#Життя360 - трансформаційний онлайн курс з вивчення себе та формування усвідомленого життя

.

#Життя360 

Трансформаційний онлайн-курс 

з вивчення себе та формування усвідомленого життя

Набір закрито. Оновлений онлайн напрям анонсуємо в жовтні 2018 року

чотири тижні практики дистанційно

#Житття360 – курс пройшло більше 500 учасників з 11 країн світу, результати 90% перевершили всі очікування.

Вивчення себе: як застосовувати практичну психологію на кожен день.

Поглянути на своє життя під новим кутом. 

Вийти на якісно новий рівень життя самостійно прийнятими рішеннями.

Для тих, хто хоче змінити своє життя, проте залишитись собою.

Для тих, хто не боїться починати з чистого листа та з нової сторінки.

Для тих, хто хоче вивчити себе глибоко зсередини та пізнати себе справжнього.

Для тих, хто хоче бути вільним, незалежним та щирим із самим собою.

Для всіх, хто не хоче витрачати час на зайве, а хоче пізнати істинне.

Для тих хто хоче відкинути всі стереотипи і почати жити своїм життям.

Унікальна авторська трансформаційна онлайн-програма  Ірини Оксенюк — #Життя360

Авторські розробки та практики, неодноразово випробувані на собі. Комплексний та індивідуальний супровід. Щире бажання змінити життя тих, хто заслуговує на краще! Ось — наша мета і наша ціль!

Навколо десятки тренерів, сотні курсів, тисячі лекцій, мільйони порад.

Чому саме Ірина та #Життя360?

Ірина має тринадцятирічний досвід в психології, та проводить тренінги вже понад сім років, із яких три роки практикує авторські онлайн-курси та усвідомлює усю їх специфіку не лише в теорії, а й на практиці.

Практика в сотні разів важливіша за будь-яку теорію, це істина відома кожному. Курс #Життя360 насичений ефективними вправами. Будь-який учасник курсу зможе займатися самостійно у зручний для нього час та на практиці пізнавати себе і свої істинні бажання

#Життя360 — єдиний україномовний онлайн-курс прикладної психології, що розбирає реальні ситуації із життя справжніх людей. За допомогою до Ірини звертаються не лише мешканці України, а й багаточисленна українська діаспора з десятків інших країн.

Найкращий показник — результати тих, хто вже пройшов курс. В числі слухачів курсу абсолютно різні люди — від молодих мам в декреті до журналістів, від фотографів до власників середнього бізнесу, проте всі вони стали жити саме своїм життям та відкрили себе із нової сторони.

#Життя360 — це не підбірка пафосних та незрозумілих звичайній людині фраз. #Життя360 — курс, написаний простими словами, це прості і очевидні речі, яким більшість із нас не навчали у школі. Насичений контент: без води та продажу додаткових послуг.

Окрім тренерської діяльності Ірина успішно реалізувала три бізнеси в інших сферах. Це не тренінг теорії, а саме практичний матеріал, побудований на вирішення реальних кейсів зі своєї практики психолога та коуча.

Тотальне занурення в перезавантаження життя

Переосмислення життя за допомогою практичних вправ, освоєння психології простими словами

З’їмо  слона  по  шматочках!

Набір триває:

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)

Програма

Курс триває чотири тижні, кожен із яких включає відео уроки та покрокові завдання, додатковий матеріал у статтях та аудіо книгах.

 Радикально зміни та переверни своє життя усього за місяць!

Тиждень перший.

Ви дізнаєтесь — про роботу мозку та фізіологію людини.

Ви зможете — обнулити враження про себе та прийняти себе.

Ви навчитесь — робити вибір та брати за нього відповідальність.

Ви побачите — як сприймають вас інші.

Ви проаналізуєте — свої очікування та розчарування, що йдуть вслід.

Тиждень другий.

Ви вивчите — установки та переконання.

Ви проаналізуєте — життєві кризи та підйоми

Ви навчитесь — змінювати фокус та переглядати цінності.

Ви зможете — щиро відчувати вдячність.

Ви побачите — себе у майбутньому.

Тиждень третій.

Ви побачите — образ свого Я.

Ви окреслите — власні границі.

Ви сформуєте — стратегічне бачення.

Ви зможете — професійно реалізувати себе.

Ви навчитесь — достойній самооцінці та почуттю власної гідності.

Тиждень четвертий.

Ви дослідите — свої взаємини з часом.

