щосуботи з 13:00-14:00


 онлайн зустрічі 

 

відповіді на запитання, розбір кейсів  

психологія простими словами для повсякденного життя

 

Це не вебінари продажу, а мій спосіб познайомити Вас з методами роботи та поділитись напрацюваннями з власного  досвіду. 

Ви зможете скласти пазл або впізнати у розібраному кейсі себе /своїх близьких і зрозуміти що робити, щоб вирішити ситуацію. 

Розглянемо запитання самих сміливих, хто буде дивитись онлайн або напише запитання (внизу) заздалегідь.

l

Зустрічі готуються на основі запитань, що надходять спікеру.

Ви можете проскролити вниз і залишити своє запитання для наступної суботньої зустрічі.

Відповіді будуть досить прикладними, для застосування в повсякденному житті з прикладами інструментів та конкретними роз’ясненнями “чому так”.

кожної суботи з 13:00 – 14:00

чіткі роз’яснення простими словами, життєві приклади, автори і матеріал для самостійного вивчення

50/50 матеріалу: теорія на основі життєвих прикладів і практика, щоб побачити як це застосовується в повсякденному житті. 

У Вас буде можливість розібрати конкретно Ваш приклад, задати своє запитання чи відразу прояснити для себе “чому” і “як” це відбувається

Як і де буде відбуватись зустріч:

Онлайн – Вам потрібен лише доступ до інтернету.

Продовжуйте займатись своїми справами вдома чи сидячи в улюбленому кафе. Ви можете слухати і писати свої запитання у чат з будь-якого місця та пристрою, де є інтернет. Лінк на трансляцію прийде на зареєстровану Вами пошту за годину до початку.

Хто веде?

Мене звати Ірина Оксенюк

я  тренер з особистої ефективності, психолог

Веду власний блог, на якому ділюся корисними напрацюваннями, практичними рекомендаціями та історіями успіху своїх клієнтів. Любов до експериментів та прагнення випробовувати все на собі, перш, ніж рекомендувати Вам, привела до ряду відкриттів, що тепер полегшують життя людям, які, як і Ви, прагнуть ефективно використовувати свій час.

Я автор методик з аналізу життя та розвитку навичок, зокрема soft skills. Тому в моїх онлайн програмах часто приймають участь колеги, щоб переймати досвід.

Часто виступаю на різного роду заходах, проводжу вебінари і тренінги. Маю 10-ти річний досвід публічних виступів і 7-и річний досвід проведення тренінгів на основі самостійно розроблених практичних методик, написаних і впроваджених навчальних програм. На сьогоднішній день співробітник і викладач Інституту післядипломного навчання. Невдовзі захищаю кандидатську дисертацію з педагогічного наукового напряму “Теорія і методика професійної освіти”.

Активно співпрацюю з компаніями – початківцями, проводячи тренінги та ділові ігри для співробітників малої та середньої ланки. Веду індивідуальне навчання для власників малого бізнесу.

Найкращий показник професіоналізму – результати моїх клієнтів. Ті, хто постійно спізнювались, нічого не встигали, не знали як перебороти лінь і реалізовувати кілька проектів паралельно, тепер цінують свій час і вміло їм розпоряджаються, також налагодили роботу з помічниками, командою. Вони знаходять достатньо енергії для бізнесу, близьких та самих себе. Більше про результати тих, з ким працювалатут і тут.

Персональна і професійна історія тут.

Успіх- це не те, що Ви робите, а те, ким Ви є!  (с)Д.Вальдшміт

Якщо Ви хочете змінитись, то, як мінімум Варто визначитись над чим працювати.

Як стати учасником:

Вам необхідно заповнити реєстраційну форму 1 раз, щоб залишатись на зв’язку

На пошту відразу  прийде лист, відправлений роботом welldone

Не відповідайте на нього, просто ознайомтесь із додатковим корисним матеріалом (клікніть на лінки, щоб відкрити статтю).

Якщо Ви реєструвались 1 раз, то робот більше лист для підтвердження відправляти не буди – автоматично внесе в список учасників і щосуботи за годину будете отримувати нагадування та лінк на трансляцію

Проблеми з реєстрацією або маєте ще запитання?
Звертайтеся і не соромтеся: будемо раді Вам допомогти!

[email protected]