Якщо Ви хочете рости особистісно, духовно, розвиватись, щоб в результаті прийти до «стану гармонії та постійного зросту», то Вам варто прийняти концепцію, що всі Ваші рідні – це віддзеркалення Вас самих, точніше Ваших рис, над якими варто працювати.

Будучи Вашим дзеркалом, близькі Вам люди регулярно показують,  де у Вас є проблема всередині. І якщо Вам щось не подобається в Ваших рідних, якщо щось в їх поведінці Вас ображає, знайте, що це «щось» є в Вас самих, і Ви це в собі не приймаєте, і Вам з цим потрібно працювати. На «не близьких нам людей» ми б не реагували, саме тому образа на рідних значно сильніша, ніж на попутних людей на вулиці, в транспорті. Саме по цій причині ми помічаємо “дрібниці”, на які ображаємось в близьких для нас людях.

Спробуйте весь день спостеріагти і обдумати цю теорію.

прыйняти концепцию дзеркала

Найскладніше тут “прийняти! Адже якщо Вас дратує, як хтось веде себе неетично по відношенню до інших людей. Це не обов’язково відразу означає, що Ви себе ведете неетично і не помічаєте цього (хоча подумайте про такий варіант). Тут, швидше, може бути наступне: Ви не приймаєте вибір цієї людини вести себе саме так і саме зараз на Ваших очах (причини можуть бути різні), але це право цієї людини і осуджувати не варто. А раз Вас ця ситуація емоційно “чіпляє” (не лише, тому що рідна людина), значить це сигнал, що Вам над чимось Варто працювати! Наприклад, над прийняттям людей такими, якими вони є, а не такими, якими  Вам хотілося б!

Це завдання більше “на подумати”, “придивитись”, ніж писати.

***

   

     Для допуску до наступного завдання /звіту  надішліть: Які висновки Ви зробили після прийняття, якщо це відбулось?  

     В коментарях внизу:  напишіть, будь ласка, що Ви думаєте з цього приводу. Що стримує Вас прийняти цю концепцію? Які висновки Ви зробили після прийняття, якщо це відбулось? Бажаю сміливості!

Facebook Comments