онлайн програма з організації себе та свого часу

#ТМкурс

 курс, який за три тижні сформує самодисципліну та систему організації себе з нуля

 

Групове навчання розпочнеться 11 вересня. Поспішіть забронювати місце

Онлайн самотренінг – це 5 в 1

30 технік для організації себе і свого часу 

база audio книг для розвитку, що постійно доповнюється

тренінг з тайм-менеджменту (управління часом)

покрокові текстові та відео інструкції і шаблони

щоденне спілкування з тренером (наставництво)

1 год./день для практики, сформувати навик

Ціль: впродовж 3-х тижнів сформувати власну систему організації себе. 

З’їсти слона по шматочкам!

Набір на курс триває до:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

 тотальне занурення в системи тайм-менеджменту, різноманіття технік

Пройти курс за  3 тижні  виконуючи

1 практичну вправу щодня і відразу впроваджуючи її у Ваше звичне життя.

Як буде проходити навчання?

 *Участь не буде перешкоджати вашому звичайного ритму життя! 

 Навпаки – важливо практикувати все в повсякденному режимі.

l

ЩО?

Ви отримуєте пароль від завдання, яке можна виконати за 30- 60 хв, окремі займуть трохи більше часу.  Заходити можна з будь-якого пристрою. Потрібен лише Інтернет

Теорія і практика в текстових та відео-інструкціях. Також всі учасники отримують додаткові необхідні матеріали для саморозвитку

ЯК?

Виконуєте в записнику чи на google disk, практикуючи в повсякденному житті. Кожне наступне отримуєте після надісланого Вами звіту (фото/скрін записів).

Конфіденційна група для спілкування, підтримки та обміну досвідом між учасниками всіх наборів, такими же, як Ви, однодумцями

КОЛИ?

В понеділок о 09:00  стартуємо. Ви отримаєте перше завдання. Всього їх 6 в одному тижні, 18 обов’язкових.  Кожна неділя – вихідний. Працюємо разом 3 тижні.

Тренер щоразу дає фідбек по Вашим результатам. При необхідності Ви отримуєте додаткове завдання або матеріал. Це щоденні індивідуальні міні-консультації. 

Щодня виконуючи практичні завдання і звітуючи – розвиваєте дисциплінованість і отримуєте ясність як працює техніка.

отримуєш завдання

з детальними інструкціями що і як робити

Z

виконуєш завдання

і надсилаєш свій звіт (анонімність зберігається)

читаєте досвід інших

в закритій групі фейсбук, спілкування з ними

супровід тренера

щоденне спілкування і додаткова консультація

Автор програми і тренер курсу:

Мене звати Ірина Оксенюк

я  тренер з особистої ефективності, психолог.

    Веду власний блог, на якому ділюся корисними напрацюваннями, практичними рекомендаціями та історіями успіху своїх клієнтів. Любов до експериментів та прагнення випробовувати все на собі, перш, ніж рекомендувати Вам, привела до ряду відкриттів, що тепер полегшують життя людям, які, як і Ви, прагнуть ефективно використовувати свій час.

       Я автор методик з аналізу життя та розвитку навичок, зокрема soft skills. Тому в моїх онлайн програмах часто приймають участь колеги, щоб переймати досвід.

    Часто виступаю на різного роду заходах, проводжу вебінари і тренінги. Маю 10-ти річний досвід публічних виступів і 7-и річний досвід проведення тренінгів на основі самостійно розроблених практичних методик, написаних і впроваджених навчальних програм. На сьогоднішній день співробітник і викладач Інституту післядипломного навчання. Невдовзі захищаю кандидатську дисертацію з педагогічного наукового напряму “Теорія і методика професійної освіти”.

        Активно співпрацюю з компаніями – початківцями, проводячи тренінги та ділові ігри для співробітників малої та середньої ланки. Веду індивідуальне навчання для власників малого бізнесу.

