Хочемо ми цього чи ні, але життя розвивається за своїми законами.

І справа кожного з нас – рахуватися з цим чи ні. Але незнання цих законів не звільняє нас від відповідальності за те, що відбувається в нашому житті …


закон 21.
Закон плАти.

Ми платимо як за дію, так і за бездіяльність – правда, різну ціну. Бездіяльність обходиться дорожче, а уникнення помилок і невдач не робить нас щасливими.

 

Якщо Ви затягуєте прийняття рішення, значить, Ви вже прийняли рішення залишити все по-старому.

 

2.Закон обмеженості.

Неможливо все передбачити. Кожен з нас бачить і чує те, що здатний побачити, зрозуміти і прийняти на даний момент, на даному рівні свідомості. Наше сприйняття залежить від наших внутрішніх обмежень. При всьому своєму бажанні ми не можемо контролювати все, що відбувається в нашому житті. Та й не потрібно.

Але варто пам’ятати, що одного разу подія, що відбулася – це випадковість, двічі відбулося – збіг, а тричі – закономірність. І якщо одна і та ж ситуація постійно повторюється, то потрібно зрозуміти, чому вона нас навчити, і засвоїти урок.

3. Закон вибору.

Життя, яке ми проживаємо, – це результат нашого усвідомленого чи неусвідомленого вибору. Ми постійно робимо вибір. У нас завжди є вибір. І навіть, коли ми нічого не вибираємо, то теж робимо вибір.

Я завжди можу вибрати, але я повинен знати, що навіть у тому випадку, якщо я нічого не вибираю, я тим самим все-таки вибираю. Жан Поль Сартр

4.Закон змін.

Неможливо змінити своє життя, нічого не роблячи для цього. Якщо ми хочемо змін, то повинні взяти на себе відповідальність за все, що відбувається в нашому житті і стати зміною, стати рульовим своєї долі і вибрати потрібний напрямок.
Коли людина не знає, до якої пристані тримає шлях, для нього жоден вітер не буде попутним. Сенека

5. Закон нейтрального положення.

Для того, щоб змінитися і змінити напрямок свого життя, потрібно насамперед зупинитися.

Бог недарма повелів кожному бути на тому місці, на якому він тепер стоїть. Потрібно тільки добре оглянутись навколо себе. Микола Гоголь

6.Закон таксі.

Якщо маршрут свого життя вибираємо не ми, то ми можемо опинитися, де завгодно. І чим довше ми рухаємося по чужому шляху, тим складніше нам повернутися на свій.

 

Життя подібне бігу собачої упряжки. Якщо ти не ватажок, краєвид ніколи не змінюється. Льюїс Гріззард

7. Закон тяжіння.

Життя завжди відповідає нам взаємністю і виправдовує наші очікування. Ми отримуємо те, що очікуємо. Думка, яку ми приділяємо свій час, діє як магніт, притягаючи в наше життя відповідні події.

На що ти розраховуєш, то і знайдеш. Аристотель

закон8.Закон гармонії.

Для повного щастя нам весь час чогось не вистачає. Задовольнятися малим нелегко, але найважче задовільнятися багатством. Можна підкорити весь світ і втратити свою душу. Ми часто шукаємо гармонії зовні, а не всередині. У той час, як усе,що нам потрібно для щастя, знаходиться всередині нас. Знайти себе, прийняти і полюбити себе означає знайти гармонію.

 

Головне життєве завдання людини – дати життя самому собі, стати тим, ким вона є потенційно. Найважливіший плід її зусиль – її власна особистість. Еріх Фромм

9. Закон дзеркала.

Світ навколо нас працює як велике дзеркало. Досить озирнутися і придивитися до того, що відбувається навколо нас, щоб зрозуміти, чого слід вчитися і над чим працювати.

Світ сам по собі не несе ні добра, ні зла. Він байдужий до людини. Все, що відбувається навколо нас – лише віддзеркалення наших власних думок, почуттів і вчинків.

10. Закон прийняттЯ.

