Цю вправу варто виконувати в спокійній атмосфері. Не робіть “на ходу”. Переконайтесь, що після того, як прочитаєте завдання, у вас відразу буде кілька хвилин обдумати. Можете, звичайно ж “приміряти варіанти” впродовж дня і ввечері підготувати свою відповідь. Але найкраще – коли ви описуєте свої відчуття і думки відразу ж після прочитання інструкції.

***

Львиное-семейство

Сядьте, закрийте очі, зробіть кілька глибоких вдохів і уявіть наступне: уявіть собі ситуацію, що відбувається через багато-багато років в майбутньому. ви сидите в своїй елегантній вітальні, в оточенні самих близьких вам людей. Всі вони одягнені офіційно і вишукано. Важливість події відчутно літає в повітрі. Це – ваш ювілей. Ті, хто знають вас, як особистість, як професіонала прийшли відмітити ваші досягнення і віддати шану вашій дружбі.

Подумайте про те, що би ви хотіли б почути від них про себе? Невже би ви хотіли б почути на заході сонця вашого життя, що прожили його без досягнень, без натхнення, без любові і без конкретних результатів? Як би ви себе відчули, якби почули, що навіть і близько не підійшли до повної реалізації свого потенціалу? Як це буде почути, що ваші мрії, такі надихаючі спочатку, так і лишились нереалізованими, що ви ніколи не перенавантажували себе і лише платили за рахунки, купували все саме необхідне і жили «як всі нормальні люди»..?

Визначіть самі, що би ви хотіли б почути на святковому бенкеті свого життя?

Час на виконання: від 30 хв до 2 год. Не обдумуйте довго. Працюйте з першим образом, що спав на думку.

Що ви робите зараз, щоб рухатись в напрямку вашої мрії? Які сьогоднішні дії наближають вас до результатів, проведення цього ювілею таким, яким хочете ви?

 ***

В коментарях внизу  напишіте:  свої відчуття і враження після того, як вправу виконали, на що вона вас наштовхнула? 

Facebook Comments