       Найкращий показник професіоналізму – результати моїх клієнтів. Ті, хто постійно спізнювались, нічого не встигали, не знали як перебороти лінь і реалізовувати кілька проектів паралельно, тепер цінують свій час і вміло їм розпоряджаються, також налагодили роботу з помічниками, командою. Вони знаходять достатньо енергії для бізнесу, близьких та самих себе. Більше про результати тих, з ким працювала тут і тут.

        Персональна і професійна історія тут.

 Хочу розібратись із системами тайм-менеджменту!

Зареєструватись на самотренінг

Програма

В ній зібрано кращі практики, які рекомендую клієнтам на індивідуальному навчанні, якими регулярно користуюсь сама. Деякі з них досить відомі, більшість – це інтеграція, мікс популярних, дієвих. Частина – мої авторські розробки.

тиждень 1

стратегічне планування

пн – піраміда тайм-менеджменту

вт – стратегічне планування

ср – постановка цілей

чт – план досягнення цілей

пт – протидія прокрастинації

сб – гармонія сфер життя, баланс

ндвихідний, підсумок

тиждень 2

організація дня

пн – взаємини з часом:реальна сит.

вт – організація дня

ср – продуктивний період

чтрозстановка пріорітетів

пт пожирачі часу

сб – підсумки дня

нд вихідний, підсумок

тиждень 3

фішки самоорганізації

пн – комунікація та взаємодія

вт – мистецтво відмовляти

ср – зберігання інформації

чт – основи фінанс. менеджменту

пт – робота мозку, фізіологія людини

сб – порівняльна таблиця систем ТМ

нд вихідний, фінальний звіт

Ось результати учасників онлайн програм:

Всі дали свою згоду опублікувати відгук/коментар публічно.

 Імена співпадають з іменами в фейсбуці.

Nina Gaevskaja

Керівник проектів БФ "Відкриті серця України"

Ирина

медицинский работник (Польша)

Итоги и полезность тренинга превысила ожидания. В подобном формате не проходил тренинги ранее. Стал глубже прописывать мотивацию достижения целей и простой принцип как понять глубинную мотивацию ее реализации, задавая вопрос “Зачем мне это нужно?”; каждый день делать что-то по-новому/новое; чистку информационная, вещей и дел буду применять в будущем; спасибо за твой формат формирования привычек; каждый день помогать/быть полезным одному или более человеку; улучшил свой режим дня. И еще за время прохождения тренинга, начав с 5 минут, сделал планку в 1 час 15 минут. Улучшил понимание себя и своих приоритетов. Сейчас более сфокусирован на реализации целей. Буду точно использовать очень простую и полезную таблицу из упражнения “Цель + план = мотивация достижения успеха”.  Если Вы уже попали на страницу данного тренинга, то это не случайно. Случайностей в жизни нет!)) Тренинг даст Вам лучше разобраться с своими целям, тем как Вы используете время (а это главный ресурс каждого из нас), понять, что для Вас важно сейчас на самом деле и будет через годы… Собранные инструменты, опыт тренера, отработанная система упражнений позволит сделать хороший шаг на уровень выше в личной, профессиональной эффективности. Верю, что Вы способны раскрыть свой потенциал на все 100% – главное помните об этом! А тренинг в этом поможет. Ир, спасибо за тренинг. Ключевой инсайт… Нужно позволять себе больше отдыхать/чередовать деятельность, и это при том, что применял эти подходы раньше. Больше прислушиваться с ощущениям тела и чувствам.

Dmitriy Dyadyk

Эксперт по тайм-менеджменту, личной эффективности и разработке личной системы управления собой во времени.

Я не знала, чого чекати, але мені сподобалось. Він був плактичний і деякі завдання змушувала себе робити “под дулом пистолета”. Одне діло, коли розбираєш чиєсь життя та інсайти, зовсім інше, коли своє власне. Хочу виділити вправу на визначення “пожирачів часу”. Дуже дієва штука, коли вічно не вистачає часу на важливі речі. Особливо, коли в нагрузці не одна робота (проект) а цілих три.

