Однією з найпотужніших і дивно працюють технік, заснованих на прощення є техніка психологічних дієт, яка розроблена італійськими психотерапевтами.

Цілі психологічних дієт:

  • Очистити  негативні ментальні програми.
  • Розкрити і відпустити емоційні блоки і травми.
  • «Відчепити» людей, зв’язок з л якими забирає у Вас енергію.
  • Змінити ставлення з людьми, вивести себе на новий рівень відносин, піти від «образу людини» з якою Ви спілкуєтеся, до реальної людини в моменті “тут” і “зараз”.
  • Вирішити нагальні життєві проблеми.
  • Очиститись від «сміття», накопиченого за роки життя.

Дієти пишуться на наступних людей (навіть якщо вони вже померли) або інститути влади: себе, матір, батька, братів і сестер, бабусь, дідусів та інших родичів з якими Ви жили до 16 років свого життя, дітей, державу, політичну партію ( силу) або церкву, історичну епоху, тощо.

 Техніка написання дієти:

Дієту виконують по суворої формі. Їх пишуть по черзі – не можна писати дві дієти паралельно. Дієту пишуть 7 днів поспіль, по 70 речень в день. Пропозиції нумерують від 1 до 70, що не перечитують і не показують нікому. Якщо Ви пропустили один день, дієту починають заново (знову 7 днів). Дієту можна писати на комп’ютері, вона повинна бути написана від руки. Це забезпечує глибоке опрацювання на рівні підсвідомості, так як підключається ще кінестетичний шлях сприйняття, м’язова пам’ять.

Всі пропозиції починаються за однією формулою:

Я, [повне доросле ім’я (НЕ Свєточка, а Світлана)], прощаю маму [на кого пишеться дієта] за [те за що прощається].

наприклад:

«1. Я, Іванна, прощаю маму за те, що вона в дитинстві ставила мене в куток.

Я, Іванна, прощаю маму за те, що вона повторює безумовно вірить пліткам.

Я, Іванна, прощаю маму за те, що вона хворіє і не визнає свої хвороби.

Я, Іванна, прощаю маму за те, що вона вирішує за мене що мені робити і нав’язуэ свою думку.
Я, Іванна, прощаю маму за те, що вона скаржиться на життя … »

Початок пропозиції, (Я, І., прощаю …) теж переписують повністю, не можна ставити значки типу «-» – ».

Те, про що писати на конкретну людину, наведено нижче.

Після написання 70 пропозицій листки паперу з дієтою спалюються, а попіл спускається в унітаз або розcіюється по грунті (не асфальті). Бажано спалювати дієту в день написання. Якщо можливості спалити немає, листки можна порвати, а потім спустити в унітаз. У момент спалювання дієти на місце очищеного негативу слід поставити позитивні твердження. У таких випадках зазвичай думають про те, як Ви любите цю людину, як Ви до нього/неї добре ставитеся.

Про що писати в конкретній дієті.

У дієті на маму слід виписати всі проблеми і травми, які були в ваших відносинах до теперішнього часу, всі Ваші образи на неї і всі її образи на Вас, всі обставини Вашого життя, які Вас зараз не влаштовують: всі проблеми зі здоров’ям, з відносинами зі світом і іншими людьми, всі її хвороби, всі Ваші хвороби, труднощі з дитинством мами, всі негативи свого (і її) сімейного життя, в своїх сексуальних відносинах, всі проблемні відносини з жінками, проблемні відносини з дітьми (що не слухаються, що хворіють …). Вибачте все її життя, яке Ви не хочете повторити, не хочете взяти в своє життя (наприклад, її ставлення до грошей – збирання на чорний день, страх витратити на себе, її ставлення до людей, недовіру, її ставлення до роботи). Через маму можна виписувати практично будь-які проблеми у вашому житті.

У дієті на батька слід виписати всі проблеми, образи, негативи, які були в ваших відносинах до сьогоднішнього дня, всі проблеми з чоловіками у Вашому житті, сексуальні відносини, хвороби і всі проблеми аналогічно опису дієти на маму.

У дієтах на братів і сестер, бабусь і дідусів та інших родичів, з якими Ви жили довгий час у віці до 16 років, прощають проблемні ситуації, відносини, пов’язані з ними.

В дієті на державу необхідно для очищення відносин з владою,тих умов, в яких ми знаходимося: всі проблеми з пологовими будинками, дитячими садками, школою (в тому числі шкільний невроз),  роботою та іншими державними інститутами (ЖЕКи, транспорт, міліція, армія, податкова інспекція, ДАІ та ін.)

У дієті на політичну партію (силу),  церкву прощаються Ваші відносини з ідеологічною вертикальної владою: промивання мізків,  обмеження в житті, що можна, що не можна, що добре, що погано, репресії, обмеження свободи і т. д. Навіть якщо Ви не зіткнулися з цим, в силу Вашого віку – то Ваші батьки несуть це в своєму житті і передали багато Вам в дитячому віці.
У дієті на себе можна прощати всі негативні і не влаштовують Вас боку і події Вашого життя і Вашого характеру.

Деякі практичні поради.

Під час написання дієти Ваше тіло і події у Вашому житті будуть підказувати Вам теми для написання. Ви можете відчувати біль в тілі, нездужання, загострення хронічних захворювань. Все це треба тут же  виписувати в дієті.

70 речень повинні бути написані за 24 години. Якщо Ви встановите для себе рубіж доби о 2 годині ночі або в 8 ранку, Вам буде легше працювати з дієтою. Наприклад, Ви можете написати її вночі, якщо затрималися в гостях, або вдень ​​в обідню перерву.

Як показує досвід, для написання 70 речень необхідно близько 40-50 хвилин. Ви можете писати дієту за один раз або розбивши її на кілька частин по 20-30 пропозицій.

Починати не обов’язково з минулого, а починайте з тих почуттів, які є сьогодні. Все те, що було в дитинстві – все це «сміття» є у Вашому житті зараз. Ваше завдання в дієті дістати всі негативні почуття, всі негативні програми,виписатись, стерти їх і залишити позитив.

Прощення необхідно робити в обидві сторони – за образи людини на мене і за мої образи на людину.

Свої страхи, біль, образи, все, що піднімалося в процесах дихання – виписуйте в дієті на себе.

Якщо Ви не можете нічого згадати і придумати за що треба прощати, починайте писати і з цього: «Я прощаю себе за те, що у мене не виходить написати дієту». і т.д.

Якщо нІчого писати – спостерігайте – Вам будуть йти знаки: може прочитаєте в інтернеті, в газеті, хтось подзвонить, дивіться також тіло, воно може хворіти, це все теми для виписування в поточну дієту.

Якщо зовсім нічого писати, напишіть: «я прощаю маму за те, що мені зовсім нічого писати».

Всі дієти крім дієти на себе пишуться не більше двох разів в житті з інтервалом не менше півроку. Дієту на себе можна писати стільки раз, скільки Вам необхідно.
Психологічні дієти працюють дуже потужно в будь-якому випадку.

****

Facebook Comments