онлайн самотренінг 

#ТМкурс

з організації себе та свого часу

Правила курсу 

*Ці правила діють впродовж всього курсу і мають строгий характер, щоб сформувати самодисципліну та всі знаходились в рівних умовах. Навчання онлайн ефективне при системній (щодня) самостійній роботі.

 • В закритій facebook групі спілкування відбувається за ініціативи учасників/випускників курсу. Вона для обміну корисною інформацією (посилання, книги, статті), взаємодопомоги та безпечного середовища однодумців. Інформація лишається там, перепости на свої сторінки заборонено. 
 • Нижче в світло бордовому блоці  доступні завдання курсу із детальним описом, шаблонами та прикладами. Кожне наступне завдання відкривається після звітування попереднього до 09:00 ранку наступного дня (доба на виконання). З понеділка по суботу – інтенсивна робота в курсі – виконання завдань, додатковий матеріал, запитання, міні-консультації. Неділя – вихідний – жодної роботи над собою та з тренером.
 • Щоранку (пн-сб) з 9:00-10:00 тренер перевіряє д/з в порядку надісланих листів. Кожен учасник отримує на пошту пароль до наступного завдання, якщо надіслав звіт про виконання попереднього. Звіт можете надіслати і вночі, і заздалегідь ввечері, аби до 9 ранку наступного дня, щоб не отримати пропуск дня. Після 3 пропусків без поважних причин (попередьте заздалегідь) – учасник вибуває.
 • Якщо звіт надісланий учасником після 9 ранку (о 9:05) – день пропускається. Якщо учасник попередив заздалегідь, що надішле звіт пізніше (коли) і вказав чому (причина – немає доступу до інтернету, форс-мажорні обставини, приємні сімейні обставини, тощо) – Ви лише маєте менше часу на виконання наступного завдання, але день не пропускаєте.
 • Всі завдання між собою поєднані. Досить часто одне є підготовкою до більш складного, наступного. Тому варто налаштуватись на виконання всіх обов’язкових завдань без пропусків з пн по сб, тримаючи інтенсивний темп.
 • Вся комунікація з тренером відбувається в одному дереві спілкування: відповідати на один і той же лист постійно.
 • Якщо у Вас є запитання, уточнення, організаційна пропозиція – пишіть також в листі тренеру або в закритій фейсбук групі для обговорення з рештою учасників.
 • На сторінці  завдання внизу є 2 способи коментування: через сайт або через фейсбук профіль. Активно діліться своїми результатами або просто висновками, інсайдами (усвідомлення чогось нового, прозріння), щоб інші учасники бачили на скільки різні результати можуть бути при виконанні однієї і тієї ж вправи. Це Ваш спосіб взаємодопомоги, натхнення та підказки іншим учасникам. Напишіть хоча б свої думки про безкорисливість чиефективність техніки. Для анонімності оберіть спосіб – коментування через сайт, можете змінити ім’я (але використовуйте постійно одне і те ж під усіма завданнями).
 • Курс вважається завершеним,а Ви офіційним випускником, коли написаний фінальний звіт. За такої умови це дає Вам змогу отримувати суттєві знижки на інші онлайн програми!

Відеоінструкція  

* Ці правила діють впродовж всього курсу:

* якщо інформація дуже особиста замість окремих слів, ставте символи (наприклад: зустріч з Х пройшла продуктивно.)

 •  Якщо Ви три дні підряд (окрім неділі) не виконуєте завдання (немає від Вас листа з попередженням), доступ до наступних завдань закривається і Ви лише спостерігаєте за рештою учасників. Курс Вами вважається не пройденим.
 • Успішне завершення програми вважається після написання фінального звіту.

* Якщо під час виконання завдань у Вас виникатимуть уточнюючі запитання чи дрібні проблеми, відразу запитуйте  у закритій групі в facebook   і отримуйте відповідь від тренера та/чи інших учасників, випускників.

** Якщо ж проблеми масштабні або запитання обширні, то пишіть відразу тренеру.

Якщо Ви бажаєте навчитись, освоїти, розібратись, а за одне і власну систему вивести, рекомендуємо присилати домашнє завдання в повному обсязі. Тоді тренер може підкорегувати Ваші цілі, задати додаткові запитання, знайти причину (як техніка може давати ще кращі результати).

У Вас є можливість отримувати щоразу індивідуальні міні-консультації, щоб тренер корегував, мотивував, підказував як отримати ще більші результати від себе під час самотренінгу.

Зверніть увагу на додатковий матеріал під кожним завданням! Він не такий вже й додатковий, а швидше, рекомендований, бажаний! Закачуйте на свої гаджети і під час прогулянки, по дорозі на роботу/зустріч чи тренування слухайте.

Колекція надихаючих / мотивуючих  аудіо книг  з особистого розвитку в одному місці. Закачуйте на свої гаджети і під час прогулянки, по дорозі на роботу/зустріч чи тренування слухайте. Список постійно доповнюється. Вибирайте на свій смак!