Сьогодні ми переписуємо та перепрограмовуємо свої установки, які заважають жити, розвиватись!

     Перегляньте свій блокнот із виконаними попередніми завданнями. Ми детально вивчали ситуацію, в якій Ви знаходитесь зараз з різних сторін: чого Ви насправді хочете (100 бажань-додаткове завдання), перевіряли чи використовуєте весь свій потенціал (святковий бенкет), аналізували оточення. Тепер у Вас є пазл свого життя (момент на сьогодні). Вас все влаштовує? Ви живете на стільки щасливим життям, на скільки цього хочете?

     Перш, ніж ознайомитись із завданням, дуже прошу перечитати спочатку цю, а потім цю статтю.

     Ціль цього завданням – перепроглянути свої переконання і спростити їх перепрограмувавши. Їх не змінити вправою за 10 хвилин, але тут важливий момент – задуматись чи, справді, ці переконання спрощують Вам життя, а не ускладнюють.

     Отже, знайдіть 3-5 ключових установок, що блокують щастя та успіх у Вашому житті. Всі вони родом із виховання, те, що постійно говорили в сім’ї чи говорять зараз у Вашому оточенні.

Якщо Ви жили з людьми, які були не дуже щасливі, злі на життя і відчували себе винними, то Ви навчились сприймати оточуючий світ «зі знаком -«.
Ми всі жертви жертв і батьки не могли навчити нас тому,що самі не знали.Огляніться на свій життєвий шлях і Ви помітите, що знову і знову створюєте одну і ту ж життєву ситуацію. Всі, без виключення, ситуації в Вашому житті до нинішнього моменту були створені тільки Вами, завдяки переконанням на основі минулого досвіду. Все, що відбувається у Вашому житті з Вами — відображення Ваших власних думок в середині.

Десь глибоко в середині у Вас засіла думка, яка протягом всього Вашого життя буде притягувати саме таких людей. Якщо Ви відмовитесь від неї, то вони автоматично зникнуть. Вони знайдуть іншу людину, до кого будуть відноситись таким чином. І Ви більше не будете притягувати таких людей. Зробіть мислєннєву чистку. Не варто засмучуватись, що ряд наших переконань застрарілі — їх них треба позбуватись.

Вправа

    Випишіть в список все те, що батьки і Ваше оточення говорили негативне про Вас. На це піде мінімум півгодини, щоб згадати всі деталі. Що вони говорили про гроші і достаток?Що говорили про Ваше тіло? Про любов та взаємовідносини з людьми? Про Ваші здібності? Постарайтесь знайти в собі сили, щоб подивитись об’єктивно на список і сказати собі: «Так ось звідки у мене такі думки!». Коли будете все це писати — подивіться як Ви будете себе почувати. Ці кілька листів паперу — це думки, від яких Вам терміново потрібно позбуватись! Це якраз ті думки. які Вам заважають жити. Важливо не звинувачувати Вашу сім’ю за це, а піднятись на білш високий рівень розуміння. Минуле змінити неможливо, лише змінити до нього відношення і створити собі прекрасне майбутнє.

     Деякі переконання на стільки укорінені у нас, що їх виявити не так просто відразу. Ми беремось жалітись або починаємо помічати це, перш за все, у своїх близьких — згадайте концепцію дзеркала.

Наприклад:

Гроші – це зло. Розбагатіти в цій країні можна тільки незаконним шляхом.

Ти вже нічого не зміниш в свої 30/40/50/60…

Любов – це біль. Від неї одні неприємності. Альтернативний варіант: всі  мужики ко*ли, а всі баби с**и…

Ти що забув в якій країні ти живеш?

          А тепер спробуємо перепрограмувати, переписати ці речення, щоб в них були відсутні обмеження. Частка НЕ катигорично не використовується (я не хворий – сприймається, як я-хворий. Краще перепрограмувати в: я – абсолютно здоровий):

Гроші повсюди. Кругом мені відкриваються можливості для заробітку. Я багатію з кожним днем.

Любов – це щастя. Навколо мене повсюди порядні мужчини/справжні леді.

В мене достатньо можливостей, щоб реалізувати свої  здібності і таланти в найкращій мірі.

          Щоб підсилити ефект, рекомендую зробити підбірку в ютубі тих надихаючих спікерів, які будуть Вашим новим заповненням (наповненням думок) і новими переконаннями. Позитивними. Але цінності Ваші та спікера мають співпадати. Скажімо TEDx, окремі мтиваційні канали.

           Отже, необхідно:

    Виділити 3-5 основні деструктивні переконання. Записати. Нижче перепрограмуйте їх (тут можливо. знадобиться допомога в індивідуальному порядку, не соромтесь також писати в групі).

***

       В коментарях занотуйте чи пробували такі вправи раніше. Як Ви до цього відноситесь. Хто для Вас надихаючий спікер, кого рекомендуєте слухати. Які Ваші висновки щодо установок. Чи усвідомлюєте їх вплив?

Facebook Comments