#selfChallenge 

онлайн курс формування самодисципліни 

груповий коучинг у супровіді тренера особистої ефективності, психолога

Набір закрито. Оновлений онлайн напрям анонсуємо в жовтні 2018 року

R

Хочете навчитись ставити перед собою чіткі задачі і реалізовувати їх?

R
R

Хочете отримати заряд мотивації і щоденної підтримки?

R
R

Хочете сформувати самодисципліну в супроводі тренера, щоб надалі підтримувати її самостійно?

R

Цей курс для тих, хто прагне сформувати самодисципліну, знайти свої трігери і діючу мотивацію, прокачати розуміння системи організації себе, тайм-менеджменту, щоб в перспективі вивести власну та ефективно організувати життя 

Переваги курсу

зручна онлайн платформа для поступового освоєння матеріалу з доступом на любому пристрої

тренінг з особистої ефективності з щоденною практикою впровадження в своє життя

база audio та pdf книг по саморозвитку, що постійно доповнюється

 техніки формування звичок та самодисципліни, секрети самомотивації

атмосферна підтримка в телеграм-чаті з учасниками-однодумцями і зв’язок з тренером

одна година щоденної практики на поступове досягнення свої цілей і формування нових звичок

Сформувати самодисципліну та розібратись з тайм-менеджментом

Щоденна практика в повсякденному графіку та атмосфера  підтримки в telegram

Покажи собі  що можеш значно більше!

Акційна ціна:

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)

Як буде проходити навчання?

*Участь не буде перешкоджати вашому звичайного ритму життя!
Навпаки — важливо практикувати все і впроваджувати у повсякденному режимі.

ЩО?

Ви отримуєте доступ до онлайн платформи з особистим кабінетом. Заходити можна з будь-якого пристрою

Від тренера роз’яснення, власний досвід та живі кейси з практики, щоб розуміти процес формування дисципліни, природу ліні, прокрастинації

k

ЯК?

Щодня виконуєте завдання згідно критеріїв обраних Вами в перші дні курсу. Звітуєте щодня перед тренером і групою, щоб тримати себе в тонусі

v

Закритий чат в telegram для спілкування, підтримки та обміну досвідом між учасниками набору. Після завершення курсу чат залишається доступним Вам

I

КОЛИ?

Особистий кабінет буде відкрито за кілька днів до старту, щоб Ви мали змогу ознайомитись з ним та ввідним матеріалом. Працюємо разом 30 днів

T

Ви формуєте навичку, проходите цей шлях в супроводі тренера, щоб навчитись і далі робити це самостійно, освоївши інструменти і вивчивши себе

З цим курсом Ви пізнаєте свою природу і новчитесь формувати будь-яку навичку за 30 днів

Сформуєте самодисципліну і будете регулярно долати страхи, відкривати нові горизонти

Автор програми і методики, тренер курсу

Ірина Оксенюк

тренер особистої ефективності, психолог, коуч, ментор

       Вітаю! Я веду власний блог, на якому ділюся корисними напрацюваннями, практичними рекомендаціями та історіями успіху своїх клієнтів. Любов до експериментів та прагнення випробовувати все на собі, перш, ніж рекомендувати Вам, привела до ряду відкриттів, що тепер полегшують життя людям, які, як і Ви, прагнуть ефективно використовувати свій час.

       Я автор методик з аналізу життя та розвитку навичок, зокрема soft skills. Часто виступаю на різного роду заходах, проводжу вебінари і тренінги. Проходжу сертифікацію тренера EQ емоційного інтелекту.

 Маю 13-ти річний вивчення і практики особистої ефективності і 7-и річний досвід проведення тренінгів на основі самостійно розроблених практичних методик, написаних і впроваджених навчальних програм.

     Найкращий показник професіоналізму — результати моїх клієнтів. Ті, хто постійно спізнювались, нічого не встигали, не знали як перебороти лінь і реалізовувати кілька проектів паралельно, тепер цінують свій час і вміло їм розпоряджаються, налагодили роботу з командою та помічниками. Клієнти знаходять достатньо енергії для бізнесу, близьких та самих себе

Шлях формування самодисципліни непростий, головне — постійна підтримка та роз’ясненя спеціаліста та налаштованість учасника. Разом ці два фактори дають вражаючий результат. Ви можете власноруч ознайомитися з результатами індивідуальних занять та з відгуками учасників курсів і програм Якщо хочете ближче познайомитися, можете почитати мою персональну і професійну історію

Ось результати учасників які проходили онлайн програми:

*Всі дали свою згоду опублікувати відгук/коментар публічно

Імена співпадають з іменами в фейсбуці

Чууууууудовий спосіб поколупатися в собі із користю!!! Дякую за те, що штовхаєте на роботу над собою. Це Вам не чарівна паличка, що враз міняє людину на невизначено-короткий момент часу, а інструменти роботи над собою, що при правильному використанні дають свої довготривалі результати. Окрема подяка тренеру за роз’яснення незрозумілостей, натхнення, краплинки позитиву та індивідуальний підхід!!!

Антоніна Пашківська

щаслива мама двох синочків, в декреті

Мрії та переживання починають приймати певну форму, вимальовується усвідомлення того чого прагнеш насправді. Окрема подяка Ірині, дякую що допомагаете змінюватись на краще!

