Моя історія дуже проста, багато в чому схожа на Вашу.

     Любов до дисципліни і постійної роботи над собою мені привила ще змалечку мама і лише років три тому подякувала їй за це. Тому що побачила, що з рядом своїх життєвих труднощів я справляюсь значно легше і швидше, ніж мої друзі та колеги. І саме принципам «всьому своє місце» та «робити все вчасно» варто завдячувати результату, який маю сьогодні.

     Ми – є тими, хто нас оточує. Вважаю, що моє коло складається з дуже різноманітної «каші» в позитивному значенні цього слово, бо саме така солянка допомагає мені краще розуміти людей з різними інтересами, ментальністю та цілями. Хоча, якості свого оточення багато в чому варто завдячувати активній громадській позиції. Вона в різний час проявлялась по різному: студентське самоврядування, молодіжна політика в Києві, в Україні в цілому, а згодом і міжнародна. Ця діяльність дала змогу зрозуміти і прийняти ментальну природу (тут я маю на увазі вкорінений вплив установок, соціуму та інших умов, що відобразились на системі виховання і зросту особистості), а також її вплив на поведінку людини, більше дослідити про життєві виклики (і не лише молодих людей).

Глибоко розчарувавшись в науковому житті України, після успішного передзахисту кандидатської дисертації та закінчення аспірантури, приймаю рішення більше не інвестувати час у цю справу. Наукового ступеня я так і не отримала. Та ні хвилини не жалкувала про це рішення. Мене цікавить практична сторона, впровадження більше, ніж факт відкриття та наукова робота.

Паралельно з навчанням в університеті, в аспірантурі, практикувала і часто пробувала свої сили в невеличких приватних компаніях в якості тренера, рекрутера та спеціаліста з розробки і впровадження корпоративної культури, системи мотивації, тощо. По суті це робота директора з персоналу, окремі проекти.

Вирішуючи персональні і професійні проблеми знайомих, їхніх знайомих, зовсім не знайомих (по рекомендаціях) людей, все більше приходила до висновку, що власні розробки та перевірені методики колег потрібно використовувати у своїй щоденній роботі. І присвятити цьому основну частку своєї діяльності. Тобто зайнятись персональним наставництвом, коучингом.

Сьогодні моя історія продовжується тут, на цьому сайті. Для мене важливо вести конструктивний діалог з тими, кого цікавлять подібні теми. Я прагну допомагати тим, хто хоче розвиватись, щодня відкриваючи для себе нове і вивчаючи себе з іншої сторони. А раз Ви читаєте це, то, напевне, далі нам з Вами по дорозі.

Рада знайомству, Ірина Юськова

Ваш провідник з персонального розвитку.

Як Ви вже зрозуміли, саме ці фактори допомогли мені зібрати таку «солянку». У великій мірі, саме діяльність з різнобічними людьми, а конкретніше,  успішний досвід у професійній допомозі їм, вплинули на моє рішення писати статті для блогу. Я вірю, що кожна персона, яка зустрічається на шляху – це можливість отримати новий досвід: з яким емоційним забарвленням він буде: ми обираємо  самі, часто опираючись на свої внутрішні відчуття, а часто і на прожиті уроки та досвід з них. Подорожуючи, я відчуваю атмосферу міста, в першу чергу спілкуючись з місцевими та знайомлячись з їх звичками, “непрописаними правилами” міста.

В старших класах школи-інтернату я жадно перечитала всю доступну науково-популярну літературу. В той час гуру сучасності був Дейл Карнегі, якого згодом змінив Робін Шарма, Джим Рон і лише потім – Стівен Кові. Зараз цей список має для мене зовсім інший порядок пріоритетності. Але саме так я відкривала їх для себе, книга за книгою, прививаючи любов до загадки людського характеру, самовдосконалення. Думаю, це суттєво повпливало на мій вибір професії.

Після закінчення університету перед молодою людиною завжди постає вибір із дипломом в руках: «А що далі?». В 2010 році в мене була робота в університеті. На той час я мала змогу працювати за фахом і в трудовій стояла відмітка (вже не перше робоче місце) – «Психолого-педагогічний центр».

І скажу Вам більше: як психологію, так і педагогіку я люблю однаково. Тож, не довго думаючи, я вирішила вступити до аспірантури, щоб на наукових підставах дослідити розвиток професійних навичок, науково підтвердити розроблені мною методи навчання дорослих.

Розгорнуто ділюсь власними розробками та напрацьованими методиками в цій сфері. Пишу об’ємні статті з усіма схемами, фото-прикладами. До речі, під час своїх виступів також використовую лише реальні приклади з власної практики.

Так як по життєвому принципу я постійно знаходжусь в русі, часто відвідую заходи як спікер, учасник чи співорганізатор, для себе веду нотатки про організаційну складову цікавого івенту.  

Я чітко фільтрую те, що читаю (книги),  і дивлюсь (фільми). Мої смаки можуть видатись дещо специфічними, оскільки тяжко заманити розкрученими маркетинговими новинками.

Сподіваюсь списки найбільш корисних та вартих уваги стануть Вам у нагоді.

