Цю вправу варто виконувати відразу під інструкцію по крокам або з відео (нижче). Інакше ви прочитаєте ключ, розгадку і будете підлаштовувати свої варіанти, як “більш правильні”.

Крок 1: зафіксуйте час 5 хв, поставте будильник, щоб не підглядати на секундомір та відволікатись, а саме зупинитись на звук.

Крок 2: випишіть в стовпчик на 1 аркуші всі свої ідентичності, як себе відчуваєте, відповідаючи на запитання “Хтоя ?”. У вас 5 хвилин. Пишіть все, що перше спадає на думку. Тут немає правильно- не правильно.

Крок 3: пронумеруйте. Скільки вийшло характеристок вашої багатогранної особистості?

Крок 4: оберіть три, які вам найбільше імпонують і описують вас найбільш точно. Випишіть їх окремо.

Крок 5: дивляись на Ромб Пезишкіана та його розподіл 4 сфер життя, порахуйте скільки ідентичностей і до кожної із сфер належать. Зафіксуйте цифри, результат.

Крок 6: дайте письмово, в форматі фрірайтингу відповіді на наступні запитання:

  • Що означають ці ідентичності для вас?
  • Як ви відчуваєте себе в кожній ідентичності?
  • Позначте  які ідентичності потребують уваги, вивчення, пропрацювання?
  • Які дії намірені зробити, щоб змінити власні відчуття і задоволеність результатом (відчувати себе цілісно, прийняти іденичності)?

Крок 7: поєднуючи з технікою “Святковий бенкет” і обдумуючи свою стратегію життя, намалюйте Ромб Пезишкіана і допишіть в кожній із сфер які ідентичності / ролі у вас ще гіпотетично проявляться.

Це більш філософський крок, сьомий. І підказки вписати в тактичні плани саме роботу над своїми “проблемними сферами”, де ви мало проявляєтесь і знайти причини чому.

 

Виконати вправу під відео:

Facebook Comments