Він народився з рідкісним захворюванням — без рук і без ніг. Нік Вуйчич довго вчився бути щасливим, незважаючи ні на що. І в нього вийшло. Сьогодні його мужність дарує надію іншим — не тільки таким, як він, але й цілком здоровим людям.

maxresdefaultСтаньте другом, коли Вам потрібні друзі. Даруйте надію, коли самі потребуєте її.

Якщо ніхто не відчиняє, стукайте відразу в кілька дверей.

Всі ми можемо знайти один в одному щось погане або недосконале. Але я волію шукати крупинки золота.

Поводьтеся так, щоб власні вчинки Вас надихали.

Ми не повинні жити в очікуванні того, що щастя настане, коли ми доб’ємося мети або придбаємо якусь річ. Щастя має бути з нами постійно, а щоб добитися цього, потрібно жити в гармонії — духовній, психологічній, емоційній і фізичній.

Ви повинні зрозуміти, що відразу отримати відповіді іноді неможливо.

Коли Ви не готові прийняти себе, то ще менше готові прийняти інших людей.

У світі багато проблем, які мене не торкнулися. Я впевнений, що моє життя в тисячу разів легше, ніж життя багатьох людей.

Z-XkC-SRKzgЯ дуже рано засвоїв, що просити про допомогу можна і потрібно. Нормальне у вас тіло чи ні, але є речі, з якими неможливо впоратися самотужки.

Спробуйте заглянути в кінець власного життя, а потім почніть жити так, щоб, опинившись у цій точці, ні про що не шкодувати.

Любові немає діла до того, що ти можеш і чого не можеш, ким є і ким не можеш бути. Справжня любов дивиться прямо в серце!

Зіткнувшись труднощами, знаходь в них чисту радість.

Вважайте ставлення до світу пультом дистанційного керування.
Якщо програма, яку Ви дивитеся, Вам не подобається, Ви просто хапаєте пульт і перемикаєте телевізор на іншу програму. Так само і зі ставленням до життя: коли Ви незадоволені результатом, змініть підхід, незалежно від того, з якою проблемою ви зіткнулися.

 

1100253Ті, хто вважають себе невдахами, — це люди, які не розуміють, наскільки близько до успіху перебували, коли склали руки і здалися.

Ідеальна зовнішність нічого не означає, якщо душа розбита.

Зовсім не обов’язково затівати грандіозні проекти, щоб сіяти добре насіння. Навіть малі справи можуть багато значити для іншої людини.

У стресовій ситуації, відчуваючи неможливість зібратися з силами, дуже важливо відокремити те, що сталося з Вами, від того, що відбувається всередині Вас.

Життя може бути прекрасним, якщо ми вибираємо це.

Ще один день — ще одна можливість!

Автор підбірки: територія твого розвитку.

Facebook Comments