firestock_girl_paper_29092013Чомусь прийнято вважати, що підкорення нових висот і цілковите виснаження один без одного не ходять. Нічого подібного. Емоційне вигоряння зовсім не ознака успіху, це спосіб, яким наш організм недвозначно натякає, що пора пригальмувати.

Стрес, навантаження, емоційне вигорання – назв багато, а суть одна. Кожен з нас хоча б раз в житті усвідомлював, що загнаний в кут, виходу з якого не спостерігається. Вам напевно знайоме це відчуття: 10 ранку, ви вже на взводі від третьої чашки кави, а в голові замість яких-небудь слушних думок – цілковита каша. Ви виснажені – фізично, ментально та емоційно – і абсолютно байдужі до того, що раніше тішило. Мотивація? Забудьте. Дратівливість? О, так. Турбота про здоров]я і гарне самопочуття? В топку.

Я би ще охарактирузувала це “напівдорога в яму”. Згадувала про “яму” в статті про кризу. Так ось, ця півдорога – це можливість зупинитись і озирнутись. Перші дзвіночки, так би мовити. Знайти свій шлях і почати жити усвідомлено.

Якщо Ви робите те, що робили завжди, отримуєте те, що завжди отримували.

Про це говорив і Генрі Форд, і Енштейн, і ще чимало відомих людей. Це, наче, само собою зрозуміло, але іноді крилата фраза більш влучно передасть всю суть.

Звичні способи повернення себе до життя, будь то подвійна доза міцної кави або черговий шар тонального крему під очима, займають буквально кілька хвилин, але чи багато від них реального ефекту? Так, для докорінної зміни життя потрібно набагато більше часу, але в кінцевому підсумку всі зусилля себе виправдовують. Це інвестиції у Ваше здоров`я і добре самопочуття, тому ставитися до них варто з усією належною серйозністю.

У мене для Вас лише 3 рекомендації

1. Зупиніться

Перестаньте робити те, що Ви робите, особливо, якщо Вам це не подобається. А швидше за все – не подобається. Інакше б Ви зараз ловили б кайф від того, що робите, а не шукали б спосіб як змінити життя. Спілкування з тими ж людьми і тим же способом не змінить ситуацію, навіть якщо Ви 10 раз будете пояснювати свою точку зору. Вони Вас не чують і не зрозуміють, а Ваші сварки та недорозуміння – це системні ознаки, що пора змінювати своє оточення, як мінімум. Ясне дило, якщо болить зуб, то ви йдете до стоматолога, а не до друзій за порадою. Тому, якщо відчуваєте, що життя витікає з рук, то краще звернутись до фахівця.

2. Пізнайте себе заново

Це непросто і потребує часу, а головне – рішучості. Варто набратись сміливості, щоб зазирнути в себе справжнього, розібратись що Ви собою насправді представляєте: що вмієте, що можете, який ваш потенціал. Не те, що Вам говорять оточуючі або начитались про себе з тестів у журналах. А наважитись прислухатись до своїх істинних бажань, провести повну чистку в голові та вибудувати думку, враження про себе заново. Я знаю, що це непросто і з професійною допомогою робити значно легше – крок за кроком сміливо пройти всі етапи. А в колі таких же сміливців – ще краще, бо це підтримка і усвідомлення, що ви не одні такі, що це не безумство. Саме по цій причині розробила онлайн курс вивчення себе. Де за місяць по одній практичній вправі щодня, учасники виводять нове розуміння, сприйняття себе, знаходять відповідь на ключові питання: “куди” і “з ким” рухатись далі.

3. Робіть лише те, що любите і прислухайтесь до себе

Закріпити це стан і надалі займатися лише тим, що насправді довподоби. Звичайно ж, робота над собою буде продовжуватись щодня. Але ж тепер ви будете знати що робити і як, щоб продовжувати розвиватись і жити усвідомленним життям.

Бажаю успіхів у цій справі. Адже найблагородніша ціль в житті – це розкриття власного потенціалу, щоб реалізувати свою місію і привнести власний вклад.

Facebook Comments