В повсякденному житті постійно використовую самі практичні і доступні додатки  лайфхаки для ефективної організації свого життя, часто вигадую свої, бо їх головна задача – спрощувати нам життя.

На сьогоднішній день я веду клієнтів – наставництво з персонального розвитку. В першу чергу це для тих, хто хоче оперативно підібрати для себе нову систему самоорганізації, розібрати причини, які заважають системно розвивати нові необхідні звички і досягати амбітних цілей. Індивідуальний курс, зустрічі в Києві обирають ті, хто цінує свій час і націлений на максимальні результати за мінімальний період.

Для тих, хто живе в інших містах України і закордоном – такі зустрічі відбуваються по skype або через іншу онлайн платформу на мові, якій клієнт думає: українська, російська та англійська.

Також веду онлайн програми, розроблені спеціально для тих, хто усвідомлює переваги онлайн навчання, цінуючи власний час. На даний момент — це учасники програм, віком від 17 до 49 років. Найчастіше 26 — 34 роки. Чоловіки і жінки, не лише українці, які хочуть отримувати якісні, практичні, прикладні знання на простих прикладах, де можуть впізнати себе

Наявність дипломів і сертифікатів для читатів іноді мають велике значення. При необхідності, готова надати повний перелік. Тут Ви можете переглянути основні:

Сподіваюсь, платформа стане корисною для Вас у досягненні своєї найзаповітнішої мрії, адже кожен день, крок – це відстань до її реалізації. І від нас самих залежить збільшуємо чи зменшуємо ми цю дистанцію. Організуйте себе так, щоб процес досягнення своєї мрії приносив Вам задоволення. А організований світ навколо — спрощував життя і ніс користь людям!

Про мене в ЗМІ:

КОУЧИНГ

Як все встигати? З чого розпочати? Як побачити себе через 5 років?  Як працювати і відпочивати ефективніше? Як знайти свої цілі і рухатися в їхньому напрямку? Відповіді на ці запитання найзручніше отримати в процесі індивідуальної робти.

Раз чи два в тиждень зідзвонюємося в скайпі. Наводимо порядок у списках та голові, викарбовуємо ясність, підбираємо методи і систему самоорганізації під Ваш стиль життя, рефлексуючи.

Люди, які вже попрацювали зі мною, ті, хто постійно спізнювались, нічого не встигали, не знали як перебороти лінь і реалізовувати кілька проектів паралельно, тепер цінують свій час і вміло їм розпоряджаються, також налагодили роботу з помічниками, командою. Вони знаходять достатньо енергії для бізнесу, близьких та самих себе. Більше про результати тих, з ким працювала тут і тут.

ТРЕНІНГ

Ви власник бізнесу або співробітник, який вболіває за спільну справу? Хочете поділитися користю самоменеджменту з колегами? Чи організувати стратегічну сесію, вибудувати і впровадити корпоративну культуру, систему менеджменту і комунікації в команді? Напишіть мені листа, і ми домовимося про проведення тренінгу у Вашій компанії. Обговоримо поточну ситуацію і вирішимо, що робити. Я запрпоную кілька варіантів або надам контакти колег, що спеціалізуються в потрібному профілі.

Маю досвід співпраці з компаніями від 3 до 40 чоловік топ-менеджменту (не враховуючи співробітників у відділах та виробництва).

Для тих компаній, в яких виділити цілий робочий день ніяк не виходить, передбачений гнучкий варіант тренінгу на частину дня чи кілька днів.

ІНТЕРАКТИВНА ЛЕКЦІЯ

Організовуєте конференції чи куратор освітнього простору? Знаєте цікаві майданчики, де можна провести інтерективну лекцію, насичену практичними техніками, кейсами з досвіду впровадження?

Можу виступити на тему управління часом, самоменеджмент, вивчення себе чи корпоративні задачі в роботі та управлінні командами. Не тільки розповідаю, а й пропоную учасникам спробувати деякі прийоми на собі прямо тут же, виконати вправу, щоб отримати досвід, не лише знання. Такий підхід найбільш дієвий та мотивує людей на конкретні кроки.

Як зі мною зв’язатись:

Стараюсь відповідати швидко, впродовж 24 год.

Якщо такої можливості не маю («дні без інтернету», за кордоном, тощо), завчасно повідомлю на сторінці в фейсбук.

Онлайн з 08:00 до 20:00 кожні 3 години перечитую листи/повідомлення в порядку надсилання та по пріоритетності: gmail, telegram, massenger (facebook), viber. Соціальні мережі веду/проглядаю у спеціально відведений для цього час: вранці та ввечері. Бувають дні дієти від інтернет-спілкування і я 1-2 доби не проглядаю повідомлення.

Якщо у Вас  запитання /пропозиція/ прохання / відгук, прошу вказати цю відмітку в темі листа.  В соціальних мережах прошу писати всю думку в одному повідомленні. Після виступів, тренінгів завжди радо додаю учасників і відповідаю на всі питання в facebook, не соромтесь, пишіть!

Буду рада комунікації та спільним справам!

Зв'язатись швидко:

8 + 4 =