Anastasia Sylenok

Digital Project Manager у Be—it Agency

Головне те, що з’явилось бажання у мене змінюватись.Раніше тільки думками літав десь далеко а тепер чітко знаю навіщо роблю до прикладу англійську, підтягую хвости у бізнесі,читаю, постійно ставлю запитання навіщо і так себе мотивую. Виписані думки- ідеї на папері, потрохи переходять у реальне життя!Планування наперед класна техніка –знаєш де хочеш бути через пару років і ти там обов’язково будеш.
Chornopyskyi Vitalyi

Social Media Marketing у Просування бізнесу в google+ gutyuk.com

Думав, що таки будуть якісь хитромудрі штучки, але ні, багато простих і знайомих речей. Та штучка в тому, що я їх тепер дійсно проробив, прописав, усвідомлено продумав, а системність та щоденна послідовність допомагають не забути на наступний ранок через якусь іншу раптову важливу справу.
Найбільше користі почерпнув з огляду тижня у годинах та фіксацію поправок до плану дня. Тепер щодня відразу червоним коректую що і скільки робив, щоб більш точно потім порахувати куди реально йде час і вийти на баланс, бо маю більше 200 год.
Приємно вражений таким планом досягнення цілей. Я щось подібне вже собі робив, але не дотримався. А таблиця мотивації це МЕГА, вся суть в ній. Написав її від руки на одному диханні. Думаю, час від часу треба буде її переписувати з голови на папері, щоб тримати себе в тонусі на цій хвилі.
В. (анонімно)

 Планування – то не є моя найсильніша риса)) це так м’яко кажучи. Далі, ніж список справ на день, ефективно планувати не виходило та й якось не приходилось. Мені здавалось, що я всі плани тримаю в голові і викладати їх письмово немає необхідності. Цей самотренінг довів протилежне. Всю ту кашу планів, цілей, бажань, яка роїлась всередині, за тиждень вдалось структурувати і виділити з того головне – 2 мети, 2 конкретні цілі, які насправді зараз є пріоритетними. А ще, що для мене виявилось найбільшим відкриттям, зрозуміла, що не зможу поєднувати досягнення цих цілей з іншими бажаннями. І щоб справді досягти запланованого вчасно – треба зосередитись повністю тільки на них, тоді буде толк. Отже – дорога розчищена, і я по ній вже чимчикую з детальним планом дій на кожен день і з мотивацією на картонці під подушкою. Дякую.
В. (анонімно)

Маю досить серйозні проблеми з плануванням, самоорганізацією та таймменеджментом, від так ознайомитись та випробувати на собі все запропоноване Іриною було мега корисно. Сьогодні спробував впорядкувати все та визначив те чим буду користуватись. Довелось ще раз пробігтися по завданням та нагадити. Зрозумів, що без щоденної мотивації, самоконтролю та роботи над собою ніяка техніка не допоможе. То ж працювати над собою треба кожного дня!
Д. (анонімно)

Как и ожидала, опробовала различные методики. Большинство заданий пригодятся для планирования года и последующих месяев работы. Что то опробовала на планировании рабочего декабря. Ооочень по кайфу новый способ выработки привычек – дисциплинирует и включает. И вообще, стала более собранной и в обязательно порядке анализирую каждый день\неделю. Хоть мы и не затрагивали эту тему, но я наконец то смогла полноценно довести до ума управление финансами (в т.ч. анализ и бюджетирование). Уже сейчас понимаю, что по окончанию тренинга мне будет не хватать ежедневных заданий и подобной дисциплины :)
Anastasiia Zhoga

