IMG_1151

Хочу розповісти про техніку, яку рекомендую з повною впевненістю у результаті. Я виконувала її, коли вперше відкрила на студентській лаві психологічного факультету, тому що все, що вивчаємо – тестимо на собі. Та через майже 10 років повторила, правда, вже на інших “суб’єктах дієти”. Всі наші образи мають властивість накопичуватись, якщо з ними не працювати відразу. А доволі часто нам непросто це зробити, особливо самостійно.

Однією з найпотужніших і давно працюючих технік, основаних на прощенні є техніка “психологічної дієти”, яку розробили італійські психотерапевти. Її рекомендують психологи та терапевти, як оперативний інструмент та перший крок зміни свого стану та відношення до ситуації.

Про те, як працює сила прощення, Ви можете прочитати в книгах Лууле Вілми, Луїзи Хей, Михайла Литвака та інших. Іноді симптоми хвороби зникають моментально (психосоматика), варто тільки точно дізнатися її причину і пробачити себе за це. Кардинально змінюється життєва ситуація, вирішуються конфлікти, відкриваються нові шляхи …, тому що Ви відпускаєте образи, які у Вас в середині, про які навіть не підозрювали.

Ця дієта допоможе Вам позбутися, від накопичених образ, переживань і внутрішнього психологічного сміття. Після проходження техніки відчуєте себе набагато краще, і ваш душевний та фізичний стан змінитися в позитивну сторону.

Цілі (для чого) психологічна дієта:

  • очистити  негативні ментальні програми;
  • розкрити і відпустити емоційні блоки і травми;
  • «відкріпити» від себе зв’язок з людиною, через яку (якого) втрачаєте енергію (токсічні люди);
  • змінити ставлення до людей. Вивести себе із “відносини з накопиченими образами”  до “моменту тут і зараз”;
  • очиститись від «сміття», накопиченого за роки життя, що стримує ваш ентузіазм та ріст.

Але на цьому ефект “П.дієти” не закінчується. Через деякий час, тижні або місяці (у кожного, по-різному) ваше життя почне змінюватися. Ці зміни принесуть вам тільки позитивні емоції. Я не знаю, як це працює, але повірте, у вас теж все вийде. Найголовніша перешкода і страх – почати цю дієту і довести її до кінця.

Техніка написання дієти:

Дієту виконують за суворою формою. Їх пишуть по черзі – не можна писати дві дієти паралельно. Дієту пишуть 7 днів поспіль, по 72 речення в день, які нумерують від 1 до 72. Не перечитуйте і не показуйте нікому. Якщо ви пропустили один день, дієту починають заново (знову 7 днів). Дієту не можна писати на комп’ютері чи на телефоні, в електронному вигляді. Вона повинна бути написана рукою. Це забезпечує глибоке опрацювання на рівні підсвідомості, задіює м’язову пам’ять, так як підключається ще кінестетичний шлях сприйняття.

Всі речення починаються за однією формулою:

Я, [повне доросле ім’я (Не Танюша, а Тетяна)], прощаю [на кого пишеться дієта] за [те за що прощається].

наприклад:

«1. Я, Роман, прощаю маму Світлану за те, що вона не вміє радіти життю».

2. Я, Роман, прощаю мамуСвітлану за те, що вона жаліє на себе гроші.

3. Я, Роман, прощаю мамуСвітлану за те, що вона постійно скаржиться на життя …

4. Я, Роман, прощаю мамуСвітлану за те, що вона вимагала від мене старанно вчитись ради оцінок.
Початок речення, (Я, Р., прощаю …) теж переписують повністю, не можна ставити значки типу «-II-».

Під час написання дієти ваше тіло і події у вашому житті будуть підказувати вам теми для написання. Ви можете відчувати біль в тілі, нездужання, загострення хронічних захворювань. Виписуйте це також у дієті. Адже психосоматика, ваше тіло саме підказує.

72 речення повинні бути написані за 24 години. Якщо ви встановите для себе рубіж доби о 12 годині ночі або о 8 ранку, вам буде легше працювати з дієтою. Наприклад, ви можете написати її вночі, якщо затрималися в гостях, або вдень, ​​в обідню перерву. Але краще виконувати техніку вдома і вранці. Якщо перед сном – можете тримати переживання, які з’явились під час написання і обдумувати, що приведе до безсоння. Тому налаштуйтесь відпускати все, що виведе рука на папері і радіти від того, що позбуваєтесь цього. Не лякайтесь які речення будуть з’являтись, що ви все це і не підозрювали про своє відношення до близьких. Краще нехай “воно вийде” з вашої голови, пам’яті, ніж буде продовжувати триматись і заважати жити.