Ви позбавитесь — від пожирачів часу та ритуалів.

Ви відчуєте — життя в моменті зараз.

Ви навчитесь — стратегічному плануванню та Постановці цілей.

Ви зрозумієте — істинну мотивацію своїх дій.

Як буде проходити навчання?

*Участь не буде перешкоджати вашому звичайного ритму життя!
Навпаки — важливо практикувати все і впроваджувати у повсякденному режимі.

k

ЯК?

Завдання виконуєте в записнику чи на google disk, практикуючи в повсякденному житті. Звіт по виконаному завданні дає змогу отримати фідбек від тренера. Всі уроки розміщені на зручній онлайн платформі з особистим кабінетом для кожного учасника.

ДЕ?

Займайтесь у будь якому зручному місці — вдома чи на роботі, а, можливо, в улюбленому ресторані чи навіть в парку із видом на місто, що вас надихає з відчуттям повної ізоляції від усього та усіх. Головне — максимально сконцентруватись на собі, своїх думках та своїх бажаннях.

I

КОЛИ?

Практикуйтесь у будь який зручний час, коли буде можливість залишитися із собою наодинці. Бажано — тридцять днів підряд, проте доступ до курсу ви матимете значно довше. Ви самі реголюєте темп, інтенсивність матеріалу, обираючи обов’язковий та додатковий за бажанням.

v

З КИМ?

Із самим собою. Із тренером. А, можливо — і з майбутніми близькими друзями. На час курсу буде створений закритий чат в telegram для учасників набор, він залишається доступним і по закінченню курсу. Формат: груповий коучинг з індивідуальним фідбеком кожному учаснику.

Автор програми і тренер курсу

Ірина Оксенюк

експерт емоційного інтелекту, психолог, коуч

       Вітаю! Я веду власний блог, на якому ділюся корисними напрацюваннями, практичними рекомендаціями та історіями успіху своїх клієнтів. Любов до експериментів та прагнення випробовувати все на собі, перш, ніж рекомендувати Вам, привела до ряду відкриттів, що тепер полегшують життя людям, які, як і Ви, прагнуть ефективно використовувати свій час.

           Я автор методик з аналізу життя та розвитку навичок, зокрема soft skills. Часто виступаю на різного роду заходах, проводжу вебінари і тренінги.

        Маю 13-ти річний досвід психології і 7-и річний досвід проведення тренінгів на основі самостійно розроблених практичних методик, написаних і впроваджених навчальних програм.

       Найкращий показник професіоналізму — результати моїх клієнтів. Ті, хто постійно спізнювались, нічого не встигали, не знали як перебороти лінь і реалізовувати кілька проектів паралельно, тепер цінують свій час і вміло їм розпоряджаються, налагодили роботу з командою та помічниками. Клієнти знаходять достатньо енергії для бізнесу, близьких та самих себе

        Шлях переосмислення непростий, головне — послідовна програма вправ та налаштованість учасника. Разом ці два фактори дають вражаючий результат. Ви можете власноруч ознайомитися з результатами індивідуальних занять та з відгуками учасників курсів і програм Якщо хочете ближче познайомитися, можете знайти мою персональну і професійну історію

Ми дбаємо, щоб цінність значно переважала ціну. Учасник кожного із пакетів отримає значно більше

Всім випускникам онлайн програм welldone діє знижка 10%

Часто запитують

Напевно, кожен із вас буде задавати якесь із цих питань. І на кожне ми маємо відповідь!

Як зареєструватись і здійснити оплату?

Обираєте один із трьох пакетів: silver, gold, diamond нижче, відразу під цим блоком питань.

Виглядає так:

Пакети

Клікаєте на кнопку зареєструватись. Далі Вам відкривається вікно з формою реєстрації.

Виглядає так:

Реєстрація пакет голд

Вносите в форму свої дані (саме за ними буде створено особистий кабінет, тому відразу вносьте коректні дані) і клікаєте на рожеву кнопку зареєструватись.

Вам відкривається вікно та дублюється інформація на пошту (можливо в папці “Спам” чи “Реклама”, тому перевіряйте “Вся пошта”) з реквізитами для оплати.

Виглядає так:

Реквізити

Лист на пошті  з такою темою:

Лист на пошті

Якщо для Вас все це складно або не бажаєте витрачати час, просто напишіть нам на contact@welldone.org.ua і ми спростимо цей процес для Вас!

Якщо на період курсу в мене вже запланована поїздка на кілька днів?

