безкоштовний вебінар


ВИВЧЕННЯ СЕБЕ: ПЕРШІ КРОКИ 

 мотивація і самовивчення, персональна продуктивність в цілому.

ПРО ЩО?

запитання, по яким готувався вебінар:

Проходила у Вас курс iChallenge і перший тиждень “вивчення себе” підняв в мені стільки питань, що не знаю як тепер з усім розібратись.

В інтернеті багато інформації про вивчення себе. Коли сідаю читати і перехожу від одної статті до другої, то голова круом. Як відібрати чи може ви порадите щось універсальне.

Думаю, я не можу зайнятись вивченням себе, бо боюсь своєю самокритикою, сильно цим захопитись і загнати в депресію від розчарувань. Як вивчати себе без шкоди?

На майстер-класі ви говорили про техніку аналізу 10 років, що ми знайдемо там підказки. А хіба можна це зробити без освіти психолога. Як звичайній людині зробити її правильно?

НАВІЩО?

 Щоб зрозуміти як відбувається цей процес і вивчати себе самостійно

Як проводити аналіз 10 років життя і розпізнавати підказки

Щоб навчитись “копатись в собі” і не “закопатись” :)

Щоб не бути залежним від зовнішньої підтримки оточення, знайти сили в самих собі

11 жовтня 2016 р. з 18:00 – 19:00

конкретні кроки, успішні кейси, наглядні приклади

l

Вам буде представлений практичний матеріал, конкретні техніки для використання у повсякденному житті

80% матеріалу – це конкретні приклади із реальних історій  роботи з клієнтами; техніки, якими користується сама спікер

У Вас буде можливість розібрати конкретно Ваш приклад, задати своє запитання

Хто веде?

Мене звати Ірина Оксенюк

я  тренер з особистої ефективності, психолог.

    Веду власний блог, на якому ділюся корисними напрацюваннями, практичними рекомендаціями та історіями успіху своїх клієнтів. Любов до експериментів та прагнення випробовувати все на собі, перш, ніж рекомендувати Вам, привела до ряду відкриттів, що тепер полегшують життя людям, які, як і Ви, прагнуть ефективно використовувати свій час.

       Я автор методик з аналізу життя та розвитку навичок, зокрема soft skills. Тому в моїх онлайн програмах часто приймають участь колеги, щоб переймати досвід.

    Часто виступаю на різного роду заходах, проводжу вебінари і тренінги. Маю 10-ти річний досвід публічних виступів і 7-и річний досвід проведення тренінгів на основі самостійно розроблених практичних методик, написаних і впроваджених навчальних програм. На сьогоднішній день співробітник і викладач Інституту післядипломного навчання. Невдовзі захищаю кандидатську дисертацію з педагогічного наукового напряму “Теорія і методика професійної освіти”.

Активно співпрацюю з компаніями – початківцями, проводячи тренінги та ділові ігри для співробітників малої та середньої ланки. Веду індивідуальне навчання для власників малого бізнесу.

   Найкращий показник професіоналізму – результати моїх клієнтів. Ті, хто постійно спізнювались, нічого не встигали, не знали як перебороти лінь і реалізовувати кілька проектів паралельно, тепер цінують свій час і вміло їм розпоряджаються, також налагодили роботу з помічниками, командою. Вони знаходять достатньо енергії для бізнесу, близьких та самих себе. Більше про результати тих, з ким працювалатут і тут.

Персональна і професійна історія тут.

Успіх- це не те, що Ви робите, а те, ким Ви є! (с) Д.Вальдшміт

Якщо Ви хочете змінитись, то, як мінімум Варто визначитись над чим працювати і що переформатувати: переосмисліть життя, пізнайте себе!

Ось що говорять учасники попередніх заходів про якість матеріалу:

Денис Драгомирик

web designer, frontend & backend developer, фрілансер

Rafael Khalilov

Head of Export Department у Aqua Rodos

Ольга Гаманек

Dmitry Smenov

Front End Developer у "N.SMART", менеджер у "Галит"

Tatiana Rud

Станіслав Ревко

Бізнес консультант. Онлайн підприємець. Інтернет маркетолог

Всі відгуки та реальні профілі в соціальних мережах

учасників подій welldone Ви можете почитати тут.

Як і де буде проходити онлайн семінар:

Онлайн – Вам потрібен лише доступ до інтернету.

Продовжуйте засмагати чи відпочивати під кондиціонерами і навчатись дистанційно. Лінк у вебінарну кімнату прийде на зареєстровану Вами пошту за годину до початку.

Як стати учасником:

Вам необхідно заповнити реєстраційну форму

На пошту відразу  прийде лист, відправлений роботом welldone

Не відповідайте на нього, просто ознайомтесь із додатковим корисним матеріалом (клікніть на лінки, щоб відкрити статтю).

Якщо Ви реєструвались на попередні вебінари welldone, то робот більше лист для підтвердження відправляти не буди – автоматично внесе в список учасників.

Цей онлайн семінар  – це Ваш інструмент організувати життя в іншому руслі, щоб випрацювати нову ефективну звичку самоорганізації.

Це не вебінар продажу, а мій спосіб познайомити Вас з методами роботи та поділитись напрацюваннями з власного  досвіду. Звичайно ж буде анонс наступних подій, але в кінці, тому Ви зможете відключитись  в будь-який момент.

Представлені практичні техніки, вивчені інструменти Ви зможете використовувати в повсякденному і професійному житті надалі без тренера, підглядаючи в матеріал, який занотуєте на зустрічі. Розглянемо окремі кейси самих сміливих.

l

Вебінари готуються на основі запитань, що надходять спікеру.

Так як відповіді на них досить обширні, раціональніше підготувати матеріал більш грунтовно, з прикладами і відповідати публічно, щоб інформація була доступною кожному.

 Тому матеріал досить прикладний, для застосування в повсякденному житті при різних видах діяльності.

Проблеми з реєстрацією або маєте ще запитання?
Звертайтеся і не соромтеся: будемо раді Вам допомогти!

[email protected]