Consultant у Smart Solutions HR провайдер

Для мене планування було завжди чимось не зрозумілим, непотрібним. Бувало понаплановую (пплани як в Наполєона), а толку мало. Для мене надзвичайно корисний своїми вправами та порадами. Підозрюю, шо тепер мені планування почало подобатись. Воно стало зрозумілим та цікавим процесом. Список завдань (to do list) пишу завжди. А от планування на місяць-два – то вже було зайве. Багато виникало плутанини. Особливо сподобалась техніка SMARTer. Вперше відсмартував свої цілі,виявив нав”язані ззовні, з”ясував що для мене на даному етапі важливе. Тайм-менеджмент – дуже важлива наука. Шкода, шо в школах нас навчають багато чого. А найважливішого – розпоряджатись власним часом – не вчать. Дякую, Ірино, за чудовий тренінг.
Олег Соць

Priest у Українська Православна Церква

*поспішіть ціна буде зростати

ГАРАНТІЇ

  • Якщо будете незадоволені результатами – просто напишіть про це впродовж 14 днів, і я поверну 100%  без зайвих питань. Але більше не зможу Вам надати свої платні послуги в цілях економії часу один одного.
  • За весь свій досвід роботи з клієнтами я не отримала жодної скарги. Обіцяні результати отримує кожен!

10% цього проекту йде на підтримку ідей, що розвивають соціум.

Кожного набору курсу обирається новий проект на спільнокошті та щоразу звітуємо в перші ж дні перед учасниками.  Це спільне рішення команди welldone – робити діяльність, що слугує людям і підтримувати інші соціальні проекти. Будучи учасником ТМкурсу, Ви також підтримуєте ідеї, що роблять життя українців кращим!

 Хочу стати учасником наступного набору!

Зареєструватись на самотренінг

Переваги онлайн самотренінгу:

Отримуєте рекомендації, неодноразово перевірені на практиці

Самотренінг розбирає причини чому техніка підходить саме під такий стиль життя, пропонує Вам варіації на вибір

 

Всі учасники рівні: в середовищі однодумців і бажаючих розвиватись 

Ви самі керуєте рівнем відвертості, анонімності – ніхто не стане розпитувати чи коментувати, якщо самі до цього не готові

}

Ви швидко занурюєтесь в процес щоденної практики

Ви освоїте техніки і після самотренінгу зможете обходитися
без коучів – впевнено рухатись до поставлених цілей

Часто запитують:

Якщо я багато працюю і в мене нестабільний графік чи зможу я повноцінно проходити навчання?

Самотренінг проходить у форматі онлайн, тобто Вам нікуди не потрібно їхати. Ви можете переглянути завдання, сидячи за комп’ютером або з телефону, у зручний для Вас час  (краще в кінці дня, перед сном). На виконання завдання дається день. Точніше, доступ до завдання Ви отримуєте вранці о 8 годині (щоб ознайомитись, уточнити незрозумілі нюанси, можливі приклади в групі facebook), а виконуєте впродовж  дня. Хоча в цілому на одне завдання у Вас піде 20-40 хв, окремі 2 год.

Що таке самотренінг?

      Ви самі себе тренуєте. Щодня виконуєте практичні вправи, які надсилає тренер, щоб спробувати конкретний досвід (а не лише прочитати корисну статтю в інтернеті).Результат залежить в першу чергу від докладених Вами зусиль. Тренер відіграє роль модератора (регулює яку вправу за якою виконувати), комунікатора (забезпечує платформу для спілкування з такими же, як Ви, з тими, хто працює над собою) та наставника (для натхнення, мотивації рухатись далі, підказати що у виконаній вправі перефразувати, щоб чіткіше розуміти результат і успішніше рухатись далі ).

Скажіть, хіба можна навчитись всіх систем тайм-менеджменту за 3 тижні?

Люди часто плутають докладені зусилля з досягненнями, а це різні речі. Ви можете стерти руки в кров, але не досягти успіху. Значною мірою збільшення винагороди і задоволення від успіху залежить від Ваших попередніх досягнень. Маленький успіх кожного дня формує звичку постійно працювати над собою: ставити конкретні цілі і досягати їх. Подібні вправи допомагають розширювати свою зону комфорту. Зона Ваших можливостей лежить саме за зоною комфорту. Потрапивши в умови дисциплінованого змагання з собою (своєю лінню) Ви просто вимушені робити ті зусилля, на які раніше не наважувались. В результаті – проживаєте конкретний досвід і отримуєте перемогу. Також Вам пропонується кілька систем (теорій), що вирішують одну задачу і Ви самі бачите все в дії.

