікатора (забезпечує платформу для спілкування з такими же, як Ви, з тими, хто працює над собою) та наставника (для натхнення, мотивації рухатись далі, підказати що у виконаній вправі перефразувати, щоб чіткіше розуміти результат і успішніше рухатись далі).

Чи обов'язково долучатись до групи в соціальній мережі?

Дуже рекомендовано. Через facebook Ви легко можете зконтактувати з будь-яким учасником із цього ж курсу. Це Ваша платформа для спілкування, підтримки, уточнюючих запитань (щодо завдання чи його виконання) та натхнення. За допомогою закритої групи підтримується темп навчання.

Подайте заявку завчасно. Набір учасників триває :

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Як проходить навчання:

отримуєш завдання

з детальними інструкціями що і як робити

Z

виконуєш завдання

і надсилаєш свій звіт (анонімність зберігається)

супровід коуча

щоденне спілкування і додаткова консультація

Для кого цей курс?

для тих, хто: 

знаходиться в пошуках себе та свого призначення

задумується про кардинальну зміну діяльності та оточення

хоче зайнятись з саморозвитку і не знає з чого розпочати

відчуває, що проживає не своє життя

усвідомив, що давно відмовився від своїх мрій

хоче пізнати істинниго себе

Треба йти туди, куди хочеться, а не туди, куди нібито треба.

(с) Макс Фрай

Як стати учасником курсу  #myLine ?

Вам необхідно заповнити реєстраційну форму

На пошту відразу  прийде лист зі способами оплати послуг welldone

Оберіть для себе найзручніший.

Після оплати надішліть квитанцію або скрін privat24 / точний час для підтвердження участі, а також лінк на Ваш профіль в фейсбуці.

Ви обов’язково отримаєте лист та запрошення у закриту групу.

 Те, що ми бачимо залежить від того, як ми дивимося!  

#myLine – спосіб заглянути в себе справжнього

Що буде після здійснення Вами оплати?

Після того, як Ви зробите оплату і надішлете підтвердження (скрін завершеного онлайн платежу чи фото квитанції) на е-мейл [email protected], Вам буде відправлено лист про успішну реєстрацію на курс та доступ до закритої групи в фейсбук. В цьому ж листі буде описана вся детальна інструкція подальших кроків.

Проблеми з оплатою або маєте ще запитання?
Звертайтеся і не соромтеся: будемо раді Вам допомогти!

[email protected]