Для сьогоднішнього кроку Вам необхідно виконати два завдання.

Зверніть увагу, що ми концентруємось не на професії, а на виді діяльності, яку можна втілити в кількох професіях, або, можливо навіт ще не придумали таку назву 🙂 Важливо згадати свої таанти і здібності, те, що Вам завжди подобалось робити і Ви залюбки продовжували, навить, якби Вам за це і гроші не платили!

Вправа “Ідеальний день”

Яким Ви бачите свій ідеальний день? Включіть уяву і постарайтеся прожити кожну хвилину свого ідеального дня. Запишіть, що Ви хочете бачити в своєму дні, що Ви робите, які люди поруч. Описуйте свій день так, ніби у Вас є абсолютна свобода вибору, необмежені кошти і всі сили та вміння, про які Ви тільки мріяли.

Як тільки прокинулись (до речі, о котрій прокинулись і де?), що робите далі? Чи хочете бачити когось поруч? Що важливо мати на сніданок? А, можливо, хочеться поснідати у затишному місці на сусідній вулиці? Що відбувається потім?

Уявіть все до деталей. Ця вправа прояснить чимало речей: від “з людьми / технікою / в офісі чи вдома бажаєте працювати” до “що саме робити впродовж дня”. Бажання написати “виспатись до обіду” або весь день нічого не робити зазвичай буває від інтенсивного періоду зараз та певного стресу в нинішній ситуації. Зконцентруйтесь не на базових потребах (сон, гроші…), а своїх істинних бажаннях реалізувати себе, як професіонал.

Друге завдання:  “Моє призначення. Продовжіть фразу”.

Для виконання вправи візьміть новий аркуш і просто продовжуйте фразу. Не переходьте до наступної фрази, поки не відповіли на попередню. Пишіть все, що спаде на думку, не думайте над “правильністю”відповіді.

Для зручності виконання записано відео з цими ж фразами, Ви можете виконувати вправу “під диктовку”.

Діяльність у моїй кар’єрі або особистому житті, якою я найбільше захоплений зараз, або був сильно захоплений деякий час – це…

Причина, по якій я захоплений цією діяльністю – це…

Я можу займатися цією діяльністю 5 днів на тиждень, якщо я…

Я можу досягти успіху у своїй сім’ї/серйозних відносинах, одночасно займаючись цією діяльністю, якщо я…

Ця діяльність служить іншим у тому, що вона …

У моїх мріях життя, яке я для себе уявляю, включає …

Наприкінці життя, озирнувшись назад на свої прожиті роки, я хочу бути задоволений тим, що досягнув…

Я буду знати, що прожив життя, наповнене сенсом, якщо я…

Зараз об’єднайте всі свої відповіді в одне твердження. Твердження, яке прояснить справу Вашого життя, яке буде захоплюючим для Вас протягом тривалого часу. Твердження, яке показує, що рухає Вами, що підтримує у Вас ентузіазм та енергію на високому рівні, і призводить до самореалізації.

Це визначення Вашої потужної, рушійної життєвої мети: …

Найкраще використання мого продуктивного часу, наполегливих зусиль і пристрасної самовіддачі проявляється в…

Прогляньте всі свої відповіді. Якщо в деяких реченнях сенс повторюється – це сильна ознака того, що Вам варто приділити максимальну кількість своїх сил, часу та енергії на заняття саме цим видом діяльності.

Час на виконання 2 вправ: до 45 хв. (відповіді давайте швидко).

В коментарях нижче:  Чи допомогли вправи знайти відповідь на своє головне запитання?

Для звіту і допуску до наступного завдання надішліть, будь ласка, Ваші висновки, не саму виконану вправу. Для тренера це можливість зрозуміти чи отримали Ви той ефект, що передбачали вправи.

***

Facebook Comments