Ви можете обрати для себе 2 варіанти:

1) навіть під час поїздки, відпочинку знахдити 30 хв-годину в зручний час і заходити в свій особистий кабінет для навчання – потрібен лиш інтернте, можна з мобільного.

2) пропустити кілька днів і потім рухатись своїм темпом, поступово опрацьовуючи кожне завдання.

Якщо я багато працюю і в мене нестабільний графік чи зможу я повноцінно проходити навчання?

Програма насичена. Чимало покрокових рекомендацій. Доступ до матеріалу відкрито впродовж 60 днів, щоб Ви можли продовжити роботу і впровадження методик, практикувати. Практичні завдання грають важливу роль. Просто слухати лекції і читати чат не варто, важливо виконувати завдання і звітувати, щоб отримати фідбек. Краще відкласти паралельні справи і максимально зконцентруватись на курсі, щоб зануритись в перезавантаження і отримати найбільший ефект.

Чи обов'язково долучатись до чату в telegram?

Дуже рекомендовано. Встановіть собі додаток telegram на смартфон чи ноутбук. Атмосфера в чаті зазвичай мотивує діяти і наважуватись. Це Ваша платформа для спілкування, підтримки, уточнюючих запитань (щодо завдання чи його виконання) та натхнення.

Чому Ваша програма коштує так дешево/дорого?

Вартість більшості тренінгів та курсів починається від 300 доларів. На них приходять ті, хто знає, які результати хоче отримати і готовий за це платити. В нас немає мети на ньому заробити, основна ціль – навчити кожного бажаючого жити усвідомленим життям: розібратись зі своїми бажаннями і цілями та освоїт інструменти як їх ефективно реалізовувати. Саме тому встановлена невелика ціну (більша частина цих грошей буде витрачена на оплату онлайн платформи, тощо). А для учасників оплата послуг – це мотивація вимагати якість від того, хто надає послуги і самому старатись, оскільки грошей коштує. Ціна за навчання – це швидше мотиваційний аспект.

Я не сильно тямлю в різних інтернет-програмах, мені буде складно проходити курс без цих знань?

Навчання проходит на онлайн платформі з особистим кабінетом. До старту навчання у Вас буде детальна  відеоінструкція як ним користуватись а також всім сервісами, які стануть у нагоді помимо курсу: telegram, google (disk, gmail), youtube.

Головне – зконцентруватись на контенті і домашніх завданнях, практиці.

Чимало випускників стали вмілішими користувачами цих сервісів завдяки лайфхакам, які дізнались під час курсу. Це лиш бонус. Мої батьки легко розібрались і теж прослухали матеріал.

Чи може ця програма замінити роботу з психологом?

Програма саме побудована для того, щоб більш глибоко розібратись що з Вами відбуваєтеся, якщо Ви вже в процесі переосмислення або лиш приступаєте. Вона допоможе самостійно (і з коучем курсу) пропрацювати ключові питання, сформувати більш вузький і конкретний запит для роботи з психолом чи коучем.

Хто не наважується на роботу з психологом – це чудова альтернатива ідентифікувати що з Вами відбувається і провести самостійну роботу #самсобіпсихолог

Одні учасники приймать рішення після курсу звернутись до фахівця конкретного профілю з чітким запитом. Інші учасники – знаходять всі потрібні відповіді під час навчання. Кожна ситуація індивідуальна.

Чи обов'язково надсилати домашні завдання?

Особливість курсу в практиці. Доки не виконали одне завдання – не варто рухатись далі. Інтенсивні умови 30 днів поміщують Вас в ситуацію, де Ви змушені практикуватись. Інакше це буде черговий набір вебінарів, лекцій після яких зміни не відбуваються.

Виконуючи вправи, пишучи коучу про свої результати, – тут же фідбек для Вас, підказки. Якщо з’являються труднощі у виконання: страхи, нахлинули спогади або просто “неймовірна лінь” не підпускає – пишите тренеру, проходимо цей етап разом!

Трансформація відбувається – коли Ви практикуєте в повсякденному житті.