Dmytro Medzatyi

к.т.н., доцент кафедри системного програмування Хмельницького національного університету

Итоги и полезность тренинга превысила ожидания. Улучшил понимание себя и своих приоритетов. Собранные инструменты, опыт тренера, отработанная система упражнений позволит сделать хороший шаг на уровень выше в личной, профессиональной эффективности.

Dmitriy Dyadyk

Эксперт по тайм-менеджменту, личной эффективности и разработке личной системы управления собой во времени.

Курс був практичний і деякі завдання змушувала себе робити “под дулом пистолета”. Одне діло, коли розбираєш чиєсь життя та інсайти, зовсім інше, коли своє власне.  Дуже дієва штука, коли вічно не вистачає часу на важливі речі. Особливо, коли в нагрузці не одна робота (проект) а цілих три.

Anastasia Sylenok

Digital Project Manager у Be—it Agency

Я не ожидала таких перемен внутри себя, глубоко внутри. Многие вещи разложились по полкам. Это та я, которую я держу в голове как образ для подражания. И становлюсь такой. Тренинг стоит вашего времени и денег. Главный инсайд: я могу больше, чем я думаю!
Ievgeniia Ivanova

Основатель и руководитель у Итальянская обувь ChooseShoes.it

Станіслав Ревко

Бізнес консультант. Онлайн підприємець. Інтернет маркетолог

Більше відгуків тут

Ви готові дослідити себе і навчитись досягати свої амбітні цілі, формувати нові потрібні звички?

За 30 днів щоденної практики Ви покажите собі на що здатні насправді, в ділі!

Рішення стати кращою версією себе – за Вами.

Ми створили цю програму вартістю понад  1200 грн. і зробили її за доступною ціною, щоб як можна більше людей навчились організовувати себе, розвиваючи свій потенціал.

Допоможіть нам надати таку можливість тим, кому це актуально!

Поділіться лінком на курс зі своїми друзями в соціаьних мережах:

Часто запитують

Якщо на період курсу в мене вже запланована поїздка на кілька днів?

Навіть під час поїздки, відпочинку знахдити 30 хв-годину в зручний час і заходити в свій особистий кабінет для навчання – потрібен лиш інтернте, можна з мобільного.

Важливо налаштуватись, щоб жодних пропусків, вихідних в цьому курсі не існує! Рішення стати кращою версією себе – за Вами!

Якщо я багато працюю і в мене нестабільний графік чи зможу я повноцінно проходити навчання?

Ви самі визначаєте коли виконувати завдання і писати звіт. Але це потрібно робити щодня!На все про все від 30 хв до 1 години. 

Чи обов'язково долучатись до чату в telegram?

Дуже рекомендовано. Встановіть собі додаток telegram на смартфон чи ноутбук. Атмосфера в чаті зазвичай мотивує діяти і наважуватись. Це Ваша платформа для спілкування, підтримки, уточнюючих запитань (щодо завдання чи його виконання) та натхнення.

Чому програма коштує так мало? Ціна відповідає якості

Не зважаючи, що продукт має безкоштовну опцію, пакет участі але якість така ж висока, як інші програми Welldone. Це можливість для нових користувачів відчути на собі ефект дистанційного навчання та групового коучингу. Ви затестите платформу з особистим кабінетом, підхід, побачите тренера в дії та розвієте всі свої сумніви. Ми любимо ділитись і бачимо користь в тому, що люди навчаються зі статей блогу, постів Ірини в соціальних мережах чи онлайн програмах. Випробовуйте, рекомендуйте долучаючи своїх близьких!

Чи обов'язково надсилати домашні завдання?

Обов’язково! Цей крок тримає Вас в тонусі і решта учасників також бачать зусилля. Також працює атмосфера “я теж зможу!”. Ваш звіт бачитимуть всі учасники програми, такі ж, як і Ви, хто працює над своєю самодисципліною.

Трансформація відбувається – коли Ви практикуєте в повсякденному житті. Ваш звіт – гарантія роботи над собою на практиці, не лише в обіцянках!

Я не сильно тямлю в різних інтернет-програмах, мені буде складно проходити курс без цих знань?

Навчання проходит на онлайн платформі з особистим кабінетом. До старту навчання у Вас буде детальна  відеоінструкція як ним користуватись а також всіма сервісами, які стануть у нагоді помимо курсу: telegram, google (disk, gmail), youtube.

Головне – зконцентруватись на контенті і практиці.

Чимало випускників стали вмілішими користувачами цих сервісів завдяки лайфхакам, які дізнались під час курсу. Це лиш бонус.

Чи може ця програма замінити роботу з психологом?

Програма саме побудована для того, щоб більш глибоко розібратись що з Вами відбувається, якщо Ви вже в процесі вивчення себе або лиш приступаєте. Вона допоможе самостійно (і з тренером курсу) пропрацювати ключові питання, сформувати більш вузький і конкретний запит для роботи з психолом чи коучем.

Одні учасники приймать рішення після курсу звернутись до фахівця конкретного профілю з чітким запитом. Інші учасники – знаходять всі потрібні відповіді під час навчання. Кожна ситуація індивідуальна.

Проблеми з реєстрацією або маєте ще запитання?

Звертайтеся і не соромтеся: будемо раді Вам допомогти!

Пишіть в форму або на contact@welldone.org.ua

Напишіть своє запитання у форму збоку  або ж в telegram адміністратору +380930837782

6 + 1 =