SONY DSC

Досить часто трапляється, що гравці програють набагато більше грошей, ніж можуть собі дозволити. Це, звичайно, призводить до різноманітних проблем та відображається на рівні їхнього життя. Щоб подібного не відбувалося, фахівці в Marathon Bet зайнялися розробкою цілого комплексу заходів щодо відповідального відношення користувачів до ставок. Завдяки цьому вони мають реальну можливість досить значного обмеження кількості програних коштів.

Що таке відповідальна гра

Responsible Gaming — це можливість контролю гравцями своїх витрат. Подібна можливість передбачає безперервний доступ гравця до перегляду кількості введених та виведених коштів, а також обмеження депозитних лімітів. Крім цього, з боку МарафонБет обмежується розмір максимальних ставок. До того ж усі відносини між букмекерами та гравцями повинні відповідати правилам.

У політиці чітко зафіксовані всі умови приймання ставок, виплат та порядок вирішення спірних моментів. При цьому МарафонБет бере на себе зобов'язання щодо виконання правил, забезпечення анонімності, запобігання шахрайству, дотримання етики. У рамках відповідальної гри також не дозволяється робити ставки особам, які не досягли 21 року. Для цього під час реєстрації діє ідентифікація з наданням скан-копії паспорта та обов'язково вказується дата народження.

Соціальна реклама

Досить часто для пропагування відповідальної гри залучається соціальна реклама. У ній зазвичай говориться про те, що гравцю не варто витрачати на ставки усі гроші. Адже все в житті повинно мати свої межі. На сайті МарафонБет є посилання на установи, які спеціалізуються у наданні психологічної допомоги у разі залежності.

На завершення варто зазначити, що відповідальна гра для гравця — це насамперед обов'язок контролювати свої витрати. Для цього треба робити часті перерви у грі, а також користуватися лімітами на обмеження розмірів ставок. Гравець завжди повинен контролювати ситуацію, знаючи, скільки грошей він витрачає на ставки та скільки програє.

Facebook Comments