Один із коментарів учасниці: “Я за 37 лет впервые делаю столько много психологических упражнений, чтобы узнать о себе. Почему нам этого не давали в школе? Только эти знания реально помогают жить, а не законы физики или все то, что можно  узнать у Google”

З цим курсом Ви переосмислите нинішній стиль життя

Сформуєте більш усвідомлений та ефективний стиль для реалізації свого потенціалу

Ось результати учасників які проходили онлайн програми:

*Всі дали свою згоду опублікувати відгук/коментар публічно

Імена співпадають з іменами в фейсбуці

Я не ожидала таких перемен внутри себя, глубоко внутри. Многие вещи разложились по полкам. Это та я, которую я держу в голове как образ для подражания. И становлюсь такой. Тренинг стоит вашего времени и денег. Главный инсайд: я могу больше, чем я думаю!
Ievgeniia Ivanova

Основатель и руководитель у Итальянская обувь ChooseShoes.it

Совершенно не ожидала такой глубокой работы над собой, анализа себя и окружения. Очень здорово, что задания “включают” мозги, заставляют думать, смотреть на себя и свою жизнь со стороны. Перечитав свои записи по каждому дню, везде видела работу над собой, прогресс, мысли которые раньше никогда бы в голову не пришли. Подключайте в свою работу близких, чтобы они не думали что вы ушли в себя и на всех забили. Я рада что меня так вовремя “встряхнули” 🙂 Ирина, спасибо Вам огромное за этот месяц! Вы вывернули меня наизнанку, постирали и проутюжили!
Anastasia Smirnova

Front End Developer у HDOnTAP

Станіслав Ревко

Бізнес консультант. Онлайн підприємець. Інтернет маркетолог

Итоги и полезность тренинга превысила ожидания. Улучшил понимание себя и своих приоритетов. Собранные инструменты, опыт тренера, отработанная система упражнений позволит сделать хороший шаг на уровень выше в личной, профессиональной эффективности.

Dmitriy Dyadyk

Эксперт по тайм-менеджменту, личной эффективности и разработке личной системы управления собой во времени.

Курс був практичний і деякі завдання змушувала себе робити “под дулом пистолета”. Одне діло, коли розбираєш чиєсь життя та інсайти, зовсім інше, коли своє власне.  Дуже дієва штука, коли вічно не вистачає часу на важливі речі. Особливо, коли в нагрузці не одна робота (проект) а цілих три.

Anastasia Sylenok

Digital Project Manager у Be—it Agency

Мне очень нравится интенсивный темп, систематичность. Это очень заряжает, как в спорте – нельзя расслабляться ни дня, постоянно двигаться вперед, только тогда увидишь результат. Очень приятно получать фидбек на выполненные задания и интересно читать комментарии других участников.

Nazar Romanenko

бизнес консультант в IT сфере

Чууууууудовий спосіб поколупатися в собі із користю!!! Дякую за те, що штовхаєте на роботу над собою. Це Вам не чарівна паличка, що враз міняє людину на невизначено-короткий момент часу, а інструменти роботи над собою, що при правильному використанні дають свої довготривалі результати. Окрема подяка тренеру за роз’яснення незрозумілостей, натхнення, краплинки позитиву та індивідуальний підхід!!!

Антоніна Пашківська

щаслива мама двох синочків, в декреті

Мрії та переживання починають приймати певну форму, вимальовується усвідомлення того чого прагнеш насправді. Окрема подяка Ірині, дякую що допомагаете змінюватись на краще!

Dmytro Medzatyi

к.т.н., доцент кафедри системного програмування Хмельницького національного університету

Думала, что будет меньше практических заданий, а только теория. А на самом деле многое буду использовать в повседневной жизни. Самое ценное и заметное – выработка новых привычек. Заметили, что более собранной стала 🙂 Главное даже не инсайд, а определенный толчок, свежая кровь 🙂
Anastasiia Zhoga

Consultant у Smart Solutions HR провайдер

З цим курсом Ви переосмислите нинішній стиль життя

Сформуєте більш усвідомлений та ефективний стиль для реалізації свого потенціалу

Гарантії

Якщо будете незадоволені результатами – просто напишіть про це впродовж 14 днів з дня старту, і ми повернемо 100%  без зайвих запитань.

Але більше не зможемо Вам надати свої платні послуги в цілях економії часу один одного.

За весь досвід роботи з клієнтами ми не отримала жодної скарги. Обіцяні результати отримує кожен!

Подайте заявку завчасно. Набір триває до:

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)

8 + 1 =

Подумайте, скільки Вам коштуватиме відкладання мрій у дальній ящик

Проблеми з оплатою або маєте ще запитання?

Звертайтеся і не соромтеся: будемо раді Вам допомогти!

Напишіть своє запитання у форму збоку  або ж в telegram адміністратору +380930837782