онлайн програма

покрокове планування року  

#planyour2017online

Правила курсу:

 

Як проходити курс:

  • В день старту, в понеділок о 8 ранку Ви отримуєте на пошту пароль від 1 відеоуроку. У Вас доба (до 8 ранку наступного дня, вівторка), щоб опрацювати його, виконати крок.
  • Звичайно ж доступ до матеріалу у Вас буде впродовж всього курсу. Дуже рекомендовано розбити для себе об’єм роботи на маленькі кроки. З’їсти слона по шматочкам, як то кажуть.  
  • Оптимальний варіант, щоб по результату виконаного завдання, Ви дали фідбек тренеру (загальний висновок, враження) або ж повністю надіслали на перевірку свій результат, як зручно. Головне – зворотній зв’язок.
  • Важливо розуміти, що Ви можете помилитись в першому завданні і далі невірно розписувати свої плани, якщо комунікація буде відсутня.
  • У відповідь на цей лист тренер надсилає Вам наступний пароль з 8:00 – до 9:00 ранку. Така дисципліна допоможе Вам осилити об’ємний процес планування з дозованою роботою щодня. Краще плануйте в своєму звичному режимі: вранці – подивитись / прослухати інструкцію, ввечері виконати завдання і відзвітувати, щоб вранці о 8 отримати доступ до наступного. 
  • Важливо зберігати одну історію переписки, постійно відповідаючи на один і той же лист тренеру,  щоб не шукати попередні паролі у всіх листах пошти. 
  • Всі завдання між собою поєднані. Одне є підготовкою до більш складного, наступного. Тому варто налаштуватись на виконання всіх обов’язкових кроків без пропусків з пн по нд, тримаючи інтенсивний темп. Коли з’являється більше часу, або для розуміння Вам недостатньо матеріалу – заглядайте у додаткові лінки.
  • Якщо у Вас є запитання, уточнення, організаційна пропозиція – пишіть також в листі тренеру. Кожні три – чотири години пошта перевіряється і Ви отримаєте відповідь. Доступ до наступного завдання – лише вранці.
  • Для комунікації між рештою учасників курсу – лишайте коментарі під завданням через фейсбук профіль чи коментарі сайту. Там же можете ділитись своїми висновками, рекомендаціями, підказками 🙂
  • Ви вирішили, що це важливо для Вас, раз зареєструвались на курс. Налаштуйтесь переглянути своє життя і спланувати реалізацію мрій за 1 інтенсивний тиждень. У Вас все вийде, вірте і перевірте!

Відеоінструкція  

* Ці правила діють впродовж всього курсу:

https://youtu.be/ki95iVtHJZQ

Якщо Ви бажаєте глибоко пропрацювати матеріал курсу, рекомендую присилати домашнє завдання в повному обсязі. Тоді тренер може підкорегувати Ваші цілі, задати додаткові запитання, знайти причину (як вправа може давати ще кращі результати).

У Вас є можливість отримувати щоразу індивідуальні міні-консультації, щоб тренер корегував, мотивував, підказував як отримати ще більші результати від себе під час курсу.

Курс вважається завершеним, а Ви офіційним випускником, коли написаний фінальний звіт. За такої умови це дає Вам змогу отримувати суттєві знижки на інші онлайн програми!

Колекція надихаючих / мотивуючих  аудіо книг  з особистого розвитку в одному місці. Закачуйте на свої гаджети і під час прогулянки, по дорозі на роботу/зустріч чи тренування слухайте. Список постійно доповнюється. Вибирайте на свій смак!