Нам не дано знати, що в нашому житті правильно, а що ні, який шлях вірний, а який – ні. І те, наскільки ми здатні довіряти життю, визначає нашу впевненість у завтрашньому дні. Що очікуємо, те і отримуємо. Якщо ми живемо з переконанням, що все на краще, те в результаті так і відбувається.

Успіх приходить не від відходу від проблем, а завдяки їх вирішенню. Справи завжди обертаються найкращим чином у тих, хто кожного разу отримує користь з будь-якої сформованої ситуації. Джон Вуд Кемпбелл

11. Закон прохання.

Якщо ми нічого не просимо у життя, то нічого і не отримуємо. Просіть, і буде Вам. Наше прохання притягує відповідну реальність. Правда спочатку доведеться дізнатися свої справжні бажання.

У центрі Вашої істоти у Вас є відповідь: Ви знаєте, хто Ви і чого хочете. Лао-Цзи

12.Закон шлагбаума.

Можливості не даються про запас. Вони з’являються після прийняття внутрішнього рішення. Важливо зважитися перетнути шлагбаум як умовну перешкоду. Сила наміру відкриє шлях для його реалізації.

 

Тобі ніколи не дається бажання без того, щоб не давалися сили його здійснити. Можливо, однак, для цього тобі доведеться потрудитися. Річард Бах

 

13.Закон порожнечі.

Все починається з порожнечі. Але порожнеча завжди заповнюється. Для того, щоб у нашому житті щось змінилося або проявилося, потрібно звільнити місце і підготувати грунт, позбувшись від помилкових переконань і старих звичок.

 

Якщо Ви незадоволені тим місцем, яке займаєте, змініть його. Ви ж – не є дерево! Джим Рон

 

14. Закон розвитку.

Найголовнішими завданнями в нашому житті є ті, вирішення яких ми уникаємо. Але їх все одно доведеться вирішувати. І чим довше ми відкладаємо, тим складніше будуть обставини, в яких нам доведеться приймати рішення.

Ваші слабкості являють собою Ваші нереалізовані потенційні можливості. Теун Марез

11896191_968200446554971_6174535572912064821_n15.Закон мислення.

Думка матеріальна. Все, що ми думаємо, про що мріємо і чого боїмося, незмінно з’являється в нашій реальності.

 

Людина – це те, про що вона думає протягом дня. Емерсон

 

16. Закон причини і наслідку.

Все, що відбувається в нашому житті, є наслідок наших думок і вчинків. І якщо щось іде не так, то причину потрібно шукати не в зовнішньому світі, а всередині себе.

 

Недалекі люди вірять в удачу, сильні – в причину і наслідок. Емерсон

17. Закон рівноваги.

Ніхто не любить змін. Бажання змінитися завжди зустрічає опір – старе утримує нас на місці. Важливо знайти спосіб відірватися від минулого – тоді вже нове життя буде підкорятися закону рівноваги.

Справжні зміни ніколи не є легкими – людина змінюється тільки в тих обставинах, коли їй доводиться змінюватися. Теун Марез

18. Закон подоби.

Подібне притягує подібне. У нашому житті немає випадковостей і збігів. Ми залучаємо у своє життя те, що відповідає нам, нашим намірам, очікуванням і думкам.

 

Будьте уважні до своїх думок – вони початок вчинків. Лао-Цзи

19. Закон ланцюгової реакції.

Якщо ми не управляємо нашими думками, то вони керують нами. І легке занепокоєння може швидко перерости в нав’язливу фобію. Важливо навчитися перемикати і направляти потік наших думок. Звичка смакувати переживання запускає ланцюгову реакцію, яка приваблює в наше життя нові негативні події. Виробивши в собі звичку діяти, а не страждати, ми концентруємося на вирішенні, а не переживанні, припиняючи тим самим ланцюгову реакцію.

Занадто багато людей думає про захист замість того, щоб думати про можливості. Здається, вони більше бояться життя, ніж смерті. Бенджамін Франклін

20. Закон енергообміну.

Чим вище рівень нашого розвитку, тим більше можливостей нам відкривається, тим більше ми можемо взяти від світу і дати йому. Але важливо встановити справедливий обмін. Якщо віддавати більше, ніж брати, то це порушить наше рівновагу і призведе до емоційного виснаження.

Facebook Comments