Про систему комунікації я писала тут. За кращими традиціями, спочатку прочитайте статтю, щоб ми з Вами були в одному пулі розуміння речей.

Dollarphotoclub_689298071-700x292      Сьогоднішнім Вашим завданням є скласти власну систему комунікації. Це можливо після Ваших  “посиденьок на інформаційній дієті” в додатковому завданні.

В основному система комункації стосується віртуального життя (в інтеренті).

Отже, Ви побачили що є шкідливим (“пожирачі часу”). Якраз для тих, хто переживав де взяти додатковий час на розвиток і не мислить своє життя без інтеренту, пропоную альтернативу:

  • замініть серфінг в інтернеті (листання по сайтам, перегляд груп, всіх підряд новин у стрічці) на ціленаправлений перегляд конкретних 3 -5 – 10 сайтів (окрім соц.мереж) для розвитку бажаних навичок, саморозвитку, де Ви будете черпати натхнення.
  • пропоную замінити мінімум 1 годину в соц.мережах (перегляду новин на улюблених пабліках/групах) на прослуховування корисних каналів на youtube / аудіо книг. До речі, це можна робити “на фоні” під час прибирання в квартирі, зранку, поки збираєтесь на роботу і замість перегляду новин, щоб мати правильне налаштування на  весь день!

Але Ваша система комункації – це 5-10 постулатів, чітко виписаних і яким Ви збираєтесь на далі слідувати.

Наприклад:

  1. Перевіряти соціальні мережі лише 1 год вранці (8-9:00)  і 1 годину ввечері (22-23:00).
  2. Використовувати viber /skype /sms як основний спосіб зв,язку. І проговорювати це усім при знайомстві.
  3. Домовлятись про наступну зустріч/бесіду заздалегідь/ на попередній зустрічі (хоча б окреслювати приблизно) і чого б це Вам не вартувало – зустрітись, щоб привчити людей, що Ваше слово має вагу, а не просто етична фраза “зустрінемось якось”.
  4. Офіційні /робочі переписки/комунікація лише через емейл.
  5. Писати повідомлення в соціальних мережах за принципом 1 повноцінне речення, суть – 1 повідомлення.
  6. Якщо Ви використовуєте чати/закриті групи, оговоріть “правила переписки”. Чи обговорюєте в них + особисті питання (для підтримання групової динаміки, атмосфери), скільки часу на на прийняття рішення, внесення пропозицій дається (добу/3 год переглянути)
  7.  Дозволяєте Ви відмічати себе в постах інших людей задля поширення інформації?

 Чи знають всі Ваші друзі (особливо в соц.мережах) про наявність у Вас таких правил?

Рекомендую, повідомити про це всіх в соц.мережах (за бажанням) і при нових знайомствах, коли будете обговорювати “як з Вами зв,язатись”. Ваше тверде слідування таким правилам продемонструє цінність часу (для Вас) і вимагатиме повагу зі сторони інших.

На саме виконання вправи знадобиться до 30-40 хв. Перечитайте свої попередні д/з (Куди дівається Ваш час, як плануєте свій день, тощо).

***

В коментарях внизу  пишите: перелік сайтів/блогів/сторінок для якісного наповнення (позитивного, професійного, особистісного) інформацією, що використовуєте для черпання натхнення/саморозвитку. 

Для звіту надішліть: система комунікації в основних постулатах.

Facebook Comments