Чому Ваша програма коштує так дешево/дорого?

Вартість більшості тренінгів та курсів починається від 200 доларів. На них приходять ті, хто знає, які результати хоче отримати і готовий за це платити. Експрес-курс скоріше носить масовий характер. В мене немає мети на ньому заробити, основна мета – навчити кожного бажаючого організувати себе, свій час і близьких навколо. Саме тому встановила для нього невелику ціну (більша частина цих грошей буде витрачена на оплату платформи і навіть не компенсує час тренера).  А для учасників оплата послуг – це мотивація вимагати якість від того, хто надає послуги і самому старатись, оскільки грошей коштує. Ціна за самотренінг – це швидше мотиваційний аспект. Тим паче, що 10% на старті набору перераховуюється на освітній/соціальний проект та звітується перед усіма учасниками.

Чи обов'язково долучатись до групи в соціальній мережі?

Дуже рекомендовано. Через facebook Ви легко можете зконтактувати з будь-яким учасником із цієї ж програми. Це Ваша платформа для спілкування, підтримки, уточнюючих запитань (щодо завдання чи його виконання) та натхнення.

Чим груповий онлайн самотренінг корисніший за індивідуальний курс?

Груповий тренінг корисний тим, хто лише наважується на роботу над собою і не знає з чого розпочати. Коли Ви будете бачити зміни інших учасників, їх феєричні звіти, такі ж труднощі і перемоги над собою, Ви не зможете не захотіти змінюватися. Спрацює ефект синергії. Індивідуальний курс – це глибоке пропрацювання Вашого особистого стилю життя, коли обмежені в часі і потрібні результати (конкретні навички) дуже швидко. Я б сказала, що це різні рівні роботи над собою: самотренінг – для натхнення на зміни, індивідуальний курс –  для конкретних змін, які самостійно неможливі.

Як перевірити, що відгуки людей справжні?

Всі відгуки опубліковані за попередньою згодою учасника і співпадають з іменем в фейсбуці. Ставши учасником курсу, ВИ самі познайомитесь з ними у закритій групі. Можливо, саме вони ділитимуться в коментарях і постах з Вами своїм досвідом проходження курсу.

Чим цей курс відрізняється від курсу "Переосмислення"?

 Кожен онлайн курс побудований методично та технічно по-іншому. В челенджі Ви формуєте самодисципліну і проглядаєте себе у всіх сферах життя інтенсивно, в переосмисленні – це відбувається глибше, іншими методами. Якщо Ви бажаєте побачити чіткі зміни й одразу, хочете вибудувати стратегію та скорегувати звички – краще обрати #iChallenge. Якщо бажаєте детальніше і виважено вивчити себе, отримати супровід психолога у пошуку стримуючих факторів росту – краще обрати #переосмислення. Після нього зможете усвідомлено будувати стратегічні цілі, вивчати техніки самоорганізації і реалізовувати себе з #ТМкурсом. Вцілому це виваженіший темп. Зверніть увагу також на організаційні моменти кожного з курсів –  суттєво відрізняються.

Подумайте, скільки Вам коштуватиме НЕ досягнення своїх цілей і відкладання мрій у дальній ящик

Проблеми з оплатою або маєте ще запитання?
Звертайтеся і не соромтеся: будемо раді Вам допомогти!

[email protected]

Подайте заявку завчасно. Набір триває до:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Величність не в тому, щоб бути кращим за ближнього.

Величність у тому, щоб рости над собою!

@Хемінгуей

#ТМкурс – це ефективні вправи, щоб з кожним днем ставати кращою версією себе!