В листопаді 2018 року представимо

оновлений онлайн напрям навчання

#soft skills #емоційній интелект #самодисципліна #нові звички #переосмислення #управління часом  #мозок #EQ 

Психологія простими словами, практичні знання, техніки для життя у статтях блогу, онлайн прогамах та індивідуальних консультаціях.

Well done — добре зроблено?

це основна цінність — якісний контент.

Well done — це платформа саморозвитку і нетворкінгу.  

.  

В основі кожного продукту закладений лозун — щодня ставати кращою версією себе.

Тут зібрані інструменти та знання, які відповідають на запитання «як це реалізувати?».

Персональна розсилка. Підписка

Онлайн курс вивчення себе і перегляду життя

Онлайн курс організації себе та свого часу

Welldone в цифрах:

450+

випускників онлайн програм

220+

проведено тренінгів та майстер-класів в офлайні

98%

клієнтів рекомендують своїм друзям та колегам

.

Наша місія:

Створити критичну масу ефективно організованих, свідомих людей

за допомогою практичних знань для повсякденного життя.

Ми розкриваємо потенціал і допомагаємо сильним стати щасливими

Был участником тренинга-интенсива “Життя 360” в Запорожье. Спасибо за Интересную программу, в которой органично соединены различные техники для организации продуктивной жизни с историями из личного опыта. Также спасибо за то, что вся программа наполняет энергией на будущее. Советую всем, кто хочет качественно прокачать и проанализировать себя в этом мире.

Валентин Железняк

Очень полезно для самоанализа, анализа прошлого года, глубоко!Полезно, чтобы начать думать о том, что ты действительно хочешь и это значит, что тебе нужно туда направляться, этого достигать. Я четко поставила цели на следующий год, а что еще важнее: новые 4 вызовы для себя! Продолжай вдохновлять и помагать людям. Это нечто!

Lisa Terziman

Очень понравился чёткий, системный подход к подаче материала. Без воды, конкретно и по шагам. Поделюсь 1 фишкой: начните в анализа предыдущего года. Тем более, что на мастер-класс даётся конкретный список вопросов, которые нужно себе задать. Спасибо за интересные примеры и фишки. У меня 2 страницы выписанных инсайтов. Спасибо!

Den Samotkal

Більше відгуків за лінком

Техніка «навіщо» або «five why» для перевірки мотивації на міць

Цю техніку варто освоїти і взяти за звичку, щоб виконувати "на автоматі" по відношенні до всього, за що беретесь. Тому що це інструмент, який робить ваше життя усвідомленим. Коли відповідаєте на запитання "навіщо?", то іноді буває байдуже на всілякі "як?". Адже це...

читать далее

Техніка «Вікно Джохарі» щоб пізнати себе

Вікно Джохарі показує наскільки добре людина знає саму себе і допомагає зрозуміти те, як до неї ставляться оточуючі. У всьому світі цей тест відомий як один із способів пізнати себе, налагодити спілкування з близькими або поліпшити розуміння в колективі. Вона, ця таблиця, є відповіддю на старовинне одвічне питання: в чому сенс життя? Або, скоріше, так, «Для чого людина народжується на світ?» Називається ця таблиця — «вікно Джохарі». Техніка під назвою «Вікно Johari» була придумана Джозефом Лафті і Гаррі Інгам в 1950 році. Назвали своє дітіще, з’єднавші разом імена: Joe + Harry. Можна сказати що це модель, яка показує, наскільки добре Ви знаєте самого себе.

читать далее

Многозадачность или производительность: как успеть важного больше?

Я не знаю ни одного человека, который бы открывал только одну вкладку на компьютере и читала бы ее, не отвлекаясь. Даже мой папа, освоил минимум три. Золотые правила копирайтинга провоцируют нас на постоянные переходы из одной статьи блога на другую. Несколько ресурсов в интернете существуют за счет такого принципа, surfingbird, например). Чтобы успевать больше в одинаковые данные всем 24/7, мы объединяем обед + монитор или обед + встреча в лучшем случае.
Авторитетные ученые (Питер Друкер, Дэвид Мейер) считают, что через многозадачность происходит потеря времени в общем результате и увеличение количества ошибок, которые являются следствием постоянного прерывания задач. То есть Ваша концентрация внимания делится на два дела, вместо того, чтобы за меньшее время сделать одну качественнее и тогда приступить ко второй. Мне самой было интересно и пробовала разные методы, изучая также и себя, свою физиологию и привычки.

читать далее
Welldone - це унікальний проект, що поєднує в собі life & business навчання. Ми даємо інструменти та пояснюємо складні речі простими словами, щоб щодня ставати кращою версією себе!