Після написання 72 речень, листки паперу з дієтою спалюються, а попіл вивітрюється (на балконі). Дотримуйтесь техніки безпеки – спалюйте на кухонній фользі, в умивальнику, в ванній кімнаті чи у металевому відрі. Бажано спалювати дієту в день написання, відразу. Якщо можливості спалити немає, листки можна порвати, а потім спустити в унітаз. У момент спалювання дієти (або відразу після) на місце очищеного негативу слід поставити позитивні твердження. У таких випадках зазвичай думають про те, як ви любите цю людину, як ви до неї добре відноситесь. Можете також написати позитивні речення або афірмації.

Дієти пишуться на наступних людей

Навіть якщо вони вже померли) або інститути влади: себе, матір, батька, братів і сестер, бабусь, дідусів та інших родичів з якими ви жили до 16 років свого життя, дітей, державу, партію (або церкву).

Про що писати:

У дієті на маму слід виписати всі проблеми і травми, які були в ваших відносинах до теперішнього часу, всі ваші образи на неї і всі її образи на вас, всі обставини вашого життя, які вас зараз не влаштовують: всі проблеми зі здоров’ям, з відносинами зі світом і іншими людьми, всі її хвороби, всі ваші хвороби, труднощі з дитинством мами, всі негативи в своєму (і її) сімейному житті, в своїх сексуальних відносинах, всі проблемні відносини з жінками, проблемні відносини з дітьми (що не слухаються, що хворіють …). Вибачте все її життя, яке ви не хочете повторити, не хочете взяти в своє життя (наприклад, її ставлення до грошей – збирання на чорний день, страх витратити на себе, її ставлення до людей, недовіру, її ставлення до роботи). Через маму можна виписувати практично будь-які проблеми у вашому житті.

У дієті на батька слід виписати всі проблеми, образи, негативи, які були в ваших відносинах до сьогоднішнього дня, всі проблеми з чоловіками у вашому житті, сексуальні відносини, дружбу, хвороби і всі проблеми аналогічного опису дієти на маму.

У дієтах на братів і сестер, бабусь і дідусів та інших родичів, з якими ви жили довгий час у віці до 16 років, прощають проблемні відносини, пов’язані з ними.

Дієта на державу необхідна для очищення відносин з владою, владою тих умов, в яких ми знаходимося: всі проблеми з дитячими садками, школою (в тому числі шкільний невроз), інститутом, роботою та іншими державними інститутами (ЖЕКи, транспорт, міліція, армія, податкова інспекція, ДАІ та ін.)

У дієті на партію, церкву, як окремий впливовий  інститут на соціум (в Італії дієта пишеться на католицьку церкву) прощаються ваші відносини з ідеологічною вертикальною владою: промивання мізків, ідеологія, обмеження в житті, що можна, що не можна, що добре, що погано, репресії, обмеження свободи і т. д. Навіть якщо ви не доторкнулися до цього через ваш вік – то ваші батьки / бабуся і дідусь несуть це в своєму житті і передали багато вам в дитячому віці, як модель поведінки, установки.

У дієті на себе можна прощати всі негативи і що не влаштовує вас у вашому житті і вашому характері.

Варто врахувати:

Для написання 72 речень необхідно близько 40-50 хвилин. Ви можете писати дієту за один раз або розбивши її на кілька частин по 20-30 речень. Як показує досвід  і коментарі клієнтів, що виконували її – 1 варіант, за раз, – значно кращий, адже після 20 речення починають спогади самі приходити і тоді виконання техніки перетворюється дійсно у “виписування”, зв’язок з підсвідомим.

Починати не обов’язково з минулого, а починайте з тих почуттів, які є сьогодні. Все те, що було в дитинстві – все це «сміття» є у вашому житті зараз. Ваше завдання в дієті дістати всі негативні почуття, всі негативні програми і перетворити в позитив.

Прощення необхідно робити в обидві сторони – за образи людини на мене і за мої образи на людину. Свої страхи, біль, образи, все, що піднімалося – виписуйте в дієті на себе. Якщо ви не можете нічого згадати і придумати за що треба прощати, починайте писати з цього: «Я прощаю себе за те, що у мене не виходить написати дієту». і т.д.

Якщо нічого писати – спостерігайте – вам будуть “йти підказки”: може хтось подзвонити, випадко потрапить фраза в соціальних мережах. Звертайте увагу також на тіло, воно може хворіти, це все теми для виписування в поточну дієту.

Якщо зовсім нічого писати, напишіть: «я прощаю маму за те, що мені зовсім нічого писати».

Всі дієти крім дієти на себе пишуться не більше двох разів в житті з інтервалом не менше півроку. Дієту на себе можна писати стільки раз, скільки відчуваєте, що вам необхідно. Психологічні дієти працюють дуже потужно в будь-якому випадку.

Все начебто просто, але багато, знаючи цей нехитрий спосіб поліпшити собі життя, жодного разу навіть не спробували дістати листок і ручку, щоб почати. Зробіть це, зробіть своє життя більш усвідомленим і результат, приємні наслідки не змусять себе чекати.

